Zbigniew Zamachowski miał syna z pierwszą żoną Anną Komarnicką, który jednak zmarł. O tym mało znanym i tragicznym fakcie z jego życia opowiedziała Monika Zamachowska w wywiadzie dla "Gali".

Reklama

Przeżył już wszystkich mężczyzn w swojej rodzinie. Jego tata odszedł, kiedy on miał osiemnaście lat. Tak bardzo to nim wstrząsnęło, że napisał tomik wierszy, naprawdę dobry. Mimo to, gdy jeździmy razem na cmentarz i patrzę na grób, w którym leżą razem, ojciec, dziadek i synek Zbyszka z pierwszego małżeństwa, widzę, jak głęboko to w nim siedzi – wyznała Zamachowska w wywiadzie.

Zamachowski stracił syna

O pierwszym małżeństwie Zbigniewa Zamachowskiego wiadomo niewiele. Spotkali się z przyszłą żoną w 1990 roku kiedy Anna Komarnicka miała 20 lat. Teraz jego pierwsza była żona prowadzi agencję aktorską i była związana z... Magdą Femme.

Zbigniew Zamachowski jako 18-latek pochował tatę. Monika Zamachowska jest zdania, że te dwa tragiczne wydarzenia mocno wpłynęły na męża. Sama wie, jak bolesna jest strata, bo w 2012 roku zmarł jej brat.

Kiedy w Zbyszku zaczyna się gotować, to dużo dłużej z niego schodzi. Czasami boję się, że jeśli pierwsza nie poproszę o zgodę, on mógłby sobie zrobić krzywdę. (...)

Aktorom zdarza się odlecieć od rzeczywistości, może nawet łatwiej niż dziennikarzom. A ja bardzo boje się uzależnień. Mój świętej pamięci brat uzależnił się w pięć minut od wszystkich substancji, z tabletkami od bólu głowy włącznie, bo uciekał od życia, które go przerastało. Pociesza mnie to, że Zbyszek lubi żyć i żyje w przeświadczeniu, że zostało mu niewiele czasu – czytamy w Gali.

Zbigniew Zamachowski z drugiego małżeństwa z Aleksandrą Justą ma czwórkę dzieci - Bronisława, Marysię, Tadeusza i Antoniego. Z Moniką Zamachowską wychowuje jej dwójkę dzieci: Zosię i Tomasza.

Zobacz także

Zobacz także: „Ja tej miłości nie szukałam. Zaskoczyła nas”. Rocznica ślubu Moniki i Zbigniewa

Zamachowskich.

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski są parą od 5 lat.

East News

Monika Zamachowska wyszła za Zbigniewa Zamachowskiego w w maju 2014 roku. Jest jego trzecią żoną.

Reklama

Zbigniew Zamachowski z rodziną na okładce Vivy z 2001 roku.

Tomek Sikora
Reklama
Reklama
Reklama