Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się
EastNews
Newsy

Monika i Zbigniew Zamachowski rozstali się?! Niepokojące słowa dziennikarki! 

Monika i Zbigniew Zamachowski ROZSTALI SIĘ?! "Jest mi bardzo ciężko". Rozstanie Zamachowskich. Czy Monika i Zbigniew Zamachowscy wezmą rozwód?!

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski rozstali się? Zaskakujące informacje podał "Fakt", który pokazał również zdjęcia, na których widać, jak słynny aktor zabiera swoje rzeczy z mieszkania na warszawskim Żoliborzu, gdzie mieszkali razem przez kilka lat. Czy to oznacza koniec ich małżeństwa?

Monika i Zbigniew Zamachowscy mają sposób na obecność paparazzi na wakacjach! Jaki?

Zbigniew i Monika Zamachowscy rozstali się?!

Monika i Zbigniew Zamachowscy w tym roku obchodziliby 10. rocznicę związku, a w maju 7. rocznicę ślubu. Wszystko wskazuje na to, że para nie będzie celebrować niczego… „Fakt” poinformował, że ich małżeństwo najpewniej dobiega końca. Dowodem na to mają być nowe zdjęcia Zamachowskiego. Aktor wynosił swoje rzeczy z mieszkania na Żoliborzu w Warszawie, w którym mieszkał z dziennikarką. Pomagał mu syn. Z kolei jak informuje „Super Express” Zamachowska, która dopiero co wróciła z Włoch, miała umówić się z mężem, że ten przeniesie je pod jej nieobecność. 

Redakcja "Faktu" postanowiła skontaktować się z dziennikarką, która rozstrzęsiona szybko ucięła temat. Padły jednak bardzo niepokojące słowa:

Jest mi bardzo ciężko. Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać - powiedziała w "Fakcie" Zamachowska.

Koniec małżeństwa Zamachowskich?

O kryzysie w ich małżeństwie "Super Express" informował już w lutym tego roku. Jednak wtedy Zamachowska powiedziała:

Nic takiego nie ma miejsca, nie ma żadnego rozstania - ucięła Zamachowska.

Kolejne takie spekulacje pojawiły się po wywiadzie Moniki w "Twoim Imperium", która o swoim małżeństwie z Zamachowskim powiedziała:

Od początku wiedzieliśmy, że nasz związek jest obarczony wysokim ryzykiem. I dla mnie, i dla Zbyszka jest to już trzecie małżeństwo, oboje doskonale więc wiemy, że wszystko może się skończyć. Nie mamy wspólnych dzieci, które mogą być mocnym spoiwem rodziny, choć nie muszą - stwierdziła wówczas dziennikarka.

Czy to rzeczywiście koniec małżeństwa Zamachowskich? Kilka godzin przed wyprowadzką męża, gwiazda wrzuciła do sieci zdjęcie salonu:

To bezcenne uczucie, gdy nie musisz wychodzić z domu, żeby mieć miły wieczór...

 

Jak myślicie, to koniec ich małżeństwa? Dziennikarka nie zaprzeczyła, ale również nie potwierdziła niczego. 

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się
EastNews

Ostatni raz byli widziani razem na premierze spektaklu "Oszuści" we wrześniu 2020 roku.

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się
EastNews

Historia miłości Zbigniewa i Moniki Zamachowskiej 

Monika i Zbigniew znali się od dawna, a ich związek wyszedł na jaw w 2011 roku. Zakochani nie spodziewali się wówczas, jaki wielki skandal wywołają. Oboje byli bowiem w pozorach udanych małżeństwach. Zamachowski rozwiódł się z Aleksandrą Justą, z którą miał czworo dzieci, Monika, wówczas Richardson, dwoje z małżeństwa z pilotem Jamie Malcolmem. Cała Polska śledziła rozwój ich miłości i batalię sądową z byłą żoną aktora, m.in. o alimenty na dzieci.

Ich miłość przetrwała jeszcze kilka głośnych skandali i kontrowersji. Ślub (trzeci dla każdego z nich) wzięli 3 maja 2014 roku w pałacu w Tłokini pod Kaliszem. Czy dziś ich małżeństwo to już przeszłość? Okaże się pewnie za jakiś czas... Pozostaje nam czekać na oficjalny komentarz. 

 

Zobacz także
Monika Zamachowska z synem

Szokujące wyznanie syna Moniki Zamachowskiej. Nastolatek pisze o depresji i alkoholu

Monika Zamachowska pokazała córkę

Monika Zamachowska pokazała 16-letnią córkę! "Włosy obcięła. Koniec pewnej epoki"

 

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się?! Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z domu
Newsy
Wyprowadził się z domu! Oto historia miłości Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Lada chwila świętowaliby 7. rocznicę ślubu
Wyprowadził się z domu! Oto historia miłości Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Lada chwila świętowaliby 7. rocznicę ślubu

On dla niej zostawił rodzinę, ona o nim mówiła "zrobiłam z mebla mężczyznę". Dlaczego po 7 latach miłość zamieniła się w wojnę? Od kilku dni w mediach mówi się o rozstaniu Moniki i Zbigniewa Zamachowskich - para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w 2014 roku. Okazuje się, że po prawie dziesięciu latach związku i siedmiu małżeństwa ich drogi się rozeszły. Jak podaje "Super Express", Zbigniew Zamachowski miał wyprowadzić się z mieszkania na Żoliborzu. Około godziny po wyprowadzce Zbigniewa Zamachowskiego,  Monika Zamachowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z domu i podpisała je tak: "Dom, słodki dom. Z ludźmi, których kochasz. Dobra muzyka. Kieliszek wina. Nie chcę niczego więcej" - podpisała zdjęcie. Czy para rzeczywiście się rozstała? Jest mi bardzo ciężko. Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać - powiedziała dodatkowo w "Fakcie" Zamachowska. Wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście jest to już koniec... Zobacz także:  Romanse gwiazd, które wywołały skandal. Jaruzelska i Linda, Olbrychski i Rodowicz...  A miało być tak pięknie, czyli ślub Moniki i Zbigniewa Zamachowskich w 2014 roku Przypomnijmy, że Monika i Zbigniew Zamachowscy powiedzieli sobie "tak" w 2014 roku pod Kaliszem bez paparazzi, tylko w najbliższym gronie rodziny i przyjaciół. Cała uroczystość była niezapomniana. Ale najbardziej wzruszyły mnie słowa przysięgi małżeńskiej: "Zrobię wszystko, żeby to małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe" - mówiła w rozmowie z "Party" Monika Zamachowska. Dziennikarka w dniu ślubu miała na sobie prostą sukienkę w kolorze ecru. Uszyto ją z delikatnej koronki. Świadkami pary byli ich przyjaciele, Katarzyna Obara i Maciej Kowalski. Na weselu nie...

Monika Zamachowska zachwyca się córką Zbigniewa Zamachowskiego
ONS
Newsy
Zamachowscy kupili nowe mieszkanie w Warszawie? Monika to dementuje!
Zamachowscy kupili nowe mieszkanie w Warszawie? Monika to dementuje!

Monika Zamachowska wyjaśniła czy razem z mężem Zbigniewem Zamachowskim  kupiła nowe mieszkanie w Warszawie. Okazuje się, że Zamachowscy przeprowadzili się z segmentu w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornej do centrum miasta, ale nie kupili luksusowego mieszkania na Żoliborzu. Przeprowadziliśmy się z Konstancina do mieszkanie z 1937 roku, które od dawna było w rodzinie – mówi Monika Zamachowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. To już trzecia przeprowadzka pary w przeciągu czterech lat. Mieszkanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich ma ponad 80 lat. Para zamieszkała tam z dziećmi dziennikarki z drugiego małżeństwa,  Tomaszem i Zofią . Monika Zamachowska zdradza czy jej córka interesuje się modą Zosia często towarzyszy mamie w wyjściach publicznych. Niedawno była z nią na pokazie Dagmary Michalik. Czy mała interesuje się modą tak jak mama? Zośka się w ogóle modą nie interesuje i nie znosi nigdzie ze mną chodzić, ale ją przekabaciłam, bo powiedziałam, że kupimy hulajnogę – mówi Monika Zamachowska. - Ale chyba nie uda nam się tej hulajnogi kupić, bo weszłyśmy do dwóch sklepów i nam powiedzieli, że w listopadzie nie dają hulajnóg – śmieje się dziennikarka. W mieszkaniu Zamachowskich odwiedzają ich też dzieci Zbigniewa, w tym  Bronisława Zamachowska, która gra teraz jedną z ról u Andrzeja Wajdy.   Zobacz:  Monika Zamachowska zachwyca się córką męża: "Jest bardzo utalentowaną dziewczyną"   Monika Zamachowska w wywiadzie dla  Newseria Lifestyle:   Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski i jego syn Antoni: Monika Zamachowska z córką Zosią: Monika Zamachowska na Polacy z Werwą : Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski z dziećmi na jednym z ewentów:

Aleksandra Justa w czarnym golfie
East News
Newsy
Aleksandra Justa komentuje rozstanie Zbigniewa i Moniki Zamachowskich. Była żona wspiera aktora! 
Aleksandra Justa w rozmowie z mediami skomentowała rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Okazuje się, że aktor w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie byłej żony!

Aleksandra Justa w rozmowie z mediami skomentowała rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Okazuje się, że aktor w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie byłej żony! Wyznanie aktorki może zaskakiwać zwłaszcza, że to właśnie ze względu na Monikę Zamachowską , artysta odszedł od niej po blisko 20 latach związku. Sprawdźcie, co teraz powiedziała była żona Zbigniewa Zamachowskiego! Aleksandra Justa wspiera Zbigniewa Zamachowskiego Związek Moniki i Zbigniewa Zamachowskich od samego początku wzbudzał ogromne emocje. Para poznała się, kiedy jeszcze aktor był w związku z Aleksandrą Justą. Po jakimś czasie okazało się, że małżeństwo aktorskiej pary podjęło decyzję o rozstaniu, a Zbigniew Zamachowski mógł rozpocząć związek z dziennikarką.  Paradoksalnie w podjęciu decyzji pomogła nam żona Zbyszka, gdy powiedziała mu: "Rozwodzę się z tobą, wyprowadź się". Nigdy tego dnia nie zapomnę, czekałam na Zbyszka w kawiarni Kafka przy ulicy Oboźnej. Przyszedł i powiedział: "Żona się ze mną rozwodzi". To był dziwny moment, ale jednak sporo w nas wyzwolił. Nie sądzę, żebym w innej sytuacji zdecydowała się na rozwód. Nie sądzę, żeby Zbyszek się na to zdecydował, bo najbardziej na świecie kochamy nasze dzieci (...) Tamtego dnia stanęliśmy przed faktem dokonanym- Monika Zamachowska wyznała kilka lat temu w rozmowie z "Vivą!". Monika i Zbigniew Zamachowscy stworzyli szczęśliwy związek, a trzy lata później powiedzieli sobie "tak". W tym roku para obchodziłaby 7. rocznicę ślubu - niestety, kilka dni temu okazało się, że Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z domu , a media poinformowały o rozstaniu aktora z dziennikarką. Pracuję nad tym, by zrozumieć, że kochać to znaczy pozwolić odejść - w rozmowie z "Faktem" wyznała Monika Zamachowska.  Teraz...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik