Ivanka Trump w Polsce - jak wyglądała?
1/6
Ivanka Trump w Polsce - jak wyglądała?

Kiedy Donald Trump i Andrzej Duda rozmawiali o sprawach politycznych na Zamku Królewskim, a Agata Duda i Melania Trump odwiedziły Centrum Nauki Kopernik, córka prezydenta USA, Ivanka Trump, złożyła wieniec pod pomnikiem Bohaterów Getta, który znajduje się przed wejściem do Muzeum Historii Żydów Polskich Polin, która również odwiedziła. Na miejscu zabrakło męża Ivanki, Jareda Kushnera.

 

Ivanka Trump w Polsce!

Wizyta Ivanki Trump na Muranowie, gdzie znajduje się Muzuem Historii Żydów Polskich POLIN, rozpoczęła się o godzinie 10. Ivance, córce, która jest również doradcą Donaldna Trumpa, towarzyszył Naczelny Rabin Polski - Michael Schudrich. Społeczność żydowska wyraziła swoje ubolewanie, że na miejscu nie pojawił się sam Trump:

Głęboko ubolewamy że Prezydent Donald Trump, choć będzie przemawiał publicznie zaledwie o milę od tego Pomnika, uznał za stosowne zerwać, z tą godną uznania tradycją - napisali.

Na miejscu nie było również męża Ivanki, Jareda, który w tym czasie brał udział w spotkaniach dyplomatycznych z racji tego, że również doradza prezydentowi USA. To dla Kushnera córka Donalda przeszła na judaizm, więc była to dla niej bardzo ważna wizyta. Warto również przypomnieć, że przodkowie Jareda Kuschnera są emigrantami z Polski. 

 

Jak wyglądała Ivanka Trump w Polsce? Zobaczcie zdjęcia! 

 

Zobacz także: Ivanka Trump zachwycona wizytą w Polsce: "Jestem podekscytowana! To pierwszy raz"

2/6
Ivanka Trump w Polsce - zdjęcia

Ivanka Trump na tę okoliczność wybrała niebieską sukienkę z białymi różami. Odsłoniła również ramiona. Córka prezydenta USA cieszy się z wizyty w Polsce. Co napisała? Zobaczcie na kolejnej stronie. 

3/6
Ivanka Trump w Polsce - zdjęcia
East News

Jestem podekscytowana przyjazdem do Polski wczoraj wieczorem. Nie mogę się doczekać cudownego dnia i wizyty w Warszawie po raz pierwszy - napisała Ivanka Trump na Facebooku.

4/6
Ivanka Trump w Polsce - zdjęcia

Jej wizyta na Muranowie wzbudziła ogromne zainteresowanie! 

5/6
Jared Kushner, Ivanka Trump
East News

W Polsce Ivanka pojawiła się z mężem, Jaredem. 

6/6
East News