Tomasz Oświeciński
ONS

W końcu wiadomo, jak wygląda żona Tomasza Oświecińskiego. Jego córka Maja pochwaliła się ZDJĘCIAMI z obojgiem rodziców!

Tomasz Oświeciński
ONS

Jak wygląda żona Tomasza Oświecińskiego? Przez długi czas nie było tego wiadomo, bo Oświeciński pokazywał się publicznie ze swoją nową partnerką Luizą Dorosz. Tajemnicę zdradziła córka trenera Maja Oświecińska i wrzuciła zdjęcia z mamą na Facebooka. Mama Mai i żona Tomasza Oświecińskiego to seksowna brunetka i prawdopodobnie też pasjonatka ćwiczeń, bo jak widać na zdjęciach jest bardzo wysportowana.

 

żona Tomasza Oświecińskiego, Maja Oświecińska
Facebook

 

Tomasz Oświeciński jeszcze w lutym, gdy był na planie "Agenta", opowiadał o żonie i rodzinie w superlatywach, ale już wiadomo, że po przyjeździe z RPA musiało się między małżonkami popsuć. Dlaczego? Tomasz Oświeciński tłumaczył niedawno, że zazdrość żony była chorobliwa. Mimo że para nie ma jeszcze rozwodu, układają sobie życie na nowo, ale wspólnie wychowują córkę Maję. Dziewczyna robi również karierę w telewizji, gra w "Na Wspólnej" i innych produkcjach, a rodzice prowadzą jej fanpejdż na Facebooku.

 

Maja, oprócz zdjęcia z mamą, wrzuciła też zdjęcia z tatą, podpisując je, że rodziców kocha najbardziej na świecie. Widać, że razem to była śliczna rodzinka.

Tomasz Oświeciński, Maja Oświecińska
Facebook

Zobacz także: Tomasz Oświeciński z partnerką i córką na spacerze. Urocze ZDJĘCIA

 

Maja Oświecińska to córeczka tatusia.

Tomasz Oświeciński, Maja Oświecińska
Facebook

 

Tomasz Oświeciński ma już nową partnerkę Luizę Dorosz.

Luiza Dorosz w okularach

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17