Joanna Okuniewska, nazywana przez wielu fanów "królową polskich podcastów", niedawno zdecydowała się na zaskakujący krok. Podcasterka opublikowała wpis, w którym opowiedziała o swoim coming oucie i chęci zbudowania związku z kobietą. Zaledwie kilka dni później na instagramowym profilu Joanny Okuniewskiej pojawił się wpis, w którym pokazała światu swoją partnerkę!

Reklama

Joanna Okuniewska pokazała partnerkę. Już nie ukrywa uczuć

Fani podcastów z pewnością kojarzą Joannę Okuniewską z popularnymi seriami nagrań - "Ja i moje przyjaciółki idiotki", "Tu Okuniewska" czy "Matka Matce". 30-latka chętnie dzieli się również codziennością związaną z życiem na Islandii, gdzie wyemigrowała kilka lat temu i założyła rodzinę z byłym narzeczonym - owocem ich miłości jest 3-letnia córka Joanny Okuniewskiej. Para jednak kilka miesięcy temu poinformowała o rozstaniu - podcasterka zdecydowała się jednak z początku nie opowiadać o jego przebiegu ani powodach.

Ku zaskoczeniu fanów, kilka dni temu Joanna Okuniewska opublikowała wpis, który był jednocześnie manifestem jej coming outu - od tej pory stało się jasne, że podcasterka chce ułożyć sobie życie u boku kobiety. Zaledwie kilka dni po głośnym wpisie, Joanna Okuniewska opublikowała kolejne zdjęcie, na którym pokazała partnerkę!

Chcę w przyszłości powiedzieć ''tak'', chcę się śmiać i płakać, chcę móc kiedyś chodzić za rękę z NIĄ. Tak, z kobietą. Chcę czuć radość z kochania kogoś
- pisała Joanna Okuniewska.

Zobacz także: Fani zachwyceni najnowszą wiadomością od Dody! "Najlepsza niespodzianka"

Fani nie musieli długo czekać na to, aż Joanna Okuniewska wyzna im, z kim postanowiła zacząć budować relację. Na instagramowym profilu podcasterki pojawiło się wymowne zdjęcie z kobietą. Jak się okazuje, wybranką autorki "Ja i moje przyjaciółki idiotki" jest znana producentka muzyczna, Natalia Zamilska.

Zobacz także
Myślałam najpierw, że nie dodam tego zdjęcia, chociaż bardzo je lubię, ale potem sąsiad pod blokiem zaczął śpiewać głosem Michaela Buble ''Winter Wonderland'' porządkując podjazd
- pisze Joanna Okuniewska.

Jak przyznaje Joanna Okuniewska, publikacja ujęcia nie była dla niej początkowo łatwa i oczywista. 30-latka zdecydowała się jednak na podzielenie się ze światem pełnym miłości ujęciem, bo - jak podkreśla - jest to dla niej częścią świątecznej magii.

Ludzie, idą Święta, a święta to czas który w moim dziecięcym sercu zajmuje szczególne miejsce. I chrzanić Misia Episia, o którym marzyłam jako dziecko. Najlepsze prezenty to te dla duszy.Takich Wam życzę
- dodała podcasterka.
Joanna Okuniewska pokazała partnerkę
Instagram @tu_okuniewska

Choć Joanna Okuniewska - zgodnie ze swoim zwyczajem - ograniczyła możliwość komentowania wpisów na Instagramie, pod nowym ujęciem nie zabrakło reakcji fanów i znajomych.

Wspaniałe jest to zdjęcie
No dobra dobra, to już wiem czemu 357 (Radio 357 - przyp. red.) a nie NŚ (Radio Nowy Świat - przyp. red.) w środę wieczorem
Ale wspaniale wieści!

A Was, zaskoczyła informacja o związku Joanny Okuniewskiej?

Reklama

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela podzielili się radosną nowiną. Sypią się gratulacje

Joanna Okuniewska pokazała partnerkę
Instagram @tu_okuniewska
Reklama
Reklama
Reklama