Żona Andrzeja Grabowskiego doznała udaru mózgu
ONS

Dramat w rodzinie Andrzeja Grabowskiego. Żona aktora doznała udaru mózgu

Żona Andrzeja Grabowskiego doznała udaru mózgu
ONS

Ostatnie tygodnie były dla Andrzeja Grabowskiego i jego rodziny bardzo dramatyczne. Okazuje się bowiem, że żona aktora doznała udaru mózgu. Anita Kruszewska trafiła na dwa tygodnie do jednego z warszawskich szpitali. Na szczęście, jak sama żona Grabowskiego zdradziła, już czuje się lepiej. Kruszewska w rozmowie z magazynem "Dobry tydzień" opowiedziała o tym, jak wyglądały ostatnie dni.

- Któregoś poranka obudziłam się i niedowidziałam. W drugiej połowie dnia lekko opadła mi powieka. Myśląc, że to jest porażenie nerwu twarzowego, udałam się do przychodni. A stamtąd karetką zawieziono mnie do szpitala. Czuję się już naprawdę dobrze. Chciałabym serdecznie podziękować za wspaniałą opiekę lekarzom i pielęgniarkom z bielańskiego szpitala. Wakacje zostawiamy na później, nie mogę się opalać.


Andrzejowi Grabowskiemu w opiece nad żoną pomaga jej córka, która postanowiła przyleć ze Szwajcarii ze względu na problemy ze zdrowiem Kruszewskiej. Trzymamy kciuki za szybki powrót do pełni sił i zdrowia!

Zobacz na Polki.pl: Agata Młynarska trafiła do szpitala!Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33