Tomasz Oświeciński w koszulce

Tomasz Oświeciński rozstał się z żoną. Aktor ma nową partnerkę

Tomasz Oświeciński w koszulce

Tomasz Oświeciński rozstał się ze swoją żoną. To duże zaskoczenie dla jego fanów, ponieważ aktor często ciepło wypowiadał się na temat swojej rodziny. W wywiadach nigdy nie pomijał swojej żony, a w programie "Agent", w którym dał się lepiej poznać, nie raz ją wspominał. Para postanowiła się jednak rozstać. Owocem ich związku jest jednak urocza córka - Maja Oświecińska. Dziewczynka dzieli ze swoim ojcem miłość do aktorstwa i sama gra już od dłuższego czasu w "Na Wspólnej".

 

Okazuje się, że życie gwiazdora wcale nie jest takie usłane różami. Jak udało ustalić się Party.pl, Tomasz Oświeciński i jego żona rozstali się.

Między Tomkiem i jego żoną nie układało się już od jakiegoś czasu. Teraz dzielą się opieką nad Mają i spędzają z nią jak najwięcej czasu tylko się da. Tomek jest mocno zapracowany - powiedział nam informator.

Obecnie dzielą się opieką nad córką, a aktor nie boi się już pokazywać z nową partnerką. Niedawno został przyłapany przez fotoreporterów z dziewczyną i córeczką na spacerze w drodze do restauracji. Gwiazdor znany z serialu "M jak miłość" nie szczędził swojej nowej wybrance czułości. Co było przyczyną rozpadu jego dotychczasowego małżeństwa? Powody nie są znane, ale mogło na to wpłynąć wiele czynników.

 

Zobacz: Tomasz Oświeciński nowym Terminatorem?! Polak jednym z trzech kandydatów do słynnej roli!

 

Tomasz Oświeciński z nową partnerką

Tomasz Oświeciński

 

Tomasz Oświeciński rozstał się z żoną!

Tomasz Oświeciński

Więcej na temat Tomasz Oświeciński
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52