dwa kieliszki szampana
©Giorgio Pulcini/Fotolia
Styl życia

Pomysł na sylwestrowe życzenia alfabetyczne

Sylwestrowe życzenia alfabetyczne można dowolnie modyfikować w zależności od osoby, która je usłyszy. Można życzyć atrakcyjnego i bajkowego Nowego Roku.

Sylwestrowe życzenia alfabetyczne można dowolnie modyfikować w zależności od osoby, która je usłyszy. Można życzyć atrakcyjnego i bajkowego Nowego Roku.

 

Najlepsze życzenia to te, które dopasowane są do konkretnej osoby. Jedna w sytuacji, gdy nie znamy osoby zbyt dobrze, może życzyć pewnych uniwersalnych rzeczy.

Alfabetycznie na Nowy Rok zamiast Szczęśliwego Nowego Roku

Można życzyć oczywiście Szczęśliwego Nowego roku, ale można też rozwinąć te życzenia:

 

Atrakcyjnego Nowego roku, abyś zrealizowała swoje marzenia.
Bajkowego Nowego Roku, abyś czuła się traktowana jak księżniczka.
Całuśnego Nowego Roku, aby zawsze był obok ktoś bliski.
Dostatniego Nowego Roku, aby niczego potrzebnego w nim nie zabrakło.
Eleganckiego Nowego Roku, aby zawsze w szafie było wystarczająco dużo butów i torebek.
Fantastycznego Nowego Roku, aby jedynym ograniczeniem była wyobraźnia.
Gorącego Nowego Roku, aby zawsze czuć przyjemne ciepło, nawet pomimo mrozu.
Harmonijnego Nowego Roku, aby znaleźć równowagę pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym.
Imponującego Nowego Roku, abyś sama siebie zaskakiwała swoimi działaniami.
Jasnego Nowego Roku, aby było w nim dużo światła dającego nadzieję.
Książkowego Nowego Roku, aby był w nim czas na ambitny relaks.
Leniwego Nowego Roku, aby był w nim czas na mniej ambitny relaks.
Łagodnego Nowego Roku, abyś była traktowana z łagodnym wyrozumieniem.
Mądrego Nowego Roku, aby nie zabrakło w nim miejsca na rozwój.
Nietypowego Nowego Roku, abyś doświadczyła w nim rzeczy, których nigdy jeszcze nie doświadczyłaś.
Obfitego Nowego Roku, aby przepełniony był cudownymi momentami.
Pięknego Nowego Roku, abyś zawsze umiała dostrzegać wokół piękno świata i ludzi.
Radosnego Nowego Roku, aby przyniósł mnóstwo powodów do śmiechu.
Szczęśliwego Nowego Roku, aby sprzyjał odnajdywaniu szczęścia w sobie.
Towarzyskiego Nowego Roku, aby nie zabrakło wokół bliskich ludzi.
Uroczego Nowego Roku, aby było w nim miejsce na małe, ale urocze momenty.
Wspaniałego Nowego Roku, aby był lepszy od mijającego.
Zagadkowego Nowego Roku, aby nie zabrakło w nim miejsca na tajemnice, których odkrywanie będzie wielką przygodą.


©Gennadiy Poznyakov/Fotolia
Styl życia
Życzenia świąteczne w pracy – czego życzyć szefowi i kolegom?
Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie składamy nie tylko rodzinie, czy przyjaciołom, ale także współpracownikom i szefowi w pracy. Życzenia można złożyć osobiście, telefonicznie bądź coraz częściej wysyłając SMS.

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie składamy nie tylko rodzinie, czy przyjaciołom, ale także współpracownikom i szefowi w pracy. Życzenia można złożyć osobiście, telefonicznie bądź coraz częściej wysyłając SMS. Jakie świąteczne życzenia składać w pracy? Najczęściej szefowi i współpracownikom życzymy sukcesów w pracy, tolerancji, odpoczynku w gronie osób najbliższych, miłości, radości, cierpliwości, wytrwałości w realizacji planów i dalszej owocnej pracy w nadchodzącym Nowym Roku.   Oto przykładowe życzenia świąteczne dla szefa i współpracowników: 1) Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia W gronie najbliższych osób, W miłości, radości i ciepłej atmosferze. Sukcesów w pracy i wytrwałości w realizacji planów. Nowy Rok niech przyniesie pełno radosnych chwil I spełni najskrytsze marzenia. 2) Niech Gwiazda Betlejemska przyniesie dobroć, spokojne chwile z rodziną po stokroć i uśmiechu na twarzy na rok cały, który z pewnością będzie wspaniały! 3) Z okazji świąt Bożego Narodzenia pragnę życzyć Pani/Panu/Państwu, aby świąteczny czas przepełniony był radością, ciepłem i rodzinną atmosferą. Niech przyniesie odpoczynek i chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków oraz energię i pomyślność na cały następny rok. Podczas Świąt Bożego Narodzenia każdy składa sobie życzenia. Sprawdź, co można życzyć rodzinie i przyjaciołom .  Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i nie wiesz co można życzyć. Dowiedz się, czy składać życzenia z motywem religijnym czy bez .  Niedługo urodziny bliskiej dla ciebie osoby? Zobacz przykłady poważnych życzeń urodzinowych .  Życzenia świąteczne możesz wysyłać jak tylko chcesz: drogą pocztową, elektroniczną oraz telefoniczną .  Zaraz po Świętach Bożego Narodzenia jest...

Para ogląda się w komputerze
Image by Lifetimestock.com
Styl życia
Poważne życzenia urodzinowe nie muszą być nudne i szablonowe
W pewnym wieku i w niektórych relacjach składanie życzeń staje się trudne, ponieważ nie wypada używać popularnych rymowanek ani się wygłupiać. Poważne życzenia urodzinowe powinny jednak zawierać coś więcej niż „wszystkiego najlepszego”.

W pewnym wieku i w niektórych relacjach składanie życzeń staje się trudne, ponieważ nie wypada używać popularnych rymowanek ani się wygłupiać. Poważne życzenia urodzinowe powinny jednak zawierać coś więcej niż „wszystkiego najlepszego”. Poprawna sztampa – poważne życzenia urodzinowe dla kogoś, kogo nie zna się zbyt dobrze Oczywiście zawsze warto życzyć zdrowia, szczęścia i pomyślności i to jest najbezpieczniejsza opcja. Jednak takie życzenia są dość oklepane i mogą wydawać się nieszczere czy składane z przymusu. Dlatego dobrze jest dodać do tego standardowego trio element wyrażający sympatię do jubilata. Może to być życzenie wielu powodów do uśmiechu na co dzień, samych słonecznych dni, dalszych sukcesów w pracy czy spełnienia marzeń. Jeśli osoba jest towarzyska, można jej życzyć stale powiększającego się grona przyjaciół albo tego, żeby otaczali ją sami życzliwi ludzie.   Przy składaniu życzeń ważny jest ton i gesty. Czasem samo „wszystkiego, ale to naprawdę wszystkiego najlepszego”, powiedziane z odpowiednim naciskiem, pozwoli odczuć, że składający życzenia kieruje się życzliwością i naprawdę dobrze życzy jubilatowi. Ważny jest serdeczny uścisk czy przytulenie osoby, której składamy życzenia. Personalizacja – poważne życzenia urodzinowe z konkretem Gdy składa się życzenia osobie, którą dobrze się zna, warto pokusić się o życzenia konkretne. Na przykład jeśli wiadomo, że jubilat pracuje aktualnie nad dużym projektem, życzenia mogą dotyczyć jego powodzenia – żeby olśnił wszystkich, żeby został doceniony itd. Życzyć można także spełnienia marzeń, nie używając jednak tego określenia. Czyli jeśli wiadomo, że jubilat jest wielkim pasjonatem kultury japońskiej, można życzyć mu, żeby mógł odwiedzić Kraj Kwitnącej Wiśni w najbliższym czasie. Bliskim osobom można składać poważne...

życzenia na święta
©olejx/Fotolia
Styl życia
Kartka, mail czy SMS - jak składać życzenia świąteczne?
Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie można składać telefonicznie, elektronicznie, czy pocztowo. Którą drogą najlepiej składać życzenia?

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie można składać telefonicznie, elektronicznie, czy pocztowo. Którą drogą najlepiej składać życzenia? Życzenia świąteczne – tradycyjna kartka pocztowa Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie można składać drogą pocztową. Niestety, większość Polaków odchodzi od tradycji wysyłania kartek świątecznych . Klasycznej formy składania życzeń przestrzegają przeważnie starsze osoby. Życzenia świąteczne elektroniczne Życzenia świąteczne drogą elektroniczną zazwyczaj wysyłają młodzi ludzie do przyjaciół, bądź dyrektorzy większych firm do pracowników, czy kontrahentów. Można je wysłać jako zwykły e-mail bądź jako e-kartka, czyli kartkę elektroniczną, która obok treści zawiera też grafikę lub obrazek multimedialny i dźwięk . Życzenia świąteczne SMS-em Życzenia świąteczne telefoniczne są najbardziej popularną formą składania życzeń. Polacy z zamiłowaniem wysyłają świąteczne SMS-y. Jest wiele stron internetowych z gotowymi wierszykami do wysłania. Można skorzystać z wierszyka, który się otrzymało i przesłać go dalej . Warto uważać na usunięcie podpisu poprzednika aby nie zaliczyć świątecznej wpadki.   Odbieranie SMS-ów czy maili nie sprawia tyle radości, co kartka świąteczna, dlatego może warto powrócić do klasycznej metody składania życzeń? Z pewnością każdy ucieszy się z niespodzianki , jaką będzie kolorowa świąteczna karta w skrzynce pocztowej! W Święta Bożego Narodzenia każdy z nas składa sobie nawzajem życzenia. Sprawdź, co można życzyć dla szefa i współpracowników.  Święta Bożego Narodzenia to okres magiczny. Dowiedz się, co życzyć swojej rodzinie i przyjaciołom .  Zastanawiasz się jakie życzenia będą najlepsze? Sprawdź, czy składać życzenia z motywem religijnym czy bez ?  Nadchodzą urodziny bliskiej ci osoby?...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik