Maciej Musiał w rozmowie z mediami zareagował na pytanie o wielki powrót "Rodzinki.pl". Czy uwielbiany przez widzów serial naprawdę będzie kontynuowany? Aktor zabrał glos i wymownie skomentował doniesienia na temat hitu TVP. Nie uwierzycie, co powiedział Maciej Musiał. Zmieni się obsada serialu?

Reklama

Maciej Musiał komentuje plotki o powrocie "Rodzinki.pl"

"Rodzinka.pl" przez wiele lat była jednym z największych hitów TVP. To właśnie dzięki występom w serialu ogromną popularność zdobyli m.in. Adam Zdrójkowki, Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska i Maciej Musiał. Widzowie pokochali produkcję, która opowiadała o rodzinie Boskich jednak na początku 2020 roku pojawiła się informacja, że prace nad serialem nagle zostały przerwane. Wiadomość o zakończeniu "Rodzinki.pl" mocno zaskoczyła nie tylko fanów, ale również aktorów występujących w serialu.

Nie sądziłem, że przyjdzie mi kiedykolwiek nagrać takie wideo, ale przyszło. Jak już wiecie, a może nie, spadła na nas informacja, trochę jak grom z jasnego nieba, o zakończeniu produkcji serialu ''Rodzinka.pl''
mówił poruszony Adam Zdrójkowski w 2020 roku.

Kilka lat od tamtych wydarzeń media poinformowały, że wraca "Rodzinka.pl", ale znika inny kultowy serial TVP. Teraz głos w sprawie powrotu produkcji zabrał Maciej Musiał! Aktor w rozmowie z Plejadą potwierdził, że rzeczywiście są prowadzone rozmowy na ten temat. Co zdradził na temat obsady?

Rodzinka.pl wraca, z anteny TVP spada inny hit
Marta Wytrykus / TVP / East News
Wiele rzeczy musi się wyklarować, ale na pewno jakieś rozmowy są na ten temat prowadzone. No i zobaczymy
Maciej Musiał wyznał w rozmowie z Plejadą.

Aktor, który grał najstarszego syna serialowego małżeństwa Natalii i Ludwika Boskich, odpowiedział również na pytanie, czy widzi sens w kontynuowaniu produkcji.

Wszyscy już straciliśmy urok, mówię o nas — braciach. Już jesteśmy starymi po prostu chłopakami z wąsami, z brodami, więc musielibyśmy znaleźć jakiś interesujący silnik i pomysł na to. Wiem, że są na to interesujące pomysły.
wyznał gwiazdor.

Maciej Musiał zabrał głos w sprawie obsady "Rodzinki.pl" i przekazał wspaniałą wiadomość:

Zobacz także
Zobaczymy, w którym kierunku pójdzie Patryk Yoka. Na pewno najważniejsze jest to, że jeżeli będziemy to robić, to w tym dawnym składzie
dodał w wywiadzie dla Plejady.
Fot: Maria Wytrykus/TVP/East News Serial TVP, 2017 Rodzinka.pl X Sezon X Bomby reklamowe N/z: Malgorzata Kozuchowska Tomasz Karolak Mateusz Pawlowski Adam Zdrojkowski Maciej Musial ODCINEK 10 ODCINEK 205 BOMBY REKLAMOWE
Maria Wytrykus/TVP/East News

Czekacie na powrót "Rodzinki.pl"? My bardzo! Już nie możemy doczekać się dalszych perypetii serialowej rodzinki Boskich.

Reklama

Zobacz także: Zosia i Kacperek z "Rodzinki.pl" są parą? Aktorka wreszcie odpowiedziała

Maciej Musiał
Maciej Musiał Kurnikowski/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama