Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie można składać telefonicznie, elektronicznie, czy pocztowo. Którą drogą najlepiej składać życzenia?

Reklama

Życzenia świąteczne – tradycyjna kartka pocztowa

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie można składać drogą pocztową. Niestety, większość Polaków odchodzi od tradycji wysyłania kartek świątecznych. Klasycznej formy składania życzeń przestrzegają przeważnie starsze osoby.

Życzenia świąteczne elektroniczne

Życzenia świąteczne drogą elektroniczną zazwyczaj wysyłają młodzi ludzie do przyjaciół, bądź dyrektorzy większych firm do pracowników, czy kontrahentów. Można je wysłać jako zwykły e-mail bądź jako e-kartka, czyli kartkę elektroniczną, która obok treści zawiera też grafikę lub obrazek multimedialny i dźwięk.

Życzenia świąteczne SMS-em

Życzenia świąteczne telefoniczne są najbardziej popularną formą składania życzeń. Polacy z zamiłowaniem wysyłają świąteczne SMS-y. Jest wiele stron internetowych z gotowymi wierszykami do wysłania. Można skorzystać z wierszyka, który się otrzymało i przesłać go dalej. Warto uważać na usunięcie podpisu poprzednika aby nie zaliczyć świątecznej wpadki.

Odbieranie SMS-ów czy maili nie sprawia tyle radości, co kartka świąteczna, dlatego może warto powrócić do klasycznej metody składania życzeń? Z pewnością każdy ucieszy się z niespodzianki, jaką będzie kolorowa świąteczna karta w skrzynce pocztowej!


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama