znajomi na festiwalu muzycznym
©Monkey Business/Fotolia.com
Styl życia

Festiwale 2017 roku – najlepsze imprezy w Polsce

Najlepsze koncerty można zobaczyć na legendarnym festiwalu Przystanek Woodstock. Jest to darmowe wydarzenie, na którym można posłuchać polskich i zagranicznych gwiazd oraz być świadkiem ciekawych wykładów. Open'er to świetne koncerty rockowe takich legend, jak Red Hot Chili Peppers, Radiohead czy Foo Fighters. Orange Warsaw Festival to impreza z największymi gwiazdami światowego formatu.

Najlepsze koncerty można zobaczyć na legendarnym festiwalu Przystanek Woodstock. Jest to darmowe wydarzenie, na którym można posłuchać polskich i zagranicznych gwiazd oraz być świadkiem ciekawych wykładów. Open'er to świetne koncerty rockowe takich legend, jak Red Hot Chili Peppers, Radiohead czy Foo Fighters. Orange Warsaw Festival to impreza z największymi gwiazdami światowego formatu..

Przystanek Woodstock – legendarne koncerty i wykłady

Przystanek Woodstock jest kultowym polskim festiwalem, na który zjeżdżają się ludzie z całego świata. Wydarzenie jest organizowane w Kostrzynie nad Odrą przy współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Woodstock ma na celu łączyć różnych ludzi w imię wspólnych idei. Festiwal odbywa corocznie od 1995 roku. Dużym plusem jest to, że jest to bezpłatne wydarzenie. Na Przystanku Woodstock wystąpiły takie legendy polskiej sceny muzycznej, jak Coma, T.Love, Budka Suflera, Dżem czy Hey. Poza walorami muzycznymi, na festiwalu dużą rolę odgrywa ideologia. Wykładów dla otwartej publiczności udzielali już m.in. Bogusław Linda, Agnieszka Holland czy Krystyna Janda. W 2017 roku odbędą się koncerty takich zespołów, jak: Domowe Melodie, Łąki Łan, Wilki, House of Pain oraz Mando Diao. Festiwal trwa od 3 do 5 sierpnia.

Open'er 2017 – najlepsze rockowe koncerty w kraju

Open'er to festiwal, na którym występują największe gwiazdy muzyki rozrywkowej na świecie. To także jeden z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Europie. Każdego roku w Gdyni pojawiają się dziesiątki tysięcy fanów. To nie tylko świetna atrakcja muzyczna, ale też ogromny fenomen kulturowy. Tutaj koncerty dawali Red Hot Chili Peppers, Florence & Machine, Pharrell Williams czy Pearl Jam. Open'er to miejsce, gdzie w ciągu czterodniowej przygody przeżywa się niezapomniane chwile. Dużym powodzeniem cieszą się też liczne wystawy organizowane przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Festiwal odbywa się od 29 czerwca i trwa do 2 lipca.

Orange Warsaw Festival

Orange Warsaw Festival to impreza, która na stałe wpisała się w artystyczne życie stolicy. Festiwal przyciąga fanów muzyki z całego świata, ponieważ występują tu gwiazdy najwyższego formatu. Atrakcja odbywa się na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Przez dwa dni występują artyści, których łączy najwyższa klasa tworzonej muzyki. Organizatorzy starają się zadowolić jak najwięcej fanów, więc na festiwalu wystąpią wykonawcy prezentujący różne gatunki muzyczne. Na OWF w 2016 roku bawiło się ponad 50 tysięcy osób! W tym roku bilety na koncerty rozchodzą się jeszcze szybciej, a to za sprawą takich artystów, jak: Imagine Dragons, Kings of Leon, Martin Garrix czy Kodaline. Festiwal odbywa się 2 i 3 czerwca.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski są parą
Newsy
Joanna Opozda towarzyszy Antoniemu Królikowskiemu na festiwalu im. Pawła Królikowskiego. Para jest nierozłączna!
Para ostatnio jest nierozłączna! Zobaczcie, jak razem spędzają czas na Festiwalu CZ-PL!

Antoni Królikowski wraz z mamą, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską zdecydowali się zorganizować w tym roku Festiwal Kultury Polskiej i Czeskiej CZPL, którego pomysłodawcą był Paweł Królikowski.  W tym roku chcemy wraz z rodziną zachować tradycje festiwalu, który wymyślił Ojciec, a wydarzenie zmienia nazwę na Festiwal CZPL im. Pawła Królikowskiego. W ostatni weekend lipca w Kudowie-Zdroju w kinie samochodowym, a także kudowskim teatrze, pokażemy filmy z udziałem Taty.  - napisał na początku czerwca na Instagramie Antoni Królikowski pod zdjęciem ze swoim tatą.  Wydarzenie odbywa się w ten weekend i okazuje się, że u boku Antoniego pojawiła się jego nowa dziewczyna, Joanna Opozda . Aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem w letniej stylizacji i podkreśliła swoją obecność na festiwalu im. Pawła Królikowskiego, pisząc: No to zaczynamy  @festival_czpl  imienia Pawła Krolikowskiego w Kudowie Zdrój 💋 - napisała na Instagramie Joanna Opozda.  Niedługo potem wspólne zdjęcie opublikował też Antoni Królikowski, a na Instastories oboje chętnie publikują relacje z wydarzenia i pokazują, jak wspólnie spędzają czas.  Joanna Opozda i Antoni Królikowski stali się nierozłączni! Antoni Królikowski niedawno rozstał się po 1,5 roku związku z Katarzyną Dąbrowską. Szybko okazało się, że aktor znów jest zakochany, a jego nową partnerką jest Joanna Opozda. Teraz para nie zaprzecza już, że jest razem i chętnie publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Patrząc na ich relacje na Instastories może się wydawać, że są nierozłączni. Sami spójrzcie na ich nowe zdjęcia! Zobacz także:  Dagmara z "Królowych życia" komplementuje Antoniego...

Elżbieta Penderecka
Olga Majrowska
Newsy
Elżbieta Penderecka: "Nie żałuję ani chwili"
„Gdybym ja miał taką żonę...”, wzdychał, myśląc o niej, Witold Lutosławski. Ale ona od 45 lat jest żoną innego wielkiego muzyka Krzysztofa Pendereckiego. Zawsze u jego boku. Idealna menedżerka, organizatorka, towarzyszka.

Mogła wieść życie glamour, bez obowiązków, powinności i konieczności. Podróżować dla przyjemności, bywać na salonach świata, poznawać osobowości świata kultury i polityki dla samej przyjemności ich poznania. No i korzystać z życia, cokolwiek pod tym rozumieć. Ale to by było za mało. Ona chciała udowodnić coś sobie, mężowi i światu. I udało się. Jest nie tylko żoną swego męża z imponującym stażem małżeńskim. Jest kobietą instytucją. Witold Lutosławski, myśląc o niej, wzdychał: „Gdybym ja miał taką żonę…”. Właśnie otwiera XV Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena w Warszawie, jest więc sposobność do refleksji i spojrzenia wstecz. Spotykamy się w Bonaparte Suite – prezydenckim apartamencie, bo pokój, w którym zazwyczaj się zatrzymuje, jak i część hotelu Victoria, zajęty jest przez artystów La Scali. Pani Elżbieta będzie oczywiście na koncercie, na zaproszenie ambasadora Włoch. – 15 lat Festiwalu Ludwiga van Beethovena i 45 lat pożycia małżeńskiego z Krzysztofem Pendereckim, którego kocha Pani nie tylko jako męża, ale też podziwia jako muzyka, o czym świadczą słowa: „Nie da się ukryć, muzyka mojego męża, jak wszystkich wielkich, przejdzie do historii. Jest powszechnie szanowana w świecie”. Ale tak się złożyło, że chciała Pani być nie tylko „żoną swego męża”. Elżbieta Penderecka:  Wszystko w życiu musi mieć swój czas i miejsce. By uczyć innych, najpierw trzeba się samemu nauczyć. By coś osiągnąć, najpierw trzeba wiedzieć, czego się od życia chce. Najpierw zbudowałam życie rodzinne, urodziłam dwoje dzieci, prowadziłam sekretariat mężowi, podróżowałam z nim po całym świecie, za nasze prywatne fundusze wraz z nim...

Anna Wyszkoni
Błażej Żuławski/ GOOD IDEA
Newsy
Anna Wyszkoni: "Chcę więcej"
Królowa Polski B? I co z tego. Na jej koncerty przychodzą tłumy. Teraz czas na podbicie... Polski A.

– Słyszałaś, że mówią o Tobie: królowa Polski B? Anna Wyszkoni: Fajnie, że jestem dla kogoś królową (śmiech). Polska B? OK, tylko po co tak ludzi dzielić? Gram dla tych, którzy chcą mnie słuchać. Na koncerty plenerowe Łez przychodzą tłumy. Znają słowa wszystkich moich piosenek, śpiewają razem ze mną. – Skąd znają? Przecież Łez radia nie grają. Anna Wyszkoni: Niektóre grają. Wiesz, że „Oczy szeroko zamknięte” zostały przez słuchaczy Zetki uznane za jeden z dziesięciu polskich przebojów wszech czasów? A za ostatni album „The Best of 1996–2006” odebraliśmy niedawno z zespołem na scenie opolskiego amfiteatru Platynową Płytę. Dziś już potrafię zrozumieć, że są formaty, badania, playlisty, gusty naczelnych. Nie buntuję się przeciwko mediom. Naprawdę nie mogę narzekać. I co, że jakiegoś mojego kawałka nie puszczą w radiu? Jeśli jest dobry, ludzie sami go znajdą. Anna Maria Jopek, Kasia Nosowska też się nie mieszczą w formatach rozgłośni, a świetnie sobie radzą. Ja jeżdżę po całej Polsce. Królowa B? Naprawdę, nie mam z tym problemu. – Czujesz się gwiazdą? Twoi fani na koncertach w Żukowie, Brzegu Dolnym dają Ci odczuć, że Cię kochają? Anna Wyszkoni: Kiedy staję na scenie przed tysiącami ludzi, czuję, że to, co robię, ma sens. Nie dlatego że chcę być gwiazdą, ale dlatego że jako artystka daję siebie tym, którzy chcą mnie słuchać. Niestety, niektórzy rozumieją to zbyt dosłownie i po koncercie, kiedy rozdaję autografy, oczekują ode mnie rzeczy, których nie mogę im dać. Być może za dużo wypili, a być może myślą, że osoba, która stoi w świetle fleszy na scenie, jest ich własnością i dlatego mogą jej dotknąć, przytulić, pocałować w policzek. Z uśmiechem, bo nie jestem agresywna,...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner