Donald Trump, Ivanka Trump Donald Trump, Ivanka Trump, Jared Kushner z dziećmi Torebka, Ivanka Trump, 567,00 zł Sukienka, Ivanka Trump, 522,00 zł Spódnica, Ivanka Trump, 360,00 zł
Donald Trump, Ivanka Trump
ONS/Materiały prasowe
1/8
Donald Trump, Ivanka Trump
ONS/Materiały prasowe

Marka odzieżowa Ivanki Trump wycofana z sieci sprzedaży Nordstorm. Taka informacja pojawiła się w środę w amerykańskich mediach. Nordstorm postanowił zrezygnować z marki pierwszej córki USA ze względu na... niską sprzedaż. Nazwa marki, będąca jednocześnie imieniem i nazwiskiem jej właścicielki, zniknęła z listy brandów, oferowanych przez sieć sprzedaży. 

 

Zobacz też: Ivanka Trump pochwaliła się zdjęciem z mężem i... polała się fala hejtu! "Wstyd" ZDJĘCIA

 

Czy to będzie koniec modowego biznesu Ivanki Trump? Na razie nie wiadomo. Jedna sprawa zrobiła się bardzo głośna. Prezydent Donald Trump osobiście zareagował w tej sprawie! Zamieścił emocjonalny wpis na swoim Twitterze. Co napisał?

 

Polecamy: Ivanka Trump nie zawsze była ikoną mody! Zresztą… oceńcie sami!

2/8
Donald Trump, Ivanka Trump, Jared Kushner z dziećmi
Facebook/Ivanka Trump

Moja córka Ivanka Trump została niesprawiedliwie potraktowana przez Nordstorm. Ona jest wspaniałą osobą, zawsze popychającą mnie w dobrą stronę. To straszne - napisał Donald Trump na swoim oficjalnym profilu.

Ivanka Trump jest ulubienicą swojego ojca. To właśnie ona doradza Donaldowi Trumpowi w wielu kwestiach. Ponadto wzbudza ogromną sympatię Amerykanów i nie tylko. Piękna blondynka, przystojnym mężem, trojgiem dzieci oraz dobrze prosperującym biznesem to dla wielu ideał. Jak potoczą się dalsze losy jej modowego biznesu? Zobacz, co sprzedaje Ivanka Trump i czy ceny jej produktów są wygórowane.

 

Donald Trump komentuje wycofanie marki odzieżowej Ivanki Trump
Twitter/Donald Trump
Twitter/Donald Trump

3/8
Torebka, Ivanka Trump, 567,00 zł
Materiały prasowe
4/8
Sukienka, Ivanka Trump, 522,00 zł
Materiały prasowe
5/8
Spódnica, Ivanka Trump, 360,00 zł
Materiały prasowe
6/8
Bluzka, Ivanka Trump, 279,00 zł
Materiały prasowe
7/8
Sandały, Ivanka Trump, 567,00 zł
Materiały prasowe
8/8
Sandały, Ivanka Trump, 486,00 zł
Materiały prasowe
Więcej na temat Ivanka Trump Donald Trump