Barwy szczęścia odc. 1655-1659
1/7
Barwy szczęścia odc. 1655-1659

Bohaterki „Barw szczęścia” mają spory temperament… i dzięki temu widzom nie brakuje emocji! Co zobaczymy w serialu w kolejnym tygodniu?

Emisja odcinków: 1655-1659 w TVP2 8-12 maja o 20.05.


Na początek: spotkanie z prawdziwą femme fatale. Alicja (Monika Dryl) nadal będzie robić wszystko, by zniszczyć Łukasza (Michał Rolnicki)… Aż w końcu publicznie oskarży kolegę o molestowanie! Sadowski zajrzy do gabinetu szefowej, by oddać jej kolejną ratę długu. A Umińska weźmie od niego pieniądze, po czym wybiegnie z krzykiem na korytarz:

- Nie dotykaj mnie! Zostaw! Natychmiast wyjdź z mojego gabinetu! Tym razem posunąłeś się za daleko… Jak śmiałeś mnie dotykać?!

Zobacz także: Zakochana i... zakłamana! Józek zauważa chciwość Julity! FOTOSTORY z "Barw szczęścia"

2/7
Barwy szczęścia odc. 1655-1659

Tymczasem Kasia (Katarzyna Glinka)... trafi do szpitala! Górka zje przypadkiem tatara, którego Radek (Filip Kosior) przygotuje dla Lidki (Emila Warabida) i zachoruje już kilka godzin po posiłku. A Łukasz, przerażony, od razu wezwie pogotowie.

- Kasia, słyszysz mnie? Kasia?! Halo?... Potrzebna karetka, moja partnerka... Ona się dusi, Boże, umiera!

3/7
Barwy szczęścia odc. 1655-1659

Z kolei do życia Aldony (Elżbieta Romanowska) powróci mężczyzna, który uwiódł ją, gdy była jeszcze nastolatką i później złamał jej serce: Wiktor Nawrot (w tej roli Przemysław Bluszcz). Borys (Jakub Wieczorek) nawiąże kontakt z biznesmenem przypadkiem – szukając nowego dostawcy do sklepu. Nieświadomy, że to właśnie on jest ojcem małego Aleksa (Hubert Wiatrowski)… Co wydarzy się, gdy Wiktor stanie naprzeciwko Aldony – i Grzelak odkryje, że to właśnie on przed laty zniszczył życie jego ukochanej?

4/7
Barwy szczęścia odc. 1655-1659

Amelia (Stanisława Celińska) w premierowych odcinkach znów zamieni się za to w swatkę - i zaprosi Anetę (Zofia Zborowska) oraz Bruna (Lesław Żurek) na domowy obiad. Ale nie wszystko potoczy się przy stole jak to zaplanowała... bo tego samego dnia u Wiśniewskich pojawi się też Bożena (Marieta Żukowska) z Adrianem (Sambor Czarnota). A doktor Dylska, zamiast oczarować Stańskiego…

5/7
Barwy szczęścia odc. 1655-1659

..zaprzyjaźni się ze Świderskim! Lekarze zaczną wspominać dawne czasy, gdy studiowali na Akademii Medycznej, później opowiedzą o swoich przygodach za granicą – gdy wyjechali z kraju, by pomagać chorym z Azji i Afryki... A Bożena i Bruno nie zdołają wtrącić do ich rozmowy ani słowa. Czy Adrian znów zamieni się w uwodziciela… i odbierze Stańskiemu kolejną dziewczynę?

6/7
Barwy szczęścia odc. 1655-1659

A co u serialowej Uli (Ania Karwan)? Młoda wokalistka zacznie prawdziwą karierę i wystąpi w audycji prowadzonej przez Ernesta (Krystian Kukułka). Reklamę w radiu załatwi dziewczynie Hubert (Marek Molak). Tymczasem Agata (Natalia Zambrzycka) od razu zauważy, że oboje łączy coś więcej niż przyjaźń...

- Moim zdaniem tu nie chodzi tylko o jej muzykę... Ula mu się po prostu podoba. I chyba Hubert też podoba się jej…

 

7/7
Barwy szczęścia odc. 1655-1659

Za to w finale: zapraszamy na urodziny Angeli (Helena Englert)! W odcinku numer 1656 dziewczyna skończy osiemnaście lat… i dostanie od rodziny dwa wyjątkowe prezenty, od których zakręci się jej ze szczęścia w głowie! Co podarują jej Magda (Honorata Witańska), Sebastian (Kacper Krupski) i Eliza (Danuta Kowalska)?

Odpowiedź poznacie tylko na antenie TVP2!