Melania i Ivanka Trump z odsłoniętymi ramionami. Wpadka? Melania Trump z odsłoniętymi ramionami. Wpadka? Melania Trump z odsłoniętymi ramionami. Wpadka? Ivanka Trump z odsłoniętymi ramionami. Wpadka? Agata Duda
Melania i Ivanka Trump z odsłoniętymi ramionami. Wpadka?
East News
1/6
Melania i Ivanka Trump z odsłoniętymi ramionami. Wpadka?
East News

Wizyta prezydenckiej rodziny USA w Polsce wzbudziła ogromne emocje i to nie tylko pod kątem politycznym, ale także modowym! Pierwsza Dama i córka prezydenta zwróciły uwagę swoimi stylizacjami. Ale czy były ubrane stosownie do okazji? Są specjaliści, którzy mówią o stylowej wpadce. Dlaczego? Zobacz na następnej stronie! 

 

Zobacz: Dlaczego Polacy lubią Agatę Dudę, a Melania Trump nie wzbudzałaby sympatii? Gojdź wyjaśnia!

2/6
Melania Trump z odsłoniętymi ramionami. Wpadka?

Melania Trump wybrała piękną kreację marki Delpozo z amarantowym akcentem. Trzeba jednak przyznać, że strój Pierwszej Damy USA może budzić kontrowersje. A wszystko przez… odkryte ramiona!

 

Czy Melania Trump powinna zasłonić ramiona? Zobacz na następnej stronie!

 

Zobacz też: Ledwo wylądowała a już POZAMIATAŁA! Czy Agata Duda przebije ten płaszcz Melanii?

3/6
Melania Trump z odsłoniętymi ramionami. Wpadka?

- Jeżeli chodzi o sukienkę Pierwszej Damy USA to jest oryginalna i zwraca uwagę. Moim zdaniem powinna zakrywać ramiona - napisała Dorota Wróblewska, organizatorka pokazów mody, na Facebooku.

 

Rzeczywiście, protokół dyplomatyczny wymaga, by kobiety miały zasłonięte ramiona podczas formalnych i oficjalnych spotkań. Tłumaczy to w portalu Fakt.pl Janusz Sibora, ekspert od protokołu dyplomatycznego. Jego zdaniem Melania Trump przyćmiła Agatę Dudę-Kronhauser, co było nietaktowne. Jego zdaniem powinna wybrać skromniejszą kreację. Chodzi m.in. o odkryte ramiona.

Melania nie wyczuwa tego, że towarzyszy mężowi w wizycie państwowej, a nie pokazie mody. Odebrała całą uwagę naszej pierwszej damie, a to duży nietakt – mówi w "Fakcie".

Z drugiej strony wiele razy podkreślano, że wizyta Trumpów w Polsce nie była do końca oficjalna, więc być może właśnie ten fakt Melania chciała zaprezentować swoją stylizacją?

 

Zobacz na następnej stronie, jak ubrała się Ivanka Trump!

 

Zobacz też: Melania Trump i Agata Duda wypiły razem kawę! DUŻO ZDJĘĆ ze spotkania pierwszych dam! 

4/6
Ivanka Trump z odsłoniętymi ramionami. Wpadka?

Ivanka Trump złożyła wieniec pod pomnikiem Bohaterów Getta, który znajduje się przed wejściem do Muzeum Historii Żydów Polskich Polin, które również odwiedziła. Córka prezydenta wybrała na tę okazję obcisłą sukienkę w kwiatowy wzór i z falbaną. Kreacja również odsłaniała jej ramiona.

 

Zobacz na następnej stronie, co o stylizacjach Pierwszych Dam sądzi Dorota Wróblewska!

 

Zobacz: Ivanka Trump w bardzo opiętej sukience pod Pomnikiem Bohaterów Getta. Ubrała się stosownie? ZDJĘCIA

5/6
Agata Duda

Jedynie Agata Duda ubrała się zgodnie z protokołem dyplomatycznym. Miała na sobie różowy zestaw z marynarką i spódnicą. Stylizacje Pierwszych Dam oceniła Dorota Wróblewska na swoim profilu na Facebooku.

 

- Nie można porównywać tych kreacji, bo każda z Pań jest inna pod względem urody i temperamentu. Pierwsza Dama Polski w klasycznej garsonce w kolorze fuksji prezentuje się bardzo dobrze. Wyrazisty kolor zwraca uwagę i idealnie leży na zgrabnej sylwetce. Klasycznie i bezpiecznie. Jeżeli chodzi o sukienkę Pierwszej Damy USA to jest oryginalna i zwraca uwagę. Moim zdaniem powinna zakrywać ramiona. Ponieważ obie Panie przed oficjalnym wystąpieniem spotkały się z dziećmi, to można potraktować to jako kompromis. Dół dla dzieci, a góra na oficjalne wystąpienie Donalda Trumpa. Reasumując - elegancja jest do nabycia za pomocą pieniędzy, wykształcenia, pracowitości i inteligencji. Jednak najbardziej ZYSKUJE jak eksponowana jest w sposób całkiem naturalny. Mimo dużego stresu, obie Panie prezentowały się dobrze i zdały egzamin elegancji - napisała organizatorka pokazów mody.

 

Zgadzacie się z jej opinią?

 

Zobacz: Którą Pierwszą Damą jesteś!? Bliżej ci do Agaty Dudy czy Jolanty Kwaśniewskiej? PSYCHOTEST!

 

Polecamy: Melania Trump i Agata Duda kochają różowy! Zobaczcie, jak wyglądały na spotkaniu w Belwederze

6/6
Agata Duda, Andrzej Duda, Melania Trump, Donald Trump

Stylizacje obu pań na swoim profilu instagramowym porównał zajmujący się modą od lat dziennikarz Michał Zaczyński:

Styl Agaty Dudy od mody i trendów leży daleko; jest urzędniczy, nieciekawy. To nie są ani dobre, ani szczególnie eleganckie projekty.

Jak pisze, Melania w sukience Delpozo wygląda świetnie choć "odważnie w kontekście protokołu dyplomatycznego".