Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski
Newsy

Zbigniew Zamachowski stracił syna! Monika Zamachowska opowiedziała o bolesnych wspomnieniach męża

Zbigniew Zamachowski stracił syna! Monika Zamachowska opowiedziała o bolesnych wspomnieniach męża

Zbigniew Zamachowski miał syna z pierwszą żoną Anną Komarnicką, który jednak zmarł. O tym mało znanym i tragicznym fakcie z jego życia opowiedziała Monika Zamachowska w wywiadzie dla "Gali".

Przeżył już wszystkich mężczyzn w swojej rodzinie. Jego tata odszedł, kiedy on miał osiemnaście lat. Tak bardzo to nim wstrząsnęło, że napisał tomik wierszy, naprawdę dobry. Mimo to, gdy jeździmy razem na cmentarz i patrzę na grób, w którym leżą razem, ojciec, dziadek i synek Zbyszka z pierwszego małżeństwa, widzę, jak głęboko to w nim siedzi – wyznała Zamachowska w wywiadzie.

Monika i Zbigniew Zamachowscy mają sposób na obecność paparazzi na wakacjach! Jaki?

Zamachowski stracił syna

 

O pierwszym małżeństwie Zbigniewa Zamachowskiego wiadomo niewiele. Spotkali się z przyszłą żoną w 1990 roku kiedy Anna Komarnicka miała 20 lat. Teraz jego pierwsza była żona prowadzi agencję aktorską i była związana z... Magdą Femme.

Zbigniew Zamachowski jako 18-latek pochował tatę. Monika Zamachowska jest zdania, że te dwa  tragiczne wydarzenia mocno wpłynęły na męża. Sama wie, jak bolesna jest strata, bo w 2012 roku zmarł jej brat.

Kiedy w Zbyszku zaczyna się gotować, to dużo dłużej z niego schodzi. Czasami boję się, że jeśli pierwsza nie poproszę o zgodę, on mógłby sobie zrobić krzywdę. (...) 

Aktorom zdarza się odlecieć od rzeczywistości, może nawet łatwiej niż dziennikarzom. A ja bardzo boje się uzależnień. Mój świętej pamięci brat uzależnił się w pięć minut od wszystkich substancji, z tabletkami od bólu głowy włącznie, bo uciekał od życia, które go przerastało. Pociesza mnie to, że Zbyszek lubi żyć i żyje w przeświadczeniu, że zostało mu niewiele czasu – czytamy w Gali.

Zbigniew Zamachowski z drugiego małżeństwa z Aleksandrą Justą ma czwórkę dzieci - Bronisława, Marysię, Tadeusza i Antoniego. Z Moniką Zamachowską wychowuje jej dwójkę dzieci: Zosię i Tomasza.

Zobacz także: „Ja tej miłości nie szukałam. Zaskoczyła nas”. Rocznica ślubu Moniki i Zbigniewa

Zamachowskich.

 

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski są parą od 5 lat.

Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska
East News

 

Monika Zamachowska wyszła za Zbigniewa Zamachowskiego w w maju 2014 roku. Jest jego trzecią żoną.

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski

 

Zbigniew Zamachowski z rodziną na okładce Vivy z 2001 roku.

Zbigniew Zamachowski i Aleksandra Justa z dziećmi
Tomek Sikora

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski
ONS.pl
Newsy
Monika Zamachowska znowu w ogniu krytyki! "Masz aż takie parcie na szkło?" Pokazała w sieci groby bliskich jej męża!
Pokazała zdjęcie grobu synka Zbyszka.

  Monika Zamachowska razem z mężem Zbigniewem Zamachowskim, tak jak wielu z nas w świątecznym okresie, odwiedziła groby bliskich. Prezenterka zamieściła na Instagramie nagrobki dziadków,  ojca Zamachowskiego  oraz zmarłego synka. W 1991 roku stracił swoje pierwsze dziecko - synka Jasia, który urodził się w związku z jego pierwszą żoną - Anną Komornicką.  Do niedawna nikt nie wiedział o tragedii aktora. Jednak dziennikarka opowiedziała o tym w jednym z wywiadów. Gdy jeździmy razem na cmentarz i patrzę na grób, w którym leżą razem ojciec, dziadek i synek Zbyszka z pierwszego małżeństwa, widzę, jak głęboko to w nim siedzi - powiedziała Monika Zamachowska w wywiadzie dla "Gali".   Zdjęcie z łódzkiego cmentarza, gdzie są pochowani bliscy Zbigniewa Zamachowskiego.     Zbigniew Zamachowski był też przy samobójczej śmierci swojego ojca.  Moi ukochani dziadkowie z Kalisza. Tata i synek Zbyszka w Brzezinach. R.I.P. #wielkipiątek#pamiętamy#zprochupowstałeśwprochsięobrócisz - napisała pod zdjęciem Monika Zamachowska.    Zobacz:  Ewa Minge odpowiada Zamachowskiej i nie przebiera w słowach! Zapowiada pozew, a internauci mają nadzieję, że dziennikarka straci pracę!   Internauci jednak nie rozumieją, dlaczego dziennikarka zdradza tak intymne historie związane z jej mężem.   Internauci krytykują Zamachowską za zdradzanie tajemnic męża   Pod zdjęciem pojawił się taki komentarz: Co Ci kobieto siedzi w głowie ?Czy choć przez chwile pomyślałaś co może poczuć mam tego dziecka ? Kim Ty dla tego dziecka byłaś aby robić takie rzeczy? Serio masz takie parcie na szkło ? Nie ważne jak ? Ważne aby mówili? Weź swojego męża na kawę, przeczytaj mu wiersz albo zbij budę w schronisku gdy kiedykolwiek wpadniesz na pomysł ruszania ... NARUSZANIA prywatności rodziny...

Zbigniew Zamachowski w garniturze. Monika Zamachowska w beżowej kreacji
East News
Newsy
Zbigniew Zamachowski po raz pierwszy komentuje rozstanie z Moniką Zamachowską! Aktor wydał oświadczenie
Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska rozstali się po 10 latach związku. Narastające plotki wywołały aktora do odpowiedzi. Co powiedział na temat rozstania?

W zeszły weekend zdjęcia wyprowadzającego się z mieszkania na Żoliborzu Zbigniewa Zamachowskiego obiegły wszystkie media. Niedługo później Monika Zamachowska zadecydowała się potwierdzić rozpad swojego małżeństwa. Zbigniew Zamachowski przez ostatni tydzień nie skomentował rozstania z żoną. Dziś rano pojawiło się jego oświadczenie :  "Nie chcem, ale muszem" - zaczął Co napisał na temat rozstania z Moniką Zamachowską?  Zobacz także:  Wyprowadził się z domu! Oto historia miłości Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Lada chwila świętowaliby 7. rocznicę ślubu Zbigniew Zamachowski o rozstaniu z Moniką Zamachowską W tym roku Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska obchodziliby dekadę swojego związku. Nic dziwnego, że ich rozstanie jest dla wszystkich szokiem i wywołało w mediach aż takie zamieszanie.  Zbigniew Zamachowski do tej pory nie zdecydował skomentować w mediach swojego rozstania z żoną. Jednak wciąż pojawiające się publikacje oraz dyskusje na tego temat w sieci wywołały go do odpowiedzi. Swoje oświadczenie opublikował na Facebooku:  "Nie chcem, ale muszem" - tak najkrócej, cytując mojego ulubionego Pana Prezydenta, mógłbym uzasadnić obecność tego wpisu w przestrzeni, która w moim postrzeganiu świata lokowała mi się zawsze gdzieś pomiędzy "wszędzie" i "nigdzie". Z wyraźnym wskazaniem na to drugie.- zaczął swój wpis  Zbigniew Zamachowski odniósł się do nadmiernego zainteresowania jego osobą ze strony tabloidów i portali plotkarskich:  Niestety owa wirtualna otchłań stała się dla mnie ostatnimi czasy tak dokuczliwa, że postanowiłem, będąc niejako wywołanym do odpowiedzi, odnieść się do tego medialnego hałasu, który rozpętał się wokół mojej osoby. Jednocześnie przyznał,...

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się
EastNews
Newsy
Monika i Zbigniew Zamachowski rozstali się?! Niepokojące słowa dziennikarki! 
Monika i Zbigniew Zamachowski ROZSTALI SIĘ?! "Jest mi bardzo ciężko". Rozstanie Zamachowskich. Czy Monika i Zbigniew Zamachowscy wezmą rozwód?!

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski rozstali się? Zaskakujące informacje podał "Fakt", który pokazał również zdjęcia, na których widać, jak słynny aktor zabiera swoje rzeczy z mieszkania na warszawskim Żoliborzu, gdzie mieszkali razem przez kilka lat. Czy to oznacza koniec ich małżeństwa? Zbigniew i Monika Zamachowscy rozstali się?! Monika i Zbigniew Zamachowscy w tym roku obchodziliby 10. rocznicę związku, a w maju 7. rocznicę ślubu. Wszystko wskazuje na to, że para nie będzie celebrować niczego… „Fakt” poinformował, że ich małżeństwo najpewniej dobiega końca. Dowodem na to mają być nowe zdjęcia Zamachowskiego. Aktor wynosił swoje rzeczy z mieszkania na Żoliborzu w Warszawie, w którym mieszkał z dziennikarką. Pomagał mu syn. Z kolei jak informuje „Super Express” Zamachowska, która dopiero co wróciła z Włoch, miała umówić się z mężem, że ten przeniesie je pod jej nieobecność.  Redakcja "Faktu" postanowiła skontaktować się z dziennikarką, która rozstrzęsiona szybko ucięła temat. Padły jednak bardzo niepokojące słowa: Jest mi bardzo ciężko.  Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać - powiedziała w "Fakcie" Zamachowska. Koniec małżeństwa Zamachowskich? O kryzysie w ich małżeństwie "Super Express" informował już w lutym tego roku. Jednak wtedy Zamachowska powiedziała: Nic takiego nie ma miejsca, nie ma żadnego rozstania - ucięła Zamachowska. Kolejne takie spekulacje pojawiły się po wywiadzie Moniki w "Twoim Imperium", która o swoim małżeństwie z Zamachowskim powiedziała: Od początku wiedzieliśmy, że nasz związek jest obarczony wysokim ryzykiem. I dla mnie, i dla Zbyszka jest to już trzecie małżeństwo, oboje doskonale więc wiemy, że wszystko może się...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner