Tomasz Oświeciński rozstał się z żoną przez zazdrość?

Tomasz Oświeciński rozstał się z żoną przez zazdrość? "Były lekkie awantury"

Tomasz Oświeciński rozstał się z żoną przez zazdrość?

Tomasz Oświeciński rozstał się z żoną przez zazdrość? Gwiazdor serialu "M jak miłość" i jeden z uczestników programu "Agent" zdradził kulisy swojego małżeństwa w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem w internetowym show "20m2". Tomasz Oświeciński opowiedział o żonie, która jak się okazuje była zazdrosna o jego karierę i sceny, w których musiał pocałować się z koleżanką z planu.

Miałem taką sytuację, że jak miałem pierwsze sceny całowane, to były takie można powiedzieć lekkie awantury no i ona mówi, a co by było gdybym ja się pocałowała z kimś? Ja mówię wiesz, no ja to muszę zrobić, bo jestem jakby aktorem, odgrywam scenę i ja to muszę zrobić. A ona mówi, to więc ja Ci zrobię zdjęcie, że z kim się całuję i Ci wyślę. Tak? To proszę bardzo - zatrzymałem auto i mówię, tam jest pan, podbiegnij i się pocałujcie - A nie z nim to nie, a ja mówię, a ja też nie wybieram - powiedział w programie Łukasza Jakóbiaka.

Rozstanie Tomasza Oświecińskiego z żoną było dużym zaskoczeniem dla jego fanów, ponieważ aktor bardzo ciepło wypowiadał się na temat swojej rodziny. Uczestnik Agenta podczas trwania programu wiele razy wspominał swoją żonę, co z pewnością nie zapowiadało końca ich związku. Jak się jednak okazało, małżeństwo Oświecińskiego rozpadło się, a sam aktor związał się z nową partnerką Luizą Dorosz.

 

Zobacz także: Kim jest nowa partnerka Oświecińskiego? Zobacz gorące pocałunki Tomasza z Luizą Dorosz! ZDJĘCIA

 

Tomasz Oświeciński rozstał się z żoną przez zazdrość?

Aktor ostatnio pochwalił się nową partnerką.

 

Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14