Małgorzata i Rafał Trzaskowscy w białych koszulach
East News
Newsy

Piękna żona i dwójka dzieci. Oto rodzina Rafała Trzaskowskiego. Dlaczego tak niewiele o nich mówi?

Piękna żona i dwójka dzieci. Oto rodzina Rafała Trzaskowskiego. Dlaczego tak niewiele o nich mówi?

Choć Rafał Trzaskowski ( 48 ) polityką zajmuje się nie od dziś, jego żony Małgorzaty ( 42 ) w mediach nie było za wiele, a nawet – prawie wcale. Było wiadomo, że polityk jest żonaty i ma dwójkę dzieci, ale to, jaka jest Małgorzata i jakim małżeństwem są Trzaskowscy, wiedzieli chyba tylko ich znajomi. Para uznała, że najwyższy czas to zmienić. 22 czerwca Małgorzata założyła profil na Facebooku, a potem na Instagramie.

„W ostatnich tygodniach wspólnie z mężem zdecydowaliśmy, że Rafał będzie kandydował na Prezydenta RP. Uznałam więc, że i ja powinnam dać się Wam poznać. Witajcie!”

Małgorzata Trzaskowska na Instagramie

Ilona Łepkowska skrytykowała fryzurę Małgorzaty Trzaskowskiej? Teraz tłumaczy, co miała na myśli

To będzie mój mąż

„Może zabrzmi to banalnie, ale to była miłość od pierwszego wejrzenia. Oglądałam zdjęcia mojego brata ze studiów i na jednym z nich zobaczyłam chłopaka, który mnie zaciekawił. Później przyjechałam do brata na zakończenie roku Kolegium Europejskiego na Natolinie. Zobaczyłam z daleka Rafała i w mojej głowie pojawiła się, zupełnie nie wiem skąd, myśl: To będzie mój mąż. Sama się wtedy śmiałam z tego dziwnego przeczucia…”, wspominała w „Vogue’u” Małgorzata.

Choć miała tylko 19 lat, nie pomyliła się. Za Rafała Trzaskowskiego wyszła pięć lat później Pierwsze lata narzeczeństwa przetrwali mimo sporej odległości. Małgorzata, Ślązaczka, i Rafał, warszawiak, ustalili, że ślub wezmą, kiedy ona skończy studia i obroni dyplom na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, a potem przeprowadzi się do Warszawy. Na początku nie było im łatwo, bo w stolicy Małgorzata nie miała przyjaciół i tęskniła za bliskimi. Na szczęście Rafał szybko polubił jej rodzinę i Śląsk.

„[Rafał] da się pokroić za rolady z modrą kapustą, a w Wigilię za moczkę. Najbardziej bawi mnie to, że do jego języka na stałe weszły takie słowa jak sznupać, haja czy butel”, opowiadała niedawno Małgorzata w wywiadzie dla „Dziennika Zachodniego”.

Kiedy Trzaskowski robił błyskawiczną karierę, najpierw jako tłumacz symultaniczny, a potem w polityce jako minister i euro poseł, jego żona pracowała w agencji reklamowej. Stabilniejszą posadę w stołecznym urzędzie miasta wybrała po tym, jak urodziła córkę Olę, teraz 15-latkę.

Cztery lata później na świat przyszedł 11-letni dziś Staś. Trzaskowska zawsze poświęcała dzieciom dużo czasu i uwagi, ale z pracy w ratuszu zrezygnowała dopiero rok temu, kilka miesięcy po wygranych przez męża wyborach na prezydenta Warszawy.

Tylko lepiej

Kto dziś rządzi w ich rodzinie?

„Ja trzymam dryl w domu i jestem trochę takim złym policjantem. Wymagam sporo od siebie i innych. Wyniosłam to z domu rodzinnego, gdzie mama utrzymywała śląski porządek”, opowiadała Małgorzata w „Dzienniku Zachodnim” i dodała, że za to jej mąż zachęca dzieci do rozwijania pasji.

Jak zdradził Trzaskowski z okazji Dnia Dziecka, córka kocha jeździć na rolkach, a syn, który chodzi do klasy sportowej, pływać.

„Ola i Staś są mistrzami świata we wszystkim! Wspólnie z Gośką nauczyliśmy się od nich wiele i mamy nadzieję, że jeszcze sporo przed nami”, podsumował.

Rafał Trzaskowski pokazał syna

On oczywiście też ich uczy, np. miłości do książek. W wywiadach można przeczytać, że Trzaskowscy się ze sobą nie nudzą, mieszkają w bloku na warszawskim Ursynowie, a o polityce prawie nie rozmawiają. Na pytanie, jaką prezydentową byłaby Małgorzata, jej mąż mówił w „Newsweeku”:

„Gośkę męczy to samo, co mnie, czyli celebra, więc bylibyśmy bardziej naturalni niż dzisiejsza pierwsza para”.

Ostatnio, w 18. rocznicę ślubu, Trzaskowski zdradził, że tamtego dnia został najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, „a potem było już tylko lepiej”. I to widać.

Rafał Trzaskowski pokazał syna

Rafał Trzaskowski z żoną
Newsy
Rafał Trzaskowski i jego żona pokazali zdjęcia ze swojego ślubu! "18 lat temu zostałem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie"
Czy Małgorzata Trzaskowska zostanie pierwszą damą? Rodzina Rafała Trzaskowskiego - żona, dzieci, ślub

Rafał Trzaskowski i Małgorzata Trzaskowski świętowali wczoraj 18. rocznicę ślubu! Na ich oficjalnych kontach na Instagramie pojawiły się wyjątkowe zdjęcie ze ślubu. Jak prezentowali się podczas tak ważnego wydarzenia? Zobaczcie!  Trzaskowscy świętują rocznicę ślubu! Rafał Trzaskowski i Małgorzata Trzaskowska są małżeństwem od 2002 roku. Para poznała się podczas studiów w Kolegium Europejskim w Natolinie. Pięć lat później byli już małżeństwem. Mają dwoje dzieci - 16-letnią Aleksandrę oraz 11-letniego Stanisława. W 18. rocznicę ślubu kandydat na urząd prezydenta RP napisał na Instagramie: Dokładnie 18 lat temu zostałem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, a potem było już tylko lepiej!😊 Dziękuję za wszystko, @gosia.trzaskowska!❤️ Z kolei Małgorzata Trzaskowska dodała: 18 wspólnych wyjątkowych lat – jeszcze dwa i będzie porcelanowa! Oboje pokazali zdjęcia ze swojego ślubu!   Kim jest żona Rafała Trzaskowskiego, Małgorzata Trzaskowska? To absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie. W latach 2007-2019 pracowała w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy. Pochodzi ze Śląska, od lat wspiera męża w kampanii i pracy. Jak pisze na swoim Instagramie, który założyła niedawno: Zaangażowana społecznie, zwłaszcza w prawa kobiet, edukację i wyrównywanie szans. Chcielibyście, aby to ona została Pierwszą Damą?  

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy w białych koszulach
East News
Newsy
Małgorzata i Rafał Trzaskowscy odpowiedzieli na bardzo prywatne pytania! Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie? 
Film z Małgorzatą i Rafałem Trzaskowskimi podbija sieć! Jacy są prywatnie!?

Małgorzata Trzaskowska opublikowała w sieci film, na którym razem z mężem opowiedzieli o swoim życiu prywatnym. Kiedy Rafał Trzaskowski zrozumiał, że Małgorzata to ta jedyna? Jak kandydat na prezydenta Polski dzieli się obowiązkami ze swoją żoną? Musicie zobaczyć to wyjątkowe nagranie z udziałem Rafała Trzaskowskiego i jego żony Małgorzaty! Internauci są zachwyceni!  Małgorzata i Rafał Trzaskowscy szczerze o swoim domu Rafał Trzaskowski razem z Andrzejem Dudą wciąż walczą o głosy wyborców, którzy już w najbliższą niedzielę zdecydują, który z kandydatów zostanie prezydentem Polski. Czy będzie to Rafał Trzaskowski? A może więcej głosów otrzyma Andrzej Duda? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za kilka dni. Teraz kandydaci, którzy zdobyli najwięcej głosów w pierwszej turze wyborów robią wszystko, żeby przekonać do siebie Polaków. Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda ruszyli w Polskę i organizują wiece wyborcze. W miniony poniedziałek (6 lipca) odbyły się również dwie odrębne debaty telewizyjne - niestety, kandydaci nie doszli do porozumienia i nie zdecydowali się na wspólną debatę.  W sieci pojawił się również film z udziałem Rafała Trzaskowskiego, na którym razem z żoną opowiadają o swoim prywatnym życiu. Wyszło bardzo zabawnie i naturalnie! Gośka jest zły policjant, ja jestem dobry policjant- mówi na nagraniu Rafał Trzaskowski. Mamy też podział, że Gośka gotuje częściej i nasz syn nie wyobraża sobie innej kuchni, tylko musi być schabowy i rolady i dużo ziemniaków, a ja lubię eksperymentować, więc córka pyta, kiedy ojciec będzie gotował, bo wtedy będzie dobrze- dodał kandydat na prezydenta.  Internauci są zachwyceni filmem Małgorzaty i Rafała Trzaskowskich. - Miło patrzeć, miło słuchać...bez...

Rafał Trzaskowski pokazał syna
Newsy
Rafał Trzaskowski pokazał syna! Są do siebie bardzo podobni
Rafał Trzaskowski z synem, Stanisławem! Dzieci Rafała Trzaskowskiego - jak wygląda syn Rafała?

Rafał Trzaskowski świętuje dziś, podobnie jak miliony innych zwierzomaniaków, ...Dzień Psa! Z tej okazji prezydent Warszawy pokazał na swoim Instagramie zdjęcie z buldogiem francuskim, Bąblem, ale również synem, Stanisławem! 11-latek jest bardzo podobny do swojego taty - dopiero teraz widać, jak bardzo! Rafał Trzaskowski z synem! Podobieństwo jest ogromne Jeśli Wasz Instagram i Facebook zalała dziś fala psiaków, musicie wybaczyć - dziś Dzień Psa! Z tej okazji prezydent Warszawy, oraz kandydat na urząd prezydenta Polski pokazał na swoim Instagramie ukochanego Bąbla!  Dziś swoje święto obchodzi jeden z członków naszej rodziny – Bąbel! A moje dzieciaki właśnie napisały, że z okazji Dnia Psa Bąbel, inaczej niż zwykle, postanowił spędzić cały dzień... relaksując się na kanapie. Uwagę skrada jednak 11-letni Staś! To drugie dziecko prezydenta Warszawy i jego żony, Małgorzaty Trzaskowskiej (mają również 16-letnią córkę Olę). Stanisław jest wielkim fanem sportu, kocha pływać. I jest bardzo podobny do taty, prawda? Rafał Trzaskowski ma dwójkę dzieci z żoną, Małgorzatą Trzaskowską.  A tak wygląda córka Rafała Trzaskowskiego!           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Chwila odpoczynku z rodziną przed jutrzejszymi spotkaniami na Śląsku.😊 Post udostępniony przez Rafał Trzaskowski (@trzaskowskirafal) Cze 11, 2020 o 9:09 PDT  

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik