Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
flirtująca kobieta
© Photographee.eu/Fotolia.com
Styl życia

Jak uwieść tego jedynego? Zostań mistrzynią podrywania!

Co działa na facetów podniecająco: różnorodność i twoja inicjatywa w sypialni. Nie bądź nudna, a spontaniczna, głośna i otwarta. Wyjdź z łóżka i baw się seksem, a zatrzymasz przy sobie faceta.

Co działa na facetów podniecająco: różnorodność i twoja inicjatywa w sypialni. Nie bądź nudna, a spontaniczna, głośna i otwarta. Wyjdź z łóżka i baw się seksem, a zatrzymasz przy sobie faceta.

 

Nawet jeśli nie wyglądasz jak supermodelka, możesz poderwać prawie każdego wolnego, heteroseksualnego faceta. Według starego arabskiego przysłowia kobieta przyciąga mężczyznę urodą, a zatrzymuje go charakterem.

Co działa na facetów najbardziej: szkoła uwodzenia

Oto niezawodne porady, które umożliwią ci skuteczne uwiedzenie mężczyzny twoich marzeń już od pierwszego kontaktu wzrokowego:

 

  • Tylko wówczas, gdy czujesz się dobrze we własnym ciele, wydajesz się osobą atrakcyjną. Nie chodzi tu o codzienne noszenie ultrakrótkiej mini, głębokich dekoltów i szpilek. Podstawą jest zadbane, gładkie i jędrne ciało. Jeśli ćwiczenia na siłowni lub regularne biegi poprawiają twój humor i kondycję, nigdy nie rezygnuj z treningów. Na wyjątkowe okazje ubieraj się w czerwone ubrania – dowiedziono, że ten kolor sprawia, że będziesz postrzegana przez mężczyzn jako bardziej atrakcyjna seksualnie (zobacz badania).
  • Okaż mu zainteresowanie, nawiązując kontakt wzrokowy. To niezobowiązujący sposób zwrócenia na siebie męskiej uwagi. Jeśli chłopak spuszcza wzrok lub nieustannie ucieka spojrzeniem na boki, prawdopodobnie nie jest gotowy na nawiązanie relacji z tobą.
  • Uśmiechaj się zachęcająco – to oznaka akceptacji i zaproszenie do kontaktu. Gdy facet odpowie uśmiechem na twoje próby nawiązania kontaktu wzrokowego, będzie bardziej ośmielony i zyska pewność, że może do ciebie podejść i nie spotka się z odmową czy niezrozumieniem.
  • Użyj mowy ciała. Pokaż, że ci się podoba, bawiąc się włosami, zakładając nogę na nogę i oplatając jednocześnie łydkę stopą, przyciągając jego uwagę do odsłoniętych nadgarstków (strefa erogenna). Baw się nóżką kieliszka czy papierosem, wzbudzając erotyczne skojarzenia. Zwilżaj usta i lekko je rozchylaj, patrząc na faceta – to dla jego podświadomości symbol damskich narządów płciowych.
  • Słuchaj uważnie jego słów, okazuj mu zainteresowanie i nie przerywaj. Podczas rozmowy, nie trzymaj w ręku telefonu i nie sprawdzaj wiadomości na Facebook'u. Patrz rozmówcy w oczy, zadawaj pytania związane z treścią jego wypowiedzi, wyrażaj zrozumienie, podnosząc tym samym jego samoocenę. Staraj się poznać, z kim masz do czynienia i sama daj się poznać jako aktywny, uważny słuchacz, z którym miło spędza się czas.

Co działa na mężczyzn w łóżku – bądź pewna siebie, cokolwiek robisz

Atrakcyjna fizycznie kobieta u boku sprawia, że mężczyzna jest lepiej oceniany. Gdy dodatkowo ma ona na nogach szpilki, przyciąga uwagę jeszcze bardziej. Nie zdejmuj wysokich obcasów podczas łóżkowych igraszek, a podziała to jak afrodyzjak. Mężczyzna lubi czuć się potrzebny i chwalony, możesz więc, również w sypialni, nie szczędzić mu komplementów, zachwycać się jego wyrzeźbionymi bicepsami czy podkreślić, jak dobrze wygląda w koszuli, którą właśnie z niego zdejmujesz. W łóżku bądź sobą, nie wstydź się wydawanych podczas seksu odgłosów i spontanicznie poddaj się pożądaniu, realizując wasze wspólne pragnienia. Pokaż mu, jak bardzo go pożądasz i sama inicjuj zbliżenia. Zadbaj o ich różnorodność, przebrania, liczne scenerie i miejsca do uprawiania miłości – być może spodoba wam się seks w miejscu publicznym lub striptiz, którym zaskoczycie się nawzajem od czasu do czasu.

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
para na randce w kawiarni
© StockRocket/Fotolia.com
Styl życia
Jak uwieść mężczyznę? Poznaj 5 skutecznych sposobów
Jeśli spotkałaś mężczyznę swojego życia i jedynym problemem jest to, że on jeszcze nie wie o twoim istnieniu, albo wybierasz się na pierwszą randkę z kimś, kogo jeszcze słabo znasz, przyda ci się kilka porad, jak uwieść faceta.

Jeśli spotkałaś mężczyznę swojego życia i jedynym problemem jest to, że on jeszcze nie wie o twoim istnieniu, albo wybierasz się na pierwszą randkę z kimś, kogo jeszcze słabo znasz, przyda ci się kilka porad, jak uwieść faceta.   Nie znajdziesz tu przepisu na eliksir miłości ani porad w rodzaju „utnij pukiel jego włosów i śpij z nim pod poduszką”, opisane poniżej sposoby naprawdę działają. Żeby go uwieść, najpierw lepiej go poznaj Dowiedz się, czym interesuje się mężczyzna, którego chcesz zdobyć, gdzie bywa, jakie filmy ogląda, co czyta. Możesz wykorzystać do tego portale społecznościowe. Sprawdź, czy macie wspólnych znajomych. Wspólni znajomi to dobry temat, żeby zacząć rozmowę. Musisz mieć jednak pewność, że nie są to osoby, które z mężczyzną, którym się interesujesz, łączyło coś więcej, wtedy sytuacja mogłaby się stać niezręczna. Zastanów się też nad innymi wspólnymi tematami do rozmowy oraz miejscami, w których możecie się spotkać. Ten sposób działa tylko wtedy, kiedy rzeczywiście wasze zainteresowania przynajmniej częściowo są zbliżone. Udawanie specjalistki w dziedzinie, o której nie masz pojęcia, może tylko zaszkodzić, a udawanie zainteresowania czymś, co jest ci całkowicie obce, zmęczyć. Żeby uwieść faceta, musisz czuć się atrakcyjna Zadbaj o to, żeby czuć się dobrze sama ze sobą. Ubieraj się w to, w czym wyglądasz najkorzystniej i czujesz się najwygodniej. Jeśli uważasz, że dobrze zrobią ci treningi na siłowni, zacznij na nią chodzić. Oprócz zgrabnej sylwetki zyskasz wtedy zastrzyk energii i lepsze samopoczucie, ponieważ wysiłek fizyczny spowoduje większe wydzielanie hormonów szczęścia – endorfin .   Wyniki wielu badań pokazują, że mężczyźni za bardziej atrakcyjne uważają kobiety, które mają na sobie czerwone ubranie. Jeśli więc potrzebujesz gwarancji, że on zwróci na...

Mężczyzna i kobieta zabawiają się w sypialni
©Kaspars Grinvalds/Fotolia
Styl życia
Ożyw swoje życie seksualne – striptiz i nietypowe pozycje seksualne to świetne urozmaicenia w łóżku
Przełamanie rutyny w łóżku poprawi życie seksualne. Odwrócona kowbojka czy striptiz, po którym nastąpi seks na siedząco zapobiegną nudzie. Warto kochać się przy dużym lustrze i obserwować się nawzajem.

Przełamanie rutyny w łóżku poprawi życie seksualne. Odwrócona kowbojka czy striptiz, po którym nastąpi seks na siedząco zapobiegną nudzie. Warto kochać się przy dużym lustrze i obserwować się nawzajem.   Udany seks to zasługa obu stron i przełamywania rutyny w sypialni. Pikanterii zbliżeniom dodadzą erotyczne akcesoria i filmy, przebieranki oraz skupianie się na urozmaicaniu ulubionych pozycji ukochanej osoby. Ulubione pozycje mężczyzn Oto top 3 w rankingu najbardziej preferowanych pozycji seksualnych mężczyzn:   Na jeźdźca . Tę pozycję docenia każdy wzrokowiec – zapewnia bowiem doskonały widok na okolice intymne, piersi oraz twarz partnerki. To ona przejmuje dowodzenie, kontroluje siłę, kąt i głębokość penetracji, zależnie od pożądanej intensywności pieszczot. Przednia ściana pochwy jest głęboko stymulowana, pobudzany jest punkt G, orgazm pochwowy daje więc kobiecie dużą przyjemność. Męskie ręce pozostają wolne, można je więc dowolnie wykorzystać do masowania łechtaczki, pośladków bądź pieszczot piersi i sutków. Na pieska – zwierzęce konotacje są źródłem licznych męskich fantazji . Kobieta jest całkowicie zależna od pieszczot mężczyzny, a partner wzrokowiec może obserwować akt i partnerkę. Dłonie mogą błądzić po całym ciele partnerki, a pochwa jest stymulowana pod wieloma kątami.  „Pług” - mężczyzna stojący przy łóżku unosi opierającą się na przedramionach, twarzą w stronę łóżka kobietę, trzymając ją za biodra. Kontroluje głębokość i szybkość penetracji i ma wspaniały widok na okolice intymne i akcję penisa. Czy ulubiona pozycja kobiety to pozycja klasyczna (misjonarska)? Kobiety lubią pozycję klasyczną za to, że nie muszą nic robić. Mężczyzna w pełni dominuje i kontroluje przebieg stosunku....

młoda para w sypialni
© gpointstudio/Fotolia.com
Styl życia
Pozycja na pieska, czyli seks od tyłu
Pozycja na pieska to klasyczna wersja seksu od tyłu. Ta poza seksualna może być wykonywana na łóżku, krześle lub fotelu. Pozwala mężczyźnie pieścić miejsca intymne na ciele kobiety i decydować o sile i tempie ruchów frykcyjnych.

Pozycja na pieska to klasyczna wersja seksu od tyłu. Ta poza seksualna może być wykonywana na łóżku, krześle lub fotelu. Pozwala mężczyźnie pieścić miejsca intymne na ciele kobiety i decydować o sile i tempie ruchów frykcyjnych.   Pozycja na pieska, obok pozycji na jeźdźca, misjonarskiej i łyżeczki, jest jedną z najpopularniejszych pozycji seksualnych . Pozycja na pieska krok po kroku Pozycja na pieska znana jest także jako pozycja kolanowo-łokciowa. Kobieta klęczy na kolanach na łóżku lub na podłodze. Podpiera się na łokciach bądź na dłoniach i wypina pośladki. Mężczyzna znajduje się za plecami kobiety. Jeżeli oboje są na łóżku, partner klęka za kochanką, układa swoje dłonie na jej biodrach i penetruje. Jeżeli kobieta klęczy na brzegu łóżka mężczyzna wchodzi w nią z pozycji stojącej. Tempo ruchów oraz ich gwałtowność zależą od mężczyzny. Rola kobiety sprowadza się do harmonijnego poruszania biodrami i utrzymywania równowagi. Piesek na krześle Klasyczną formę pozy seksualnej na pieska można także urozmaicić próbując współżyć na krześle bądź fotelu. W tej pozycji to kobieta jest stroną dominującą. Mężczyzna siada wygodnie w fotelu lub na krześle. Kobieta rozkrokiem siada na jego biodrach, opiera ręce o oparcie i wykonuje ruchy frykcyjne w dowolnym tempie. Taka poza sprzyja także pieszczotom. Mężczyzna ma łatwy dostęp do łechtaczki i miejsc erogennych na ciele kobiety. W takim ułożeniu kochać mogą się także kobiety w ciąży. Seks na pieska na krześle nie obciąża brzucha, a tempo ruchów frykcyjnych zależy od kobiety. Głęboka penetracja i pieszczoty Zaletą pozycji na pieska jest to, że mężczyzna może pieścić miejsca intymne i narządy płciowe kobiety. W tej pozycji partner stymuluje też punkt G , znajdujący się wzdłuż przedniej ściany pochwy. Plusem jest także fakt, że taki układ ciał nadaje...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner