Luiza Dorosz uśmiech Luiza Dorosz w białych spodniach Tomasz Oświeciński trenuje w parku Luiza Dorosz w czarnych butach Tomasz Oświeciński w szarym swetrze
Luiza Dorosz uśmiech
Pasują do siebie?
1/7
Luiza Dorosz uśmiech

Tomasz Oświeciński po raz pierwszy pokazał się ze swoją nową partnerką  - Luizą Dorosz. Gwiazdor zabrał ją ze sobą w czwartek do studia "Dzień Dobry TVN", w którym był gościem. Do niedawna nikt nie wiedział o tym, że Tomasz Oświeciński jest w nowym związku, a z żoną rozstał się jakiś czas temu. Teraz jednak nie ma oporów ku temu, aby chwalić się swoim szczęściem. Jakiś czas temu paparazzi przyłapali go z Luizą Dorosz na romantycznym spacerze w parku, gdzie para nie szczędziła sobie czułości.
Prawdopodobnie Luizę Dorosz i Tomka Oświecińskiego połączyła miłość do sportu. Kiedyś wybranka trenera i aktora trenowała koszykówkę, a także odnosiła sukcesy w lekkoatletyce. Później zamarzyła o pracy modelki, dlatego wzięła udział w konkursie Miss Polonia Ziemi Radomskiej. W 2011 roku Luiza wystąpiła w filmie "Wojna żeńsko-męska". Dzisiaj pracuje jako modelka, prowadzi swoją firmę zajmującą się wprowadzaniem na polski rynek suplementów diety i wspiera Tomasza Oświecińskiego. Zobaczcie ich wspólne zdjęcia!

 

Zobacz: Tomasz Oświeciński z córką w Dzień Dobry TVN! Co najczęściej gotuje jej na obiad?

2/7
Luiza Dorosz w białych spodniach
3/7
Tomasz Oświeciński trenuje w parku
4/7
Luiza Dorosz w czarnych butach
5/7
Tomasz Oświeciński w szarym swetrze
6/7
Luiza Dorosz w czarnej kurtce
7/7
Luiza Dorosz w białych spodniach
Więcej na temat Tomasz Oświeciński