Na dobre i na złe odc. 670 Na dobre i na złe odc. 670 Na dobre i na złe odc. 670 Na dobre i na złe odc. 670 Na dobre i na złe odc. 670
Na dobre i na złe odc. 670
1/10
Na dobre i na złe odc. 670

Zapraszamy na 670 odcinek „Na dobre i na złe”, w którym Wiktoria i Tomasz będą mieli powody do świętowania! Emisja 19 kwietnia o 20.40 w TVP2.

Przede wszystkim: kolejne badania wykażą, że Adam (Grzegorz Daukszewicz) jednak nie zaraził się wirusem HIV... Doktor Consalida (Katarzyna Dąbrowska) od razu wybuchnie radością.

A co u innych bohaterów? Konica przeżyje chwile grozy...
Zobacz także: Wielka rodzinna tragedia gwiazdy "Na dobre i na złe". Przez 20 lat próbował się po tym pozbierać...

2/10
Na dobre i na złe odc. 670

- Dzisiaj szalejemy!(…) Tylko my dwoje...


A Krajewski dorzuci z uśmiechem:

- Troje... My dwoje i nieprzyzwoita bielizna!

3/10
Na dobre i na złe odc. 670

Tymczasem doktor Rzepecki (Ireneusz Czop) zajrzy na chwilę do Leśnej Góry i wyzna Wiktorii, że nadal pomaga policji w walce z handlarzami tolidum.

- Likwidacja dwóch nielegalnych fabryk na Ukrainie, zabezpieczenie 23 tysięcy opakowań tolidum, siedmiu gnoi z zarzutami.(…) Mogę im pomóc właśnie dlatego, że jestem lekarzem. Poza tym... mam swoje rachunki do wyrównania z Lipskim!

4/10
Na dobre i na złe odc. 670

Gdy pediatra spotka się z Van Graafem (Redbad Klijnstra) – by przedłużyć urlop – przyjaciel opowie mu za to o ostatnich problemach szpitala. 

- Miałem plan restrukturyzacji, dobry plan, ale żeby ten plan się udał, wszyscy, bez wyjątku wszyscy wierzyciele muszą się ze mną porozumieć! I wypracowałem porozumienie ze wszystkimi. Poza nim. Poza Lipskim... 
- Jak to się stało, że szpital zamówił u niego towaru na tyle milionów?!
- Mnie pytasz? Spytaj Stanisławskiego!

5/10
Na dobre i na złe odc. 670

Tomasz skorzysta z jego rady i postanowi z byłym dyrektorem szczerze porozmawiać - o tym, co naprawdę planuje jego wspólnik.

- Wie pan, że Lipski złożył sprawę do sądu? Oskarża swoich menadżerów o działalność na szkodę spółki. Twierdzi, że nie był informowany o decyzjach finansowych. Rozumie pan, co to oznacza? Ucieka od odpowiedzialności...
- Jakikolwiek zarzut pod adresem pana Lipskiego? Proszę bardzo: wyrok sądu! Nie był informowany, nic nie wiedział... A pan, panie dyrektorze? Co pan będzie miał na swoją obronę?

6/10
Na dobre i na złe odc. 670

- Pan mi insynuuje co, przepraszam, że mataczyłem z Lipskim? Przecież to absurd! 
- Ja na pana miejscu przemyślałbym, dlaczego Lipski to robi... Ma pan wiele do stracenia.(…) Czy na jakimkolwiek zamówieniu, gdziekolwiek, jest podpis Lipskiego? Nie wiem. Ale wnioskuję, że nie...

7/10
Na dobre i na złe odc. 670

Stanisławski (Marek Ślosarski) zrozumie, że biznesmen próbuje zrzucić na niego winę za upadek szpitala - i postanowi się ratować. A gdy złoży na policji zeznania, które zapewnią mu nietykalność... Lipski trafi w końcu do aresztu! I w finale Tomasz będzie miał dla Van Graafa dobrą wiadomość:

- Ruud… Ten twój plan… Zabieraj się za niego, droga wolna!

8/10
Na dobre i na złe odc. 670

A co w kolejną środę czeka pozostałych bohaterów serialu?

Sara (Magdalena Schejbal) zaprzyjaźni się z chorą na raka Ewą (Edyta Olszówka) i opowie jej o swoich życiowych porażkach… W tym o swoim związku z mężem.

- Był fantastycznym człowiekiem. Dwadzieścia lat starszy, miał w oczach takie blink, blink... Do tego profesor. Ale pewnego dnia przyszła fala... Mnie ta fala poniosła, jego kompletnie przykryła. Nienawidził mnie, bo stawałam się tym, kim on chciał być.(…) Kiedy potykasz się o taki próg i tracisz równowagę, rozumiesz, że on cię wtedy nie przytrzyma. Uświadamiasz sobie, że jesteś sama...

9/10
Na dobre i na złe odc. 670

Tymczasem doktor Konica (Robert Koszucki) dowie się, że Marta (Katarzyna Bujakiewicz) - jadąc z synami - miała groźny wypadek. Słysząc o kolizji na drodze, lekarz będzie przerażony. Kierowca, który spowodował zderzenie, trafi za to właśnie do Leśnej Góry... i zostanie jego pacjentem. Rafał, widząc rannego, od razu wybuchnie wściekłością. 

10/10
Na dobre i na złe odc. 670

- Moje dzieci tam były!(…) Czemu się nie zatrzymałeś? Byłeś na podporządkowanej! Kto ci dał prawo jazdy?!

A mężczyzna wpadnie w panikę:

- Nie dotykaj mnie! Chcę innego lekarza!


Konica jednak się nie wycofa...

- Nie ma innego lekarza! Straciłem córkę... Teraz - przez takiego idiotę jak ty - straciłbym synów! O mało ich nie zabiłeś! Oni są wszystkim, co mam!