Choć konkurencja była bardzo silna, to ona nie miała sobie równych! Mowa o 14-letniej Mai Krzyżewskiej, zwyciężczyni w plebiscycie "Gwiazdy Party" w kategorii "Debiut Roku 2023"! Młoda wokalistka pokonała m.in. Wersow, Blankę czy Dominika Szymańskiego, który zajął drugie miejsce! Zobaczcie, jak wyglądało wręczenie statuetki Mai.

Reklama

Wielki sukces Mai Krzyżewskiej

Widzowie poznali Maję Krzyżewską podczas programu "Szansa na sukces", gdzie walczyła o możliwość reprezentowania Polski w konkursie Eurowizji Junior. Udało się - Maja wygrała finałowy odcinek, a potem mogła stanąć na wielkiej, eurowizyjnej scenie. Z sukcesem! 13-letnia wówczas wokalistka zajęła wysokie, 6. miejsce, a jej występ spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem widzów. Maja nie powiedziała jednak ostatniego słowa - w końcu dopiero zaczyna swoją muzyczną karierę, a dowodem na to, że cieszy się wielką popularnością i sympatią, jest wygrana w plebiscycie "Gwiazdy Party" - to Wy zdecydowaliście, że statuetka powędruje w jej ręce!

Maja Krzyżewska wygrała w plebiscycie "Gwiazdy Party"
Party.pl

Maja Krzyżewska pojawiła się w studiu naszej redakcji i odebrała statuetkę - serdecznie gratulujemy!

A już wkrótce na naszej stronie pojawi się wywiad z wokalistką! Jakie ma plany na ten rok? Jak wspomina udział na Eurowizji Junior? Obiecujemy, jest na co czekać!

Reklama

Zobacz także: Ostatni wpis mamy Mai Krzyżewskiej z "Eurowizji Junior" wywołał szaleństwo. Nagle wszyscy postanowili to zrobić

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama