Ivana Trump (+73 l.) nie żyje. Pierwsza żona Donalda Trumpa zmarła w czwartek w swoim apartamencie na Manhattanie. Spadła ze schodów. Nic nie wskazywało, że może dojść do tragedii, a jej znajomi twierdzili, że wyglądała na "szczęśliwą i zdrową". Szykowała się właśnie do kilkumiesięcznego wyjazdu do Europy, miała spędzić czas w Saint Tropez we Francji. Tuż przed wyjazdem umówiła się na wizytę ze swoim zaprzyjaźnionym fryzjerem i to prawdopodobnie do niego zmierzała, kiedy doszło do wypadku...

Reklama

Przyczyna śmierci Ivany Trump

Ivanę Trump znalazł na podłodze w czwartek około godziny pierwszej w południe czasu lokalnego jej pracownik. Kiedy policja przybyła na miejsce, Ivana była nieprzytomna, nie reagowała na zewnętrzne bodźce. Oficjalna przyczyna śmierci nie została jeszcze podana do wiadomości. Nieoficjalnie jednak mówi się o zatrzymaniu akcji serca z powodu tragicznego upadku.

Dzieci i były mąż żegnają Ivanę Trump

Ivana Trump była matką trójki dzieci: Donalda Juniora, Ivanki oraz Erica. Ivanka pożegnała matkę na Instagramie tymi słowami:

Moje serce pęka! Mama była wspaniała, czarująca, pełna pasji i szalenie zabawna! (...) Zawsze już będę za nią tęsknić. Pozostanie żywa w naszych wspomnieniach i naszych sercach - napisała na Instagramie Ivanka, udostępniając wspólne zdjęcie.

Ivana Trump nie żyje. Miała 73 lata.

EastNews

W kilku bardzo wzruszających słowach byłą żonę pożegnał również sam Donald Trump:

Zobacz także

Jestem bardzo zasmucony, że muszę poinformować wszystkich tych, którzy ją kochali, a jest ich wielu, że Ivana Trump zmarła w swoim domu w Nowym Jorku - napisał Donald Trump.

Reklama

Ivana Trump ślub z Donaldem Trumpem wzięła w 1977 roku. Para poznała się w Nowym Jorku.

Eastnews
Reklama
Reklama
Reklama