Mężczyzna i kobieta leżą razem w łóżku
©Photographee.eu/Fotolia
Styl życia

Porady: jak pieścić mężczyznę. Wrażliwe strefy erogenne na ciele mężczyzny

W okolicach krocza mieszczą się najczulsze miejsca na ciele mężczyzny. Stymulacja jąder, penisa i krocza wzmacnia intensywność orgazmu i może być częścią gry wstępnej lub seksu oralnego.

W okolicach krocza mieszczą się najczulsze miejsca na ciele mężczyzny. Stymulacja jąder, penisa i krocza wzmacnia intensywność orgazmu i może być częścią gry wstępnej lub seksu oralnego.

 

Jądra i krocze to miejsca wrażliwe i mocno unerwione. Pieszcząc je, wykonuj delikatne i ostrożne ruchy.

Jak pieścić jądra?

Jądra to jedna z najmocniej unerwionych stref erogennych na ciele mężczyzny. Pieszcząc je zachowaj delikatność i ostrożność, ponieważ zbyt gwałtowne ruchy mogą spowodować partnerowi ból. Jądra są wrażliwe na zimno. Zanim zaczniesz je dotykać, potrzyj dłonie, aby rozgrzać ich wewnętrzną stronę.

 

  • Masaż. Połóż palce na jądrach i wykonując kuliste ruchy, masuj je opuszkami palców. Delikatnie głaszcz kciukiem w kierunku góra-dół ciemniejszą skórę, przypominającą szef (linia przebiegająca od nasady penisa po mosznę). To miejsce jest zakończeniem powłoki oddzielającej jądra w worku mosznowym. Spoina jest mocno unerwiona, więc subtelna jej stymulacja, dostarczy partnerowi mnóstwa satysfakcjonujących doznań.

 

  • Dmuchanie ciepłym powietrzem. Ułóż jądra na otwartej dłoni, dla zwiększenia doznań możesz je nieco zwilżyć. Następnie nabierz powietrze do ust i powoli wypuszczaj je w kierunku moszny. Równocześnie poruszaj palcami dłoni, podtrzymującej jądra.

Jak pieścić krocze?

Obszar pomiędzy moszną a odbytem jest czuły na dotyk. Pieszczenie okolic krocza może być ciekawym elementem gry wstępnej lub seksu oralnego.

 

W połowie odcinka pomiędzy moszną a odbytem znajduje się niewielkie zagłębienie, ułóż na nim palec wskazujący i delikatnie uciskaj. W drugą dłoń chwyć członek we wzwodzie i zwilżonym palcem wskazującym, wykonuj koliste ruchy na główce penisa. Stopniowo zwiększaj i zmniejszaj intensywność i częstotliwość ucisków krocza.

 

Uprawiając seks w pozycji misjonarskiej, połóż palec wskazujący na zagłębieniu krocza i delikatnie je masuj. Zwiększając częstotliwość ruchów frykcyjnych (rytmiczne ruchy posuwisto-zwrotne wykonywane podczas stosunku), natężaj intensywność pieszczot krocza.

 

objęci kobieta i mężczyzna
© Photographee.eu/Fotolia.com
Styl życia
Pieszczoty jąder – jak sprawić przyjemność mężczyźnie
Kobiety, pieszcząc partnera, często pomijają jądra i skupiają się na penisie. Większość mężczyzn lubi delikatną stymulację jąder ustami. Delikatne pieszczoty dłońmi także pobudzają podniecenie mężczyzny.

Kobiety, pieszcząc partnera, często pomijają jądra i skupiają się na penisie. Większość mężczyzn lubi delikatną stymulację jąder ustami. Delikatne pieszczoty dłońmi także pobudzają podniecenie mężczyzny.   Moszna jest bardzo wrażliwa, dlatego wszelkie pieszczoty wokół niej powinny być delikatne. Dotykaj jąder z wyczuciem, śledząc reakcje partnera. Zbyt mocny dotyk zaboli, a dosyć słaby zadziała jak łaskotki. Weź jądra partnera do ust Pieszczoty oralne jąder powinny być bardzo delikatne. Zróżnicuj ruchy języka i obracaj nim wokół jąder. Możesz dotykać jąder koniuszkiem lub całą szerokością języka. Rysuj językiem wzorki na mosznie, omiataj ją lub wybijaj rytm. Jednocześnie dłońmi dotykaj penisa, pieszcząc go.   Możesz też lekko possać skórę na jądrach, jakbyś spijała sok z owocu. Rób to wyjątkowo delikatnie.   Moszna będzie się naprzemiennie kurczyła i napinała – to świadczy o rosnącym podnieceniu mężczyzny. Ten ruch sprawi, że jądra znajdą się wyżej. Możesz zintensyfikować doznania partnera wodząc palcem w górę i w dół po szwie na spodniej stronie worka mosznowego.   Buty dla kobiet, mężczyzn i dzieci na każdą porę roku! Teraz ze zniżkami na stronie born2be wyprzedaże .   Stymulacja jąder językiem i dłońmi Zanim zaczniesz pieścić jądra, ogrzej dłonie. Możesz natrzeć je lubrykantem. Obejmij jądra dłońmi i wykonaj ruch, jakbyś chciała je zważyć. Delikatnie zaciskaj palce wokół jąder i masuj skórę moszny. Rozluźniaj i wzmacniaj ucisk na zmianę. Obejmij jądra ustami, jeśli to możliwe dwa jednocześnie. Stymuluj je językiem coraz szybciej. Nie rób tego zbyt mocno, by nie sprawić kochankowi bólu. Nie używaj zębów – kontakt z nimi będzie bolesny dla partnera....

kobieta w bieliźnie
Pixabay/luxstorm/CC0 1.0 https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/
Styl życia
Seks oralny: poznaj sprawdzone techniki
Seks oralny: poznaj sprawdzone techniki

Seks oralny  to stymulacja narządów płciowych za pomocą języka i warg. Rozróżniamy: fellatio – pieszczenie ustami penisa i cunnilingus – pieszczoty oralne żeńskich stref erogennych. Techniki seksu oralnego dla kobiety Pamiętaj, aby przed rozpoczęciem fellatio zająć wygodną pozycję. Niektóre pary polecają, aby mężczyzna usiadł na brzegu łóżka, a kobieta tuż przed nim, przed jego nogami. Fellatio, czyli pieszczenie penisa ustami - wskazówki Dla stopniowania wrażeń, na początku postaraj się droczyć z partnerem, całując i liżąc jego penisa. Oprócz tego, możesz łaskotać główkę penisa językiem, a tym samym doprowadzisz do mocnego podniecenia. Zauważysz to, ponieważ penis zrobi się twardszy i o wiele czulszy na dotyk. Nie zapominaj, że im dłuższe pieszczoty oralne, tym spełnienie będzie silniejsze . Seks oralny - techniki Weź penisa do ust i delikatnie zaciskaj wargi wokół członka. Uważaj, aby nie urazić penisa zębami. Zacznij ssać penisa i poruszaj ustami w górę i w dół w sposób spontaniczny. Staraj się pieścić członka swojego partnera raz lekko, a raz mocniej. Zawsze możesz użyć dłoni, którą możesz muskać jego jądra i wnętrze ud. Kiedy narząd partnera będzie w stanie erekcji, ujmij jego jądra w dłoń i zacznij lizać dół członka. To bardzo pobudzające seksualnie działanie. Przy seksie oralnym możesz ustami imitować seks „tradycyjny” . Włóż członek partnera najdalej, jak tylko możesz, do ust. Oczywiście, nie możesz odczuwać przy tym dyskomfortu. Jego rozkosz polega głównie na spotkaniu się jego narządu z twoim językiem czy podniebieniem. Zatem wskazane jest używanie języka. Kolejna technika polega na włożeniu penisa do ust, ale nie ściskając warg wokół niego....

strefy erogenne kobiety i mężczyzny
©WavebreakMediaMicro/fotolia
Styl życia
Mapa sfer erogennych na ciałach kobiet i mężczyzn
Strefy erogenne są różnie umieszczone na ciele kobiet i mężczyzn. Można jednak wskazać kilka miejsc, których stymulacja pobudzi zarówno partnerkę, jak i partnera. Najbardziej wrażliwe na dotyk są – szyja, uszy, wewnętrzna strona ud oraz miejsca intymne.

Strefy erogenne są różnie umieszczone na ciele kobiet i mężczyzn. Można jednak wskazać kilka miejsc, których stymulacja pobudzi zarówno partnerkę, jak i partnera. Najbardziej wrażliwe na dotyk są – szyja, uszy, wewnętrzna strona ud oraz miejsca intymne.   Strefy erogenne to miejsca na ciele człowieka, które są szczególnie wrażliwe na dotyk. Warto skupić się na nich szczególnie podczas gry wstępnej. Stymulacja tych okolic wywołuje pobudzenie seksualne. Istnienie miejsc erogennych u kobiet i mężczyzn jest uwarunkowane funkcjami układów wewnątrzwydzielniczego oraz nerwowego. Strefy erogenne wspólne obu płciom Na ciele kobiet i mężczyzn jest wiele stref erogennych wspólnych obydwu płciom . Są to miejsca pokryte bardzo cienką warstwą skóry – okolica nozdrzy i warg, okolice oczu, przeguby dłoni, pośladki, wewnętrzna strona ud, zgięcia kolan i pachy. Czułym miejscem jest także skóra głowy, szyja, kark i uszy. Intensywnie unerwione czuciowo miejsca erogenne to także linie przejścia skóry w nabłonki śluzowe – otwory nosowe, granica czerwieni warg oraz otwór odbytu. Strefy erogenne zależne od płci Zależnie od płci, strefy erogenne są różnie umiejscowione. Pomimo tej różnicy można wskazać jedną zasadę rozmieszczenia miejsc erogennych na ciele kobiet i mężczyzn. Pod względem erotycznym, ciało kobiety jest bardziej wrażliwe niż ciało mężczyzny. Wynika to z faktu, że stymulację seksualną u kobiet wywołują także te partie ciała , na które mężczyźni nie są wrażliwi. Strefy erogenne typowe tylko dla mężczyzn to przede wszystkim penis. Mapa ciała mężczyzny jest jednak znacznie bardziej złożona. Na dotyk wrażliwe są także sutki, krocze i moszna . Czułe na dotyk są również plecy – głównie linia kręgosłupa, pośladki, ramiona oraz szyja – szczególnie miejsce przy linii żuchwy. Wielu mężczyzn odczuwa także przyjemność z...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner