Monika Zamachowska w błyszczącej zielonej sukience. Zbigniew Zamachowski w garniturze
East News
Newsy

Nowa miłość powodem rozstania Zbigniewa Zamachowskiego z jego trzecią żoną Moniką Zamachowską?

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski rozstali się. Będzie rozwód? Przyczyną rozpadu niemalże 10-letniego związku jest nowa miłość aktora?

Na Instagramie w maju zeszłego roku Monika Zamachowska napisała: "idziemy na rekord”, wyznając Zbigniewowi Zamachowskiemu miłość w dziewiątą rocznicę związku. Teraz wszystko wskazuje na to, że para, która za dwa miesiące obchodziłaby wspólne 10-lecie i siódmą rocznicę ślubu, niestety świętować nie będzie. Pod koniec marca paparazzi przyłapali Zbigniewa na wyprowadzce z żoliborskiego mieszkania Moniki. Kilka godzin później sytuację skomentowała sama Zamachowska.

To bezcenne uczucie, gdy nie musisz wychodzić z domu, żeby mieć miły wieczór…- napisała dziennikarka na Instagramie.

Co się stało, że para, która tak wiele poświęciła, by móc być razem, dziś z tego rezygnuje?

Zobacz także: Zbigniew Zamachowski po raz pierwszy komentuje rozstanie z Moniką Zamachowską! Aktor wydał oświadczenie

Monika i Zbigniew Zamachowscy mają sposób na obecność paparazzi na wakacjach! Jaki?

Miłosć Moniki i Zbigniewa Zamachowskich na przekór światu

Był rok 2011, a Monika i Zbigniew kręcili razem program TVN „SOS dla świata” w Belize, zaliczanym do najpiękniejszych zakątków świata. Wracając, przegadali ze sobą całą podróż. „Odnaleźliśmy się”, wspominała rok później dziennikarka w wywiadzie. Ale sytuację komplikował fakt, że Monika była wtedy żoną brytyjskiego pilota RAF-u Jamiego Malcolma, a Zbigniew mężem Aleksandry Justy, z którą ma czworo dzieci. Choć oboje byli zakochani, fala hejtu spadła na dziennikarkę, którą oskarżano o rozpad dwóch rodzin.

„Okazało się też, że mój partner (…) jest całkowicie ubezwłasnowolniony. To ja: hetera, zołza, sekutnica, wyrwałam go potajemnie jego (…) pozbawionej siły i głosu byłej żonie”, broniła się w internecie Monika i tłumaczyła w „Vivie!”, że Zamachowski „od lat funkcjonował w związku właściwie jako niepotrzebny mebel, przesuwany z kąta w kąt”.

Mieli swoje problemy, ale najważniejsze było, że się kochali.

Trudny rok Moniki i Zbigniewa Zamchowskich

Kiedy pod koniec 2019 roku Monika straciła pracę w „Pytaniu na śniadanie”, internauci współczuli parze, pamiętając, jak media donosiły, że Zbigniew płaci miesięcznie 16 tys. złotych alimentów. Dziennikarka jednak zaprzecza informacjom o kłopotach finansowych.

Od roku pracuję i zarabiam więcej niż przez ostatnie 10 lat w TVP. I to mimo pandemii -  zapewnia na Instagramie.

Dziś Zamachowska m.in. szkoli z wystąpień publicznych i zakłada agencję public relations. Zbigniew miał  trudniejszy rok. W pandemii, która wyjątkowo mocno dotknęła aktorów, a ponieważ trójka jego dzieci wciąż się uczy, on musi płacić alimenty.

24 godziny na dobę razem plus frustracje i popadanie w melancholijne nastroje przez Zbyszka z powodu braku pracy i milczącego telefonu były ostatnio ich codziennością. (…) Monika poczuła, że wciąż to ona daje, a za mało dostaje - zdradziła jednemu z portali osoba z otoczenia pary.

Zamachowski może jednak liczyć na wsparcie byłej żony i matki jego dzieci.

Jesteśmy w dobrych relacjach, a drzwi naszego rodzinnego domu w Pęcicach są dla niego zawsze otwarte - zapewnia Aleksandra Justa w rozmowie z serwisem Pomponik.pl.

Czy to jest powód wyprowadzki aktora? Kiedy na Instagramie Moniki internautka przytoczyła powiedzenie o tym, że nie zbuduje się szczęścia na cudzym nieszczęściu, dziennikarka odpowiedziała: „Być może”. Przyjaciele pary wierzą, że ich kłopoty są przejściowe, choć w to wydaje się nie wierzyć już sama Zamachowska.

Pracuję nad tym, by zrozumieć, że kochać to znaczy pozwolić odejść - powiedziała w „Fakcie”.

Podobno Zbigniew Zamachowski zakochał się w Gabrieli Muskale, wybitnej aktorce. Czy jest jeszcze szansa, że wróci do Moniki?

Zobacz także: Zbigniew Zamachowski zostawił Monikę Zamachowską dla znanej aktorki?! Szokujące doniesienia tygodnika

Monika Zamachowska po rozstaniu zmieniła fryzurę. Stara się na nowo ułożyć życie po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim. 

Monika Zamachowska w białym płaszczu niesie obraz

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski blisko 10 lat tworzyli fantastyczną parę. Teraz będą się rozwodzić?

 

Zbigniew Zamachowski w garniturze. Monika Zamachowska w beżowej kreacji
East News

Czy to prawda, że Zbigniew Zamachowski spotyka się z Gabriela Muskałą?

Zbigniew Zamachowski w sztuce teatralnej
East News

 

Joanna Racewicz zastąpi Monikę Zamachowską w Pnś?
Newsy
Joanna Racewicz zastąpi Monikę Zamachowską w Pytaniu na Śniadanie?!
Joanna Racewicz zastąpi Monikę Zamachowską w Pytaniu na Śniadanie?!

Joanna Racewicz zastąpi Monikę Zamachowską w Pytaniu na Śniadaniu? Tak właśnie sugeruje jeden z tygodników, który dotarł do zaskakujących informacji. Według doniesień "Na żywo" władzom TVP nie podobają się zbyt osobiste wywiady, jakich udziela żona Zbigniewa Zamachowskiego. Ostatnio w rozmowie z Galą Monika Zamachowska przyznała nawet, że jej mąż uważa, że jest " za inteligentna i za kompetentna na telewizję śniadaniową ". Szczere wyznanie Moniki Zamachowskiej nie przypadło do gustu jej przełożonym. Zobacz także: Zbigniew Zamachowski stracił syna! Monika Zamachowska opowiedziała o bolesnych wspomnieniach męża Na specjalnym zebraniu podano, że Monika ma najgorsze notowania. Wciąż ciągnie się za nią opinia tej, która rozbiła małżeństwo, widzowie nie darzą jej sympatią - w rozmowie z "Na żywo" zdradził jeden z pracowników TVP. Tymczasem Monika, choć wie, że jest na cenzurowanym, udziela wywiadu, który nie stawia jej w dobrym świetle przed przełożonymi. Sytuację Moniki Zamachowskiej może skomplikować również Joanna Racewicz . Okazuje się, że dziennikarka, która lada dzień ma dołączyć do ekipy prowadzących PnŚ , zastąpi jedną z dotychczasowych gwiazd śniadaniowego programu. Czy Joanna Racewicz zastąpi właśnie Monikę Zamachowską? Tego z pewnością dowiemy się już wkrótce!   Zobacz także: Kiedy i na jakich zasadach przysługuje urlop bezpłatny?   Monika Zamachowska zostanie zwolniona z PnŚ? Zastąpi ją Joanna Racewicz?

Monika Zamachowska zachwyca się córką Zbigniewa Zamachowskiego
ONS
Newsy
Monika Zamachowska zachwyca się córką męża: "Jest bardzo utalentowaną dziewczyną"
Monika Zamachowska zachwyca się córką męża: "Jest bardzo utalentowaną dziewczyną"

Monika Zamachowska jest zachwycona córką Zbigniewa Zamachowskiego. Dziennikarka w rozmowie z "Super Expressem" komplementuje Bronię, która powoli wchodzi do świata show-biznesu i stawia pierwsze kroki w aktorstwie. Okazuje się, że 14-letnia córka Zamachowskiego dostała rolę w filmie "Powidoki" Andrzeja Wajdy. Bronia będzie występować u boku takich gwiazd jak Bogusław Linda czy Szymon Bobrowski. I dzie jej rewelacyjnie. Zbyszek rozmawiał z mistrzem Wajdą i z ludźmi na planie. Bronia ma niesamowitą umiejętność skupienia się. Potrafi między ujęciami usiąść w kącie i myśleć o swojej roli. Jest niewątpliwie dziewczyną bardzo utalentowaną, ze świetnymi warunkami. Bronia ma 14 lat, ale wbrew pozorom, to nie jest już dziecko. Cudownie jest wiedzieć czego się chce w życiu, będąc w tym wieku. Jeżeli ona wie, to trzymam za nią kciuki. Wygląda na to, że Monika Zamachowska próbuje ocieplić relacje z dziećmi swojego męża. Przypomnijmy, że na jeszcze rok temu atmosfera pomiędzy dziennikarką a dziećmi Zbigniewa Zamachowskiego była bardzo gorąca. Według doniesień medialnych dzieci aktora wystosowały do gwiazdy TVP pismo, w którym nakazują jej zaprzestania wypowiadania się o ich matce i ich samych. Stało się tak m.in. po zaskakujących słowach Moniki Zamachowskiej dotyczących byłej żony Zbigniewa - Aleksandry Justy. Zobacz: Zamachowska szczerze o byłej żonie Zbyszka. Te słowa ją zabolą   Monika Zamachowska Zbigniew Zamachowski z córką Bronią Monika Zamachowska  

Monika Zamachowska zachwyca się córką Zbigniewa Zamachowskiego
ONS
Newsy
Monika Zamachowska o pracy z mężem Zbigniewem Zamachowskim: "To było wykańczające emocjonalnie"
Monika Zamachowska o pracy z mężem Zbigniewem Zamachowskim: "To było wykańczające emocjonalnie"

Monika Zamachowska nienajlepiej wspomina wspólną pracę z mężem w "Pytaniu na śniadanie". Okazuje się, że prezenterka musiała... dyscyplinować Zbigniewa Zamachowskiego w  studiu. Monika Zamachowska przyznaje nawet uczciwie, że nie tęskni na pracą z mężem. Trzeba przyznać, że kiedy Zbigniew Zamachowski prowadził jeszcze "Pytanie na śniadanie" regularnie pojawiały się informacje, że wydawcy nie są z niego zadowoleni. Dlaczego było aż tak źle? Monika Zamachowska: Musiałam przywoływać Zbyszka do porządku W wywiadzie dla Super Expressu" Monika Zamachowska wspomina pracę z mężem tak: To było dla mnie wykańczające emocjonalnie. Mój mąż lubi rano spać, jest nocnym markiem. Wieczorami pracuje w teatrze i po powrocie do domu trudno mu zrzucić z siebie stres, więc do późnych godzin czyta albo ogląda filmy. (...) Natomiast po takim wieczorze konieczność wstania o 5.30, przyjścia do studia i prowadzenia programu, który jest wybitnie trudnym formatem, była dla niego ciężka. Zbyszek jest osobą, która umie słuchać i lubi słuchać, więc czasem zdarzało się, że po prostu zasłuchiwał się w rozmowy. Nie przyszło mu do głowy, żeby przejść do kolejnej części programu, bo bardzo miło toczyła się rozmowa w studiu. Musiałam być osobą, która dyscyplinuje, kończy, przywołuje do porządku, a to nie jest fajna rola - ani dla kobiety, ani dla żony. Wspólna praca Moniki i Zbigniewa Zamachowskiego od początku byłą krytykowana. Mówiono, że aktor zgodził się na to tylko z miłości do swojej żony. Bo była to wtedy para budząca wielkie emocje - pamiętacie niezwykły ślub Moniki i Zbigniewa Zamachowskich? Swego czasu mówiło się, że Monika nawet dawała Zbigniewowi Zamachowskiemu korepetycje z prowadzenia programu śniadaniowego . Ostatecznie aktor zrezygnował z tej pracy. I dobrze...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner