Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

Pozycja seksualna
© MediablitzImages/Fotolia.com
Styl życia

Marzy ci się rodeo w łóżku? Wypróbuj pozycję na odwróconą kowbojkę

Odwrócona kowbojka, albo inaczej odwrócony jeździec, jest pozycją seksualną, która wymaga, aby mężczyzna leżał na plecach, a kobieta siedziała na nim odwrócona plecami do jego twarzy. Ta pozycja umożliwia głęboką penetrację i zapewnia intensywne doświadczenia obojgu partnerom.

Odwrócona kowbojka, albo inaczej odwrócony jeździec, jest pozycją seksualną, która wymaga, aby mężczyzna leżał na plecach, a kobieta siedziała na nim odwrócona plecami do jego twarzy. Ta pozycja umożliwia głęboką penetrację i zapewnia intensywne doświadczenia obojgu partnerom.

 

Seks w pozycji na odwróconą kowbojkę umożliwia kobiecie sprawowanie kontroli w chwili intymności.

Jak uprawiać seks w pozycji na odwróconą kowbojkę

Aby partnerzy mogli przyjąć pozycję na odwróconą kowbojkę, mężczyzna powinien położyć się na plecach na łóżku, może mieć pod głową małą poduszeczkę. Kobieta musi następnie klęknąć nad nim odwrócona plecami do jego twarzy. W tej pozycji może ona wykonywać ruchy, tak aby uzyskać optymalną stymulację. Kobieta powinna zacząć od delikatnych ruchów ciała i, jeśli nie sprawiają one bólu partnerowi, stopniowo je intensyfikować.

Dlaczego warto wypróbować pozycję na odwróconą kowbojkę

Pozycja na odwróconą kowbojkę pozwala kobiecie mieć kontrolę nad stosunkiem. Dzięki temu może ona zmieniać intensywność stymulacji i dostosowywać ją do aktualnego poziomu pobudzenia seksualnego. Pozycja ta umożliwia bardzo głęboką penetrację nawet wtedy, kiedy penis partnera ma niezbyt duży rozmiar. Jest ona także odpowiednia dla par, w których występuje duża różnica wzrostu. Ponieważ podczas seksu w tej pozycji mężczyzna nie musi wykonywać żadnych ruchów, odwróconą kowbojkę można stosować jako przerywnik między pozycjami, podczas których wymagana jest jego aktywność. Warto wypróbować tę pozycję wtedy, kiedy kobieta nie może osiągnąć orgazmu w innych pozycjach, a także wtedy, gdy partnerzy potrzebują odmiany w łóżku.


  • Wiesz, jakie warianty ma najpopularniejsza wśród pozycji seksualnych? Przeczytaj: Pozycja na mnicha, czyli pozycja misjonarska.
  • Szukacie pozycji umożliwiającej stymulację punktu G oraz osiągnięcie orgazmu pochwowego? Niezastąpiona w tym przypadku jest pozycja na jeźdźca.
  • Zdaniem wielu osób najlepszą kompozycją dla seksu międzypiersiowego jest połączenie go z seksem oralnym. Dowiedz się, jak wygląda pozycja na hiszpana.

kobieta na łóżku
Flickr/ Lies Thru a Lens/ CC BY 2.0 https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/
Styl życia
Pozycja podstawowa w Kamasutrze – pozycja klasyczna
Pozycja na mnicha, lepiej znana jako pozycja misjonarska, to jedna z najpopularniejszych i najłatwiejszych klasycznych pozycji seksualnych na świecie.

Pozycja na mnicha, lepiej znana jako pozycja misjonarska, to jedna z najpopularniejszych i najłatwiejszych klasycznych pozycji seksualnych na świecie. Jak wygląda pozycja klasyczna - na mnicha - na misjonarza? Na misjonarza - to jedna z najbardziej lubianych pozycji seksualnych . Kobieta leży na plecach z rozchylonymi, wyprostowanymi lub lekko ugiętymi w kolanach nogami, a mężczyzna leży na niej. Mężczyzna może mieć ręce wyprostowane lub opierać się na przedramionach. Partner jest w pozycji dominującej i nadaje tempo, kobieta delikatnym ruchem bioder może też w minimalnym stopniu kontrolować rytm. Zalety pozycji na mnicha Pozycja misjonarska jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie bliskość podczas seksu , kontakt wzrokowy oraz namiętne pocałunki . Daje również możliwość stymulacji wielu punktów erogennych kobiety, dzięki czemu łatwiej jest jej osiągnąć orgazm . Pozycja misjonarska, jest najczęściej wybierana na początek zbliżenia. Podczas stosunku kobieta może masować ramiona, plecy i pośladki partnera, co z pewnością pogłębi wzajemne doznania. Modyfikacje pozycji klasycznej Pozycja klasyczna ma wiele wersji , dzięki którym możliwa jest zmiana głębokości penetracji i intensywności stymulacji łechtaczki . Kobieta może modyfikować swoją pozycję , podnosząc nogi, prostując je, może też włożyć poduszkę pod pośladki. Zdarza się, że pozycja klasyczna się nudzi, dlatego warto ją urozmaicać, szczególnie wówczas, gdy jest ona główną pozycją w jakiej uprawiamy seks. Gdy kobieta oprze stopy na ramionach partnera, penetracja będzie najgłębsza . W takiej pozycji łatwo sprawić partnerce ból, dlatego zalecane są delikatne ruchy – przynajmniej na początku. Uniesienie nóg i zaplecenie ich wokół bioder partnera pozwoli na większą kontrolę całej sytuacji przez...

pozycja na helikopter
©glisic_albina/fotolia
Styl życia
Seks dla odważnych – pozycja na helikopter
Pozycja na helikopter jest jedną z seksualnych pozycji japońskiej Kamasutry. Wymaga dużej sprawności fizycznej. Jest propozycją dla odważnych i zaawansowanych kochanków. Umożliwia głęboką i szybką penetrację.

Pozycja na helikopter jest jedną z seksualnych pozycji japońskiej Kamasutry. Wymaga dużej sprawności fizycznej. Jest propozycją dla odważnych i zaawansowanych kochanków. Umożliwia głęboką i szybką penetrację.  Seks w pozycji seksualnej na helikopter – opis techniki Pozycja na helikopter to bardzo odważna propozycja . Wymaga dużego nakładu sił od obojga partnerów. Aby odbyć stosunek w tej pozycji, partnerka musi być wytrzymała na przeciążenia, a mężczyzna gibki, rozciągnięty i powinien mieć silne ramiona. Kobieta klęka na kolanach – warto podłożyć pod nie miękką poduszkę. Łokcie i twarz kładzie na podłodze. Jej zadaniem jest utrzymywanie równowagi, dlatego dobrze, aby dłońmi chwyciła np. nóżek fotela lub krzesła. Mężczyzna wchodzi w partnerkę od tyłu. Wykonuje kilka pchnięć i będąc w kobiecie obraca się o 180°. Dłońmi oparty jest o podłogę tuż za stopami kobiety, a nogi utrzymuje nad jej głową. W trakcie współżycia ruchy wykonuje wyłącznie mężczyzna. Ruchy w pozycji na helikopter przypominają wykonywanie pompek. Są szybkie i głębokie. Polegają na uginaniu rąk w łokciach i równoczesnym poruszaniu złączonymi nogami w kierunku góra-dół. Zginając łokcie, nogi idą ku górze, prostując ręce w łokciach, nogi zostają opuszczone. Zalety stosunku na helikopter Pozycja umożliwia głęboką penetrację. Wykorzystuje tężyznę, sprężystość, siły i wysportowaną sylwetkę mężczyzny. Jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które lubią szaleństwo i nowe wyzwania w łóżku. Wady seksu na helikopter Seks na helikopter nie jest komfortowy dla kobiety . Takie ułożenie ciał nie sprzyja osiągnięciu orgazmu i jest niebezpieczne. Utrata kontroli nad ruchami grozi uderzeniem partnerki w głowę. Głęboka penetracja może okazać się bolesna. Wiele kobiet uważa, iż miłosna pozycja na helikopter jest brutalna i uwłaczająca....

Mężczyzna i kobieta zabawiają się w sypialni
©Kaspars Grinvalds/Fotolia
Styl życia
Ożyw swoje życie seksualne – striptiz i nietypowe pozycje seksualne to świetne urozmaicenia w łóżku
Przełamanie rutyny w łóżku poprawi życie seksualne. Odwrócona kowbojka czy striptiz, po którym nastąpi seks na siedząco zapobiegną nudzie. Warto kochać się przy dużym lustrze i obserwować się nawzajem.

Przełamanie rutyny w łóżku poprawi życie seksualne. Odwrócona kowbojka czy striptiz, po którym nastąpi seks na siedząco zapobiegną nudzie. Warto kochać się przy dużym lustrze i obserwować się nawzajem.   Udany seks to zasługa obu stron i przełamywania rutyny w sypialni. Pikanterii zbliżeniom dodadzą erotyczne akcesoria i filmy, przebieranki oraz skupianie się na urozmaicaniu ulubionych pozycji ukochanej osoby. Ulubione pozycje mężczyzn Oto top 3 w rankingu najbardziej preferowanych pozycji seksualnych mężczyzn:   Na jeźdźca . Tę pozycję docenia każdy wzrokowiec – zapewnia bowiem doskonały widok na okolice intymne, piersi oraz twarz partnerki. To ona przejmuje dowodzenie, kontroluje siłę, kąt i głębokość penetracji, zależnie od pożądanej intensywności pieszczot. Przednia ściana pochwy jest głęboko stymulowana, pobudzany jest punkt G, orgazm pochwowy daje więc kobiecie dużą przyjemność. Męskie ręce pozostają wolne, można je więc dowolnie wykorzystać do masowania łechtaczki, pośladków bądź pieszczot piersi i sutków. Na pieska – zwierzęce konotacje są źródłem licznych męskich fantazji . Kobieta jest całkowicie zależna od pieszczot mężczyzny, a partner wzrokowiec może obserwować akt i partnerkę. Dłonie mogą błądzić po całym ciele partnerki, a pochwa jest stymulowana pod wieloma kątami.  „Pług” - mężczyzna stojący przy łóżku unosi opierającą się na przedramionach, twarzą w stronę łóżka kobietę, trzymając ją za biodra. Kontroluje głębokość i szybkość penetracji i ma wspaniały widok na okolice intymne i akcję penisa. Czy ulubiona pozycja kobiety to pozycja klasyczna (misjonarska)? Kobiety lubią pozycję klasyczną za to, że nie muszą nic robić. Mężczyzna w pełni dominuje i kontroluje przebieg stosunku....

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner