O tym, że 60-letniego Zbigniewa Zamachowskiego i 52-letnią Gabrielę Muskałę łączy coś więcej niż tylko relacje zawodowe mówiło się juz wiosną. Wtedy, pod koniec marca gruchnęła wiadomość, że Zbigniew Zamachowski rozstał się z żoną Moniką Zamachowską. Fotoreporterzy przyłapali aktora na wynoszeniu rzeczy z ich mieszkania na Żoliborzu. Dziennikarka potwierdziła, że czeka ich rozwód, a na mediach społecznościowych powróciła do nazwiska Richardson. Dwa tygodnie później pojawiły się doniesienia, że aktor spotyka się z Gabrielą Muskałą, znaną aktorką. Do tej pory para nie skomentowała plotek, ale najnowsze zdjęcia paparazzi pokazują, że aktorów coś łączy!

Reklama

Zobacz także: Dlaczego Monika i Zbigniew Zamachowscy się rozstali? Oto powód!

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała są razem?

Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson podobno zaczęli oddalać się od siebie znacznie wcześniej, niż podali informacje o rozstaniu. Wówczas aktor miał zbliżyć się do znanej aktorki, Gabrieli Muskały. Tygodnik "Na Żywo" podał, że Zamachowski znowu jest zakochany, a nowa partnerka bardzo dobrze go rozumie. Zamachowski i Muskała poznali się podczas przygotowań do wspólnego spektaklu "Oszuści" w Och-Teatrze. Obydwoje unikają dzielenia się informacjami o swoim prywatnym życiu, więc do tej pory nie potwierdzili związku. Ale ich najnowsze zdjęcia mówią same za siebie.

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała zostali sfotografowani po sobotnim pokazie sztuki „Victoria/True Woman Show”, w której aktor wciela się w jedną z głównych ról. Aktorka towarzyszyła mu podczas premiery. "SuperExpress" doniósł, że po spektaklu aktor cały czas był przy ukochanej, dużo rozmawiali, pojawiły się też czułe gesty.

Gabriela Muskała czekała na Zbigniewa Zamachowskiego, aż przyjmie gratulacje po spektaklu, potem razem poszli do taksówki. Aktor zapakował kwiaty i prezenty od fanów do bagażnika. Aktorzy widzieli, że fotoreporterzy robią im zdjęcia - nie ukrywali się, nie unikali czułych spojrzeń.

Zobacz także

Zobacz także: Dlaczego Monika Richardson rozwodzi się? "Byłam złodziejką męża, złą macochą..." Co ma na myśli?

Według fotoreporterów Muskała i Zamachowski pojechali do mieszkania aktora na Żoliborzu, gdzie spędzili noc.

Zobacz także: Nowa miłość powodem rozstania Zbigniewa Zamachowskiego z jego trzecią żoną Moniką Zamachowską?

Reklama

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała to para po przejściach. Aktor ma na swoim koncie trzy głośne rozstania. Pierwszy był rozwód z Anna Komornicką, właścicielka agencji aktorskiej. Małżeństwo wytrzymało 3 lata. Potem Zamachowski poślubił aktorką Aleksandrą Justa, mają razem czworo dzieci. Ale i ten związek się skończył. Zamachowski rozstał się z Aleksandrą Justą dla Moniki Richardson. Z kolei Gabriela Muskała była żoną reżysera Grzegorza Zglińskiego przez 15 lat. Sześć lat temu się rozwiedli. Czy teraz Muskała i Zamachowski znajdą szczęście u swojego boku?

EastNews
Reklama
Reklama
Reklama