Tomasz Oświeciński z córką Mają Tomasz Oświeciński z partnerką i córką Mają ww Pytaniu na śniadanie Tomasz Oświeciński z partnerką i córką Mają ww Pytaniu na śniadanie Tomasz Oświeciński z partnerką i córką Mają ww Pytaniu na śniadanie Maja Oświecińska w koszulce w krate
Tomasz Oświeciński z córką Mają
Facebook Mai Oświecińskiej
1/6
Tomasz Oświeciński z córką Mają
Facebook Mai Oświecińskiej

Córka trenera Tomasza Oświecińskiego - Maja Oświecińska to śliczna blondyneczka, która ma sześć lat i już robi karierę w telewizji. Maja gra w serialu "Na Wspólnej". Dziewczynka razem ze znanym tatą, który gra w "M jak Miłość" i jest gwiazdą programu "Agent" byli gośćmi "Pytania na śniadanie". Opowiedzieli o swojej wyjątkowej relacji tata-córa oraz o tym, jakie wspólne pasje podzielają oprócz aktorstwa.

Trenujemy razem w parku. Maja bardzo to lubi - zdradził Tomasz Oświeciński w "Pytaniu na Śniadanie". - Lubię boks i siłownię - dodała mała Maja.

Tomasz Oświeciński przyznał, że jest dobry w wielu rzeczach, ale najlepszy w rozpieszczaniu swojej córki. Choć mała może jeść słodycze tylko raz w miesiącu, bo jako trener dba też o jej zdrową dietę.

Najlepsza rzecz jaka mi wyszła w życiu to moja córeczka kochana, zawsze chciałem mieć córkę, pewnie jestem w mniejszości, bo faceci zazwyczaj chcą mieć syna. My z Mają lubimy ze sobą przebywać i mamy tę samą pasję. Maja gra w serialu, ja też - mówi trener.

Jak to się stało, że Maja też gra w serialu?

Córka często widywała mnie w telewizji i jej ulubioną zabawą była gra w aktorstwo. Ćwiczyliśmy razem jak okazać złość czy radość. Aż w końcu chciała sama spróbować - powiedział tata Mai.

Maja zadeklarowała, że w przyszłości na pewno chce zostać aktorką. Tata trochę sprostował, że jeszcze niedawno chciała być weterynarzem, więc wszystko się zmienia.

- Chcę być jeszcze modelką - dodała Maja.

Tomasz Oświeciński i jego córka Maja mają w domu dwa psy i dwa koty, a Maja marzy jeszcze o chomiku. W programie było widać, że Maja to prawdziwa córeczka tatusia.

 

Zobacz także: "Pierwszy raz w życiu tak się bałem" - o czym mówi twardziel Tomasz Oświeciński, gwiazdor Agenta?

 

 

 

 

2/6
Tomasz Oświeciński z partnerką i córką Mają ww Pytaniu na śniadanie

Maja jest fanką swojego taty. Jednak Tomasz Oświeciński często gra gangsterów, a wtedy mają zasadę, że takich wcieleń taty Maja nie ogląda. Za to kocha go w roli Andrzejka z M jak Miłość.

3/6
Tomasz Oświeciński z partnerką i córką Mają ww Pytaniu na śniadanie

Maja Oświecimska przyznała w śniadaniówce, że tata bardzo wyrobił się jako aktor. Tomasz Oświeciński bardzo podziękował córce i powiedział, że to najlepsza recenzja jego gry.

4/6
Tomasz Oświeciński z partnerką i córką Mają ww Pytaniu na śniadanie

W jakiej roli Maja najchętniej widziałaby tatę? Tomasz Oświeciński powinien wcielić się w Misia Tulisia, czyli maskotkę, która by rozpieszczała dzieci :).

5/6
Maja Oświecińska w koszulce w krate
Facebook Mai Oświecińskij

Maja Oświecińska ma tylko sześć lat a chodzi już do dwóch szkół i gra w serialu. Ale jest też zwykłym dzieckiem - lubi piosenki Rihanny i słodycze.

6/6
Tomasz Oświeciński w dżinsach

W programie Agent - Tomasz Oświeciński jest ulubieńcem widzów, a dzięki sojuszom z Antiem Królikowskim i Macademin Girl utrzymuje się długo w programie.

Zobacz także: "Kinga Rusin się nade mną znęcała!" Tomasz Oświeciński o relacjach z Kingą na planie Agenta