objęci kobieta i mężczyzna
© Photographee.eu/Fotolia.com
Styl życia

Pieszczoty jąder – jak sprawić przyjemność mężczyźnie

Kobiety, pieszcząc partnera, często pomijają jądra i skupiają się na penisie. Większość mężczyzn lubi delikatną stymulację jąder ustami. Delikatne pieszczoty dłońmi także pobudzają podniecenie mężczyzny.

Kobiety, pieszcząc partnera, często pomijają jądra i skupiają się na penisie. Większość mężczyzn lubi delikatną stymulację jąder ustami. Delikatne pieszczoty dłońmi także pobudzają podniecenie mężczyzny.

 

Moszna jest bardzo wrażliwa, dlatego wszelkie pieszczoty wokół niej powinny być delikatne. Dotykaj jąder z wyczuciem, śledząc reakcje partnera. Zbyt mocny dotyk zaboli, a dosyć słaby zadziała jak łaskotki.

Weź jądra partnera do ust

Pieszczoty oralne jąder powinny być bardzo delikatne. Zróżnicuj ruchy języka i obracaj nim wokół jąder. Możesz dotykać jąder koniuszkiem lub całą szerokością języka. Rysuj językiem wzorki na mosznie, omiataj ją lub wybijaj rytm. Jednocześnie dłońmi dotykaj penisa, pieszcząc go.

 

Możesz też lekko possać skórę na jądrach, jakbyś spijała sok z owocu. Rób to wyjątkowo delikatnie.

 

Moszna będzie się naprzemiennie kurczyła i napinała – to świadczy o rosnącym podnieceniu mężczyzny. Ten ruch sprawi, że jądra znajdą się wyżej. Możesz zintensyfikować doznania partnera wodząc palcem w górę i w dół po szwie na spodniej stronie worka mosznowego.

 

Buty dla kobiet, mężczyzn i dzieci na każdą porę roku! Teraz ze zniżkami na stronie born2be wyprzedaże.

 

Stymulacja jąder językiem i dłońmi

Zanim zaczniesz pieścić jądra, ogrzej dłonie. Możesz natrzeć je lubrykantem. Obejmij jądra dłońmi i wykonaj ruch, jakbyś chciała je zważyć. Delikatnie zaciskaj palce wokół jąder i masuj skórę moszny. Rozluźniaj i wzmacniaj ucisk na zmianę. Obejmij jądra ustami, jeśli to możliwe dwa jednocześnie. Stymuluj je językiem coraz szybciej. Nie rób tego zbyt mocno, by nie sprawić kochankowi bólu. Nie używaj zębów – kontakt z nimi będzie bolesny dla partnera.

 

Wyjmij jądra z ust i zacznij je stymulować dłońmi. Zaciśnij palec wskazujący i kciuk dookoła podstawy penisa. W tym czasie naciskaj też na jądra. Takie ułożenie rąk zadziała na penisa jak na pierścień i zwiększy erekcję. Drugą dłoń możesz przesuwać po członku w górę i w dół.

Jak pieścić delikatną skórkę na jądrach?

Ujmij jądra w dłoń, połóż na nich drugą i przytrzymaj tak przez chwilę, nie wykonując żadnych ruchów. Pociągnij skórę na jądrach w dół, zatrzymaj w tym miejscu i puść. Powtórz ruch. Dzięki temu opóźnisz nieco wytrysk, a przyjemność potrwa dłużej. Trzymając jądra w dłoni, odciągaj je od podstawy penisa.

 

Stopniuj siłę wykonywanych ruchów. Obserwuj reakcje kochanka, ponieważ obciąganie skórki może być dla niego bolesne. W tym przypadku łatwo przekroczyć granicę między przyjemnością a bólem.

Zimny oddech sprawia rozkosz

Wypuszczaj powoli powietrze z ust wprost na jądra partnera. Zwiększysz jego rozkosz, jeśli weźmiesz do ust kostkę lodu. Wtedy ciepłe powietrze zmiesza się z chłodem lodu. Powtarzaj to dotąd, dopóki sprawia mężczyźnie przyjemność.

 

Wydmuchując powietrze, przesuwaj kciukiem wzdłuż penisa z dołu do góry i odwrotnie.


Mężczyzna i kobieta leżą razem w łóżku
©Photographee.eu/Fotolia
Styl życia
Porady: jak pieścić mężczyznę. Wrażliwe strefy erogenne na ciele mężczyzny
W okolicach krocza mieszczą się najczulsze miejsca na ciele mężczyzny. Stymulacja jąder, penisa i krocza wzmacnia intensywność orgazmu i może być częścią gry wstępnej lub seksu oralnego.

W okolicach krocza mieszczą się najczulsze miejsca na ciele mężczyzny. Stymulacja jąder, penisa i krocza wzmacnia intensywność orgazmu i może być częścią gry wstępnej lub seksu oralnego.   Jądra i krocze to miejsca wrażliwe i mocno unerwione. Pieszcząc je, wykonuj delikatne i ostrożne ruchy. Jak pieścić jądra? Jądra to jedna z najmocniej unerwionych stref erogennych na ciele mężczyzny . Pieszcząc je zachowaj delikatność i ostrożność, ponieważ zbyt gwałtowne ruchy mogą spowodować partnerowi ból. Jądra są wrażliwe na zimno. Zanim zaczniesz je dotykać, potrzyj dłonie, aby rozgrzać ich wewnętrzną stronę.   Masaż. Połóż palce na jądrach i wykonując kuliste ruchy, masuj je opuszkami palców. Delikatnie głaszcz kciukiem w kierunku góra-dół ciemniejszą skórę, przypominającą szef (linia przebiegająca od nasady penisa po mosznę). To miejsce jest zakończeniem powłoki oddzielającej jądra w worku mosznowym. Spoina jest mocno unerwiona, więc subtelna jej stymulacja, dostarczy partnerowi mnóstwa satysfakcjonujących doznań.   Dmuchanie ciepłym powietrzem. Ułóż jądra na otwartej dłoni, dla zwiększenia doznań możesz je nieco zwilżyć. Następnie nabierz powietrze do ust i powoli wypuszczaj je w kierunku moszny. Równocześnie poruszaj palcami dłoni, podtrzymującej jądra. Jak pieścić krocze? Obszar pomiędzy moszną a odbytem jest czuły na dotyk. Pieszczenie okolic krocza może być ciekawym elementem gry wstępnej lub seksu oralnego .   W połowie odcinka pomiędzy moszną a odbytem znajduje się niewielkie zagłębienie, ułóż na nim palec wskazujący i delikatnie uciskaj. W drugą dłoń chwyć członek we wzwodzie i zwilżonym palcem wskazującym, wykonuj koliste ruchy na główce penisa. Stopniowo zwiększaj i zmniejszaj...

kobieta w bieliźnie
Pixabay/luxstorm/CC0 1.0 https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/
Styl życia
Seks oralny: poznaj sprawdzone techniki
Seks oralny: poznaj sprawdzone techniki

Seks oralny  to stymulacja narządów płciowych za pomocą języka i warg. Rozróżniamy: fellatio – pieszczenie ustami penisa i cunnilingus – pieszczoty oralne żeńskich stref erogennych. Techniki seksu oralnego dla kobiety Pamiętaj, aby przed rozpoczęciem fellatio zająć wygodną pozycję. Niektóre pary polecają, aby mężczyzna usiadł na brzegu łóżka, a kobieta tuż przed nim, przed jego nogami. Fellatio, czyli pieszczenie penisa ustami - wskazówki Dla stopniowania wrażeń, na początku postaraj się droczyć z partnerem, całując i liżąc jego penisa. Oprócz tego, możesz łaskotać główkę penisa językiem, a tym samym doprowadzisz do mocnego podniecenia. Zauważysz to, ponieważ penis zrobi się twardszy i o wiele czulszy na dotyk. Nie zapominaj, że im dłuższe pieszczoty oralne, tym spełnienie będzie silniejsze . Seks oralny - techniki Weź penisa do ust i delikatnie zaciskaj wargi wokół członka. Uważaj, aby nie urazić penisa zębami. Zacznij ssać penisa i poruszaj ustami w górę i w dół w sposób spontaniczny. Staraj się pieścić członka swojego partnera raz lekko, a raz mocniej. Zawsze możesz użyć dłoni, którą możesz muskać jego jądra i wnętrze ud. Kiedy narząd partnera będzie w stanie erekcji, ujmij jego jądra w dłoń i zacznij lizać dół członka. To bardzo pobudzające seksualnie działanie. Przy seksie oralnym możesz ustami imitować seks „tradycyjny” . Włóż członek partnera najdalej, jak tylko możesz, do ust. Oczywiście, nie możesz odczuwać przy tym dyskomfortu. Jego rozkosz polega głównie na spotkaniu się jego narządu z twoim językiem czy podniebieniem. Zatem wskazane jest używanie języka. Kolejna technika polega na włożeniu penisa do ust, ale nie ściskając warg wokół niego....

para uprawiająca pieszczoty w łóżku
© JackF/Fotolia.com
Styl życia
Jak pieścić partnera: poznaj męskie strefy erogenne
Erogenne strefy u mężczyzny znajdują się w wielu miejscach ciała. Parterowi spodoba się pieszczenie uszu i szeptanie do nich, a także dotykanie pośladków.

Erogenne strefy u mężczyzny znajdują się w wielu miejscach ciała. Parterowi spodoba się pieszczenie uszu i szeptanie do nich, a także dotykanie pośladków.   Obdarzając partnera czułościami, obserwuj jego reakcje. Jeden mężczyzna może lubić pieszczoty sutków, a innemu sprawi to ból. Komunikujcie się w czasie pieszczot – dostarczycie sobie dużą ilość przyjemnych doznań erotycznych. Strefy erogenne mężczyzny – głowa, plecy i ramiona Usta mężczyzny są bardzo czułe na dotyk. Panowie uwielbiają np. podgryzanie warg. Ogromną przyjemność sprawiają im też namiętne pocałunki.   Uszy to wrażliwa na dotyk część ciała mężczyzny, choć nie każdy się do tego przyznaje. Będąc blisko, można lekko dmuchnąć w ucho kochanka. Przyspieszony oddech partnerki to sygnał dla mężczyzny, że jest jej dobrze.   Opowiadanie czułym głosem o tym, co za chwilę chce się zrobić, podnieci partnera. Jedni panowie lubią czułe słówka, inni mówienie o pikantnych zabawach. Zależy to m.in. od ich nastroju.   Większości panów podoba się przeczesywanie włosów palcami i masowanie skóry głowy. Głaskanie po karku i po linii włosów też sprawia im przyjemność. Niektórzy mężczyźni lubią, intensywne doznania np. ciągnięcie za włosy lub energiczne drapanie po głowie.   Dotykanie twarzy to kwestia do ustalenia. Głaskanie skroni i całowanie powiek oraz policzków może, ale nie musi odprężać.   Strefą podatną na pieszczoty jest szyja. Mężczyźni lubią zwłaszcza, kiedy kobieta przesuwa rękoma po przestrzeni pomiędzy jabłkiem Adama a żuchwą.   Przechodząc do pieszczot ramion i pleców warto nawilżyć dłonie. Można nanieść na nie balsam do ciała lub olejek do masażu. Dłonie będą wtedy łatwiej...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner