Ivanka Trump z mężem Ivanka Trump z mężem Ivanka Trump, Jared Kushner z dziećmi Donald Trump, Ivanka Trump, Jared Kushner z dziećmi Ivanka Trump na Balu  Inauguracyjnym
Ivanka Trump z mężem
East News/Facebook
1/5
Ivanka Trump z mężem
East News/Facebook

Fala krytyki na Ivankę Trump! A wszystko przez zdjęcie, które córka Donalda Trumpa zamieściła na Facebooku, wybierając się z mężem na randkę. Ivanka pozuje na nim w olśniewającej, srebrnej sukni. Jednak to nie jej kreacja wywołała takie zamieszanie. Przynajmniej nie tylko ona. Internauci zarzucili córce prezydenta USA, że zamieściła zdjęcie z wieczornego wyjścia w czasie, kiedy jej ojciec podpisał właśnie zakaz wjazdu do Stanów Zjednoczonych obywateli kilku państw muzułmańskich. W sieci zawrzało!

 

Zobacz też: Zachwyciła Billa Clintona, skradła show Pierwszej Damie! Kim jest Ivanka Trump? ZDJĘCIA

Piękna sukienka. A tu masz video z pięcioletnim chłopcem zatrzymanym na lotnisku na wiele godzin przez twojego ojca - to tylko jeden z komentarzy na profilu Ivanki Trump.

Padaj również mocniejsze słowa.

Wstyd.

 

Ivanko, powiedz swojemu rasistowskiemu ojcu, że Ameryka została zbudowana przez imigrantów.

 

Co do diabła, Twój ojciec robi z tym krajem?

Niektórzy internauci byli bardziej bezlitośni. Porównali suknię Ivanki Trump do... koca termicznego i zestawili jej zdjęcie ze zdjęciem dziewczynki z obozu dla uchodźców z pytaniem "Kto nosi go lepiej"?

 

Polecamy: Cała rodzina Donalda Trumpa dziś świętuje jego inaugurację Jak wygląda jego żona i dzieci? ZDJĘCIA

2/5
Ivanka Trump z mężem
Facebook/Ivanka Trump

Oto słynne zdjęcie Ivanki Trump z mężem. Córka Donalda Tumpa musi liczyć się krytyką, która będzie ją spotykała po każdej kontrowersyjnej decyzji podjętej przez ojca. Jak poradzi sobie z hejtem? Do tej pory była najbardziej lubianym członkiem rodziny Trumpów.

 

Fotografia spotkała się z dużym zainteresowaniem również z innego powodu. W lustrzanym odbiciu widać, że Jared Corey Kushner trzyma dłoń na pupie Ivanki Trump. 

Idealnie umiejscowił rękę. Teraz to jest człowiek, którego szanuję - napisał jeden z internautów.

Zobaczcie zdjęcie! Faktycznie wzbudza tak gorące emocje?

3/5
Ivanka Trump, Jared Kushner z dziećmi
Facebook/Ivanka Trump
4/5
Donald Trump, Ivanka Trump, Jared Kushner z dziećmi
Facebook/Ivanka Trump
5/5
Ivanka Trump na Balu  Inauguracyjnym
Getty Images
Więcej na temat Ivanka Trump