Maciej Musiał odejdzie z rodzinki.pl?!

Maciej Musiał przez studia odejdzie z rodzinki.pl?! Wiemy, jaka jest prawda!

Maciej Musiał odejdzie z rodzinki.pl?!

Maciej Musiał odejdzie z serialu rodzinka.pl?! Niedawno aktor dostał się na dwie uczelnie aktorskie - w Krakowie i w Warszawie. Jeśli aktor zdecyduje się studiować na którejś z nich, prawdopodobne jest to, że będzie musiał pożegnać się z hitowym serialem TVP, podaje fakt.pl. Studentom pierwszego roku zabrania się bowiem występowania w projektach aktorskich poza uczelnią. Czy od tej zasady nie ma wyjątku? Okazuje się, że jest i na tym będzie mógł skorzystać Maciej Musiał!

 

Rodzinka.pl bez Macieja Musiała?

Odejścia Macieja Musiała z serialu na pewno nie wyobrażają sobie fani produkcji, ale i przystojnego aktora. Maciej Musiał w rodzince.pl gra bowiem od początku. Czy zatem zostanie nam już tylko oglądanie go

w roli prowadzącego "The Voice of Poland"? Okazuje się, że nie. Udało nam się ustalić, że jeśli aktor jest zobowiązany kontraktem, nie ma takiego przymusu, że musi przestać grać w produkcji filmowej czy serialu. Musiał jak wiadomo od lat jest związany z serialem TVP, więc wiele wskazuje na to, że nie będzie musiał rezygnować z serialu, żeby studiować aktorstwo. Podobną sytuację miała Olga Kalicka, która grała w serialach w trakcie studiów aktorskich. O tym czy Maciej zostanie w serialu "rodzinka.pl" dowiemy się zapewne po wakacjach. Oby udało mu się wszystko pogodzić!

 

Wyobrażacie sobie rodzinkę.pl bez Maćka Musiała?

 

Zobacz także: Studia prawnicze w Polsce. Czy warto się na nie decydować?

 

Rodzinka.pl bez Macieja Musiała?!

Maciej Musiał podczas Dnia Dziecka w CH Gocław

 

Jego fani na pewno będą zawiedzeni.

Maciej Musiał w kurtce khaki

 

Maciej Musiał dostał się na studia. Czy będzie mógł dalej grać w serialu TVP?

Maciej Musiał na TeleKamerach 2016

Więcej na temat Maciej Musiał rodzinka.pl
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22