Na wczorajszej gali Viva Comet zjawiła się Zula, czyli kontrowersyjna uczestniczka "Top Model".
WIDEO…
Zula Walkowiak już dawno przyznała się do swojej orientacji seksualnej i fakt, że jest lesbijką potwierdziła przyjściem na galę ze swoją partnerką.
Wprawdzie media niedawno donosiły, że Zula przyjęła oświadczyny swojego chłopaka, rapera Zaginionego, a tu proszę – na imprezę przyszła z dziewczyną.
My się już trochę zagubiliśmy, sami przyznajemy. Czyżby to byłą desperacka próba utrzymania zainteresowania mediów osobą Zuli? A Wy, co o tym wszystkim myślicie?

















