dwa kieliszki szampana
©Giorgio Pulcini/Fotolia
Styl życia

Pomysł na sylwestrowe życzenia alfabetyczne

Sylwestrowe życzenia alfabetyczne można dowolnie modyfikować w zależności od osoby, która je usłyszy. Można życzyć atrakcyjnego i bajkowego Nowego Roku.

Sylwestrowe życzenia alfabetyczne można dowolnie modyfikować w zależności od osoby, która je usłyszy. Można życzyć atrakcyjnego i bajkowego Nowego Roku.

 

Najlepsze życzenia to te, które dopasowane są do konkretnej osoby. Jedna w sytuacji, gdy nie znamy osoby zbyt dobrze, może życzyć pewnych uniwersalnych rzeczy.

Alfabetycznie na Nowy Rok zamiast Szczęśliwego Nowego Roku

Można życzyć oczywiście Szczęśliwego Nowego roku, ale można też rozwinąć te życzenia:

 

Atrakcyjnego Nowego roku, abyś zrealizowała swoje marzenia.
Bajkowego Nowego Roku, abyś czuła się traktowana jak księżniczka.
Całuśnego Nowego Roku, aby zawsze był obok ktoś bliski.
Dostatniego Nowego Roku, aby niczego potrzebnego w nim nie zabrakło.
Eleganckiego Nowego Roku, aby zawsze w szafie było wystarczająco dużo butów i torebek.
Fantastycznego Nowego Roku, aby jedynym ograniczeniem była wyobraźnia.
Gorącego Nowego Roku, aby zawsze czuć przyjemne ciepło, nawet pomimo mrozu.
Harmonijnego Nowego Roku, aby znaleźć równowagę pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym.
Imponującego Nowego Roku, abyś sama siebie zaskakiwała swoimi działaniami.
Jasnego Nowego Roku, aby było w nim dużo światła dającego nadzieję.
Książkowego Nowego Roku, aby był w nim czas na ambitny relaks.
Leniwego Nowego Roku, aby był w nim czas na mniej ambitny relaks.
Łagodnego Nowego Roku, abyś była traktowana z łagodnym wyrozumieniem.
Mądrego Nowego Roku, aby nie zabrakło w nim miejsca na rozwój.
Nietypowego Nowego Roku, abyś doświadczyła w nim rzeczy, których nigdy jeszcze nie doświadczyłaś.
Obfitego Nowego Roku, aby przepełniony był cudownymi momentami.
Pięknego Nowego Roku, abyś zawsze umiała dostrzegać wokół piękno świata i ludzi.
Radosnego Nowego Roku, aby przyniósł mnóstwo powodów do śmiechu.
Szczęśliwego Nowego Roku, aby sprzyjał odnajdywaniu szczęścia w sobie.
Towarzyskiego Nowego Roku, aby nie zabrakło wokół bliskich ludzi.
Uroczego Nowego Roku, aby było w nim miejsce na małe, ale urocze momenty.
Wspaniałego Nowego Roku, aby był lepszy od mijającego.
Zagadkowego Nowego Roku, aby nie zabrakło w nim miejsca na tajemnice, których odkrywanie będzie wielką przygodą.


dwa kieliszki szampana
©Giorgio Pulcini/Fotolia
Fleszstyle
Pomysł na sylwestrowe życzenia alfabetyczne
Sylwestrowe życzenia alfabetyczne można dowolnie modyfikować w zależności od osoby, która je usłyszy. Można życzyć atrakcyjnego i bajkowego Nowego Roku.

Sylwestrowe życzenia alfabetyczne można dowolnie modyfikować w zależności od osoby, która je usłyszy. Można życzyć atrakcyjnego i bajkowego Nowego Roku.   Najlepsze życzenia to te, które dopasowane są do konkretnej osoby. Jedna w sytuacji, gdy nie znamy osoby zbyt dobrze, może życzyć pewnych uniwersalnych rzeczy. Alfabetycznie na Nowy Rok zamiast Szczęśliwego Nowego Roku Można życzyć oczywiście Szczęśliwego Nowego roku, ale można też rozwinąć te życzenia:   Atrakcyjnego Nowego roku, abyś zrealizowała swoje marzenia . Bajkowego Nowego Roku, abyś czuła się traktowana jak księżniczka. Całuśnego Nowego Roku, aby zawsze był obok ktoś bliski. Dostatniego Nowego Roku, aby niczego potrzebnego w nim nie zabrakło. Eleganckiego Nowego Roku, aby zawsze w szafie było wystarczająco dużo butów i torebek. Fantastycznego Nowego Roku, aby jedynym ograniczeniem była wyobraźnia. Gorącego Nowego Roku, aby zawsze czuć przyjemne ciepło, nawet pomimo mrozu. Harmonijnego Nowego Roku, aby znaleźć równowagę pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym. Imponującego Nowego Roku, abyś sama siebie zaskakiwała swoimi działaniami. Jasnego Nowego Roku, aby było w nim dużo światła dającego nadzieję. Książkowego Nowego Roku, aby był w nim czas na ambitny relaks. Leniwego Nowego Roku, aby był w nim czas na mniej ambitny relaks . Łagodnego Nowego Roku, abyś była traktowana z łagodnym wyrozumieniem. Mądrego Nowego Roku, aby nie zabrakło w nim miejsca na rozwój. Nietypowego Nowego Roku, abyś doświadczyła w nim rzeczy, których nigdy jeszcze nie doświadczyłaś. Obfitego Nowego Roku, aby przepełniony był cudownymi momentami . Pięknego Nowego Roku, abyś zawsze umiała dostrzegać wokół piękno świata i ludzi. Radosnego Nowego Roku, aby przyniósł mnóstwo powodów do śmiechu. Szczęśliwego Nowego Roku, aby sprzyjał odnajdywaniu szczęścia w...

©Gennadiy Poznyakov/Fotolia
Styl życia
Życzenia świąteczne w pracy – czego życzyć szefowi i kolegom?
Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie składamy nie tylko rodzinie, czy przyjaciołom, ale także współpracownikom i szefowi w pracy. Życzenia można złożyć osobiście, telefonicznie bądź coraz częściej wysyłając SMS.

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie składamy nie tylko rodzinie, czy przyjaciołom, ale także współpracownikom i szefowi w pracy. Życzenia można złożyć osobiście, telefonicznie bądź coraz częściej wysyłając SMS. Jakie świąteczne życzenia składać w pracy? Najczęściej szefowi i współpracownikom życzymy sukcesów w pracy, tolerancji, odpoczynku w gronie osób najbliższych, miłości, radości, cierpliwości, wytrwałości w realizacji planów i dalszej owocnej pracy w nadchodzącym Nowym Roku.   Oto przykładowe życzenia świąteczne dla szefa i współpracowników: 1) Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia W gronie najbliższych osób, W miłości, radości i ciepłej atmosferze. Sukcesów w pracy i wytrwałości w realizacji planów. Nowy Rok niech przyniesie pełno radosnych chwil I spełni najskrytsze marzenia. 2) Niech Gwiazda Betlejemska przyniesie dobroć, spokojne chwile z rodziną po stokroć i uśmiechu na twarzy na rok cały, który z pewnością będzie wspaniały! 3) Z okazji świąt Bożego Narodzenia pragnę życzyć Pani/Panu/Państwu, aby świąteczny czas przepełniony był radością, ciepłem i rodzinną atmosferą. Niech przyniesie odpoczynek i chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków oraz energię i pomyślność na cały następny rok. Podczas Świąt Bożego Narodzenia każdy składa sobie życzenia. Sprawdź, co można życzyć rodzinie i przyjaciołom .  Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i nie wiesz co można życzyć. Dowiedz się, czy składać życzenia z motywem religijnym czy bez .  Niedługo urodziny bliskiej dla ciebie osoby? Zobacz przykłady poważnych życzeń urodzinowych .  Życzenia świąteczne możesz wysyłać jak tylko chcesz: drogą pocztową, elektroniczną oraz telefoniczną .  Zaraz po Świętach Bożego Narodzenia jest...

życzenia na święta
©olejx/Fotolia
Styl życia
Kartka, mail czy SMS - jak składać życzenia świąteczne?
Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie można składać telefonicznie, elektronicznie, czy pocztowo. Którą drogą najlepiej składać życzenia?

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie można składać telefonicznie, elektronicznie, czy pocztowo. Którą drogą najlepiej składać życzenia? Życzenia świąteczne – tradycyjna kartka pocztowa Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie można składać drogą pocztową. Niestety, większość Polaków odchodzi od tradycji wysyłania kartek świątecznych . Klasycznej formy składania życzeń przestrzegają przeważnie starsze osoby. Życzenia świąteczne elektroniczne Życzenia świąteczne drogą elektroniczną zazwyczaj wysyłają młodzi ludzie do przyjaciół, bądź dyrektorzy większych firm do pracowników, czy kontrahentów. Można je wysłać jako zwykły e-mail bądź jako e-kartka, czyli kartkę elektroniczną, która obok treści zawiera też grafikę lub obrazek multimedialny i dźwięk . Życzenia świąteczne SMS-em Życzenia świąteczne telefoniczne są najbardziej popularną formą składania życzeń. Polacy z zamiłowaniem wysyłają świąteczne SMS-y. Jest wiele stron internetowych z gotowymi wierszykami do wysłania. Można skorzystać z wierszyka, który się otrzymało i przesłać go dalej . Warto uważać na usunięcie podpisu poprzednika aby nie zaliczyć świątecznej wpadki.   Odbieranie SMS-ów czy maili nie sprawia tyle radości, co kartka świąteczna, dlatego może warto powrócić do klasycznej metody składania życzeń? Z pewnością każdy ucieszy się z niespodzianki , jaką będzie kolorowa świąteczna karta w skrzynce pocztowej! W Święta Bożego Narodzenia każdy z nas składa sobie nawzajem życzenia. Sprawdź, co można życzyć dla szefa i współpracowników.  Święta Bożego Narodzenia to okres magiczny. Dowiedz się, co życzyć swojej rodzinie i przyjaciołom .  Zastanawiasz się jakie życzenia będą najlepsze? Sprawdź, czy składać życzenia z motywem religijnym czy bez ?  Nadchodzą urodziny bliskiej ci osoby?...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner