Monika Zamachowska i Zbyszek Zamachowski
East News
Newsy

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się. Dziennikarka planuje zmienić nazwisko?

Monika Zamachowska wkrótce zmieni swoje nazwisko? Gwiazda żałuje, że decydując się na ślub ze Zbigniewem Zamachowskim przyjęła nazwisko trzeciego męża?

Monika Zamachowska wkrótce zmieni swoje nazwisko? Gwiazda żałuje, że decydując się na ślub ze Zbigniewem Zamachowskim przyjęła nazwisko trzeciego męża? Jest komentarz dziennikarki! Sprawdźcie, co ostatnio powiedziała o zmianie nazwiska.

Monika i Zbigniew Zamachowscy mają sposób na obecność paparazzi na wakacjach! Jaki?

Monika Zamachowska nie zrezygnuje z nazwiska męża?

Od kilku dni wszystkie media aż huczą o rozstaniu Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. "Fakt" opublikował zdjęcia słynnego aktora, jak wynosił swoje rzeczy z mieszkania na Żoliborzu, a dziennikarka pozwoliła sobie tylko na krótki, niepokojący komentarz:

Jest mi bardzo ciężko. Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać - powiedziała w "Fakcie" Zamachowska.

Ostatnio rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich skomentowała za to była Aleksandra Justa, która w rozmowie z portalem pomponik.pl zapewniła, że w trudnych chwilach jej były mąż może na nią liczyć. 

Sama Monika Zamachowska po rozstaniu z mężem zdecydowała się na kolejną zmianę i zafundowała sobie nową fryzurę. Czy teraz zmieni również nazwisko? Wszystko wskazuje na to, że nie! Wygląda na to, że dziennikarka nie zrezygnuje z nazwiska trzeciego męża. Skąd takie podejrzenia? Super Express przypomniał jeden z ostatnich komentarzy Moniki Zamachowskiej, która zdradziła czy żałuje, że biorąc ślub ze Zbigniewem Zamachowskim przyjęła jego nazwisko.

Miałam chwilę zawahania, czy to dobre posunięcie, ale wówczas na zmianę nazwiska miało wpływ wiele elementów. Nie żałuję tej decyzji. Poza tym bardzo lubię moje obecne nazwisko i myślę, że już go nie zmienię do końca życia- wyznała w rozmowie z "Super Expressem".

Jesteście zaskoczeni szczerym wyznaniem dziennikarki?

Zobacz także: Szokujące wyznanie syna Moniki Zamachowskiej. Nastolatek pisze o depresji i alkoholu

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się po 10 latach związku i 7 latach małżeństwa.

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się?! Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z domu
EastNews

Dziennikarka zdradziła ostatnio, że raczej już nigdy nie zmieni swojego nazwiska.

Monika Zamachowska w czerwonej sukience
EastNews

Zobacz także
Monika Zamachowska w koszuli w kratę

Tak mieszka Monika Zamachowska! Stylowe wnętrza w kamienicy na Żoliborzu. To stąd wyprowadził się Zbigniew Zamachowski 

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się?! Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z domu

Wyprowadził się z domu! Oto historia miłości Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Lada chwila świętowaliby 7. rocznicę ślubu

 

Monika Zamachowska i Zbyszek Zamachowski
East News
Newsy
Monika Zamachowska jest załamana! Nie spodziewała się rozstania: "To była jego decyzja"
Monika Zamachowska po raz pierwszy, tak szczerze opowiedziała o rozstaniu z mężem. Dziennikarka w rozmowie z "Faktem" publicznie przyznała, że nie spodziewała się tego, że Zbigniew Zamachowski zdecyduje się zakończyć ich związek.

Monika Zamachowska po raz pierwszy, tak szczerze opowiedziała o rozstaniu z mężem. Dziennikarka w rozmowie z "Faktem" publicznie przyznała, że nie spodziewała się tego, że Zbigniew Zamachowski zdecyduje się zakończyć ich związek. Monika Zamachowska zdradziła, że wyprowadzka męża jest dla niej bardzo bolesnym doświadczeniem. Sprawdźcie, co powiedziała o Zbigniewie Zamachowskim! Monika Zamachowska cierpi po rozstaniu z mężem Rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich zaskoczyło chyba wszystkich. Blisko dwa tygodnie temu media opublikowały zdjęcia na których widać, jak aktor wynosi swoje rzeczy z mieszkania na warszawskim Żoliborzu. Niestety, szybko okazało się, że związek dziennikarki i jej trzeciego męża to już przeszłość.  Monika Zamachowska w najnowszym wywiadzie nie ukrywa, że cierpi po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim. Dziennikarka w rozmowie z "Faktem" zdradziła, że to aktor podjął decyzję o rozstaniu. (...) Jeśli ktoś zdecydował, że musi odejść, nie mam prawa nic w tej sprawie zrobić. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, gdy usiądziemy ze Zbyszkiem, emocje już opadną i będę miała okazję wysłuchać jego żalu. Bo to była jego decyzja- wyznała w "Fakcie". Na pytanie, czy przeczuwała, że miłość się kończy, dziennikarka odpowiedziała wprost, że nie.  Pewnego dnia po prostu usłyszała, że jej mąż się wyprowadza. Co ciekawe, Monika Zamachowska zdradziła również, że jej mama od samego początku nie miała dobrych relacji ze Zbigniewem Zamachowskim i ostrzegała córkę przed związkiem z aktorem. Mama bardzo przeżywa mój potencjalny trzeci rozwód. Nigdy nie miała dobrej relacji z moim mężem, ma bardzo smutne refleksje dotyczące przyczyn rozpadu tego związku- w wywiadzie dla "Faktu" powiedziała Monika Zamachowska.  Monika...

Zbigniew Zamachowski w garniturze. Monika Zamachowska w beżowej kreacji
East News
Newsy
Monika Zamachowska chce znów zostać mamą. Zdradziła, dlaczego nie chciała mieć dzieci ze Zbigniewem Zamachowskim!
Dziennikarka w bardzo szczerym wywiadzie opowiedziała o rozstaniu i swoim trzecim mężu. Takiego wyznania nie spodziewał się chyba nikt!

Monika Zamachowska w bardzo szczerym wywiadzie opowiedziała o rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim i wyznała, dlaczego nie zdecydowała się na dziecko z trzecim mężem! Dziennikarka nie ukrywa, że chciałaby jeszcze się jeszcze zakochać i marzy o kolejnym dziecku. Sprawdźcie, co o byłym partnerze i swojej przyszłości powiedziała Monika Zamachowska! Monika Zamachowska marzy o ciąży Blisko miesiąc temu media po raz pierwszy poinformowały o poważnym kryzysie w związku Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Dziennik "Fakt" opublikował wówczas zdjęcia na których mogliśmy zobaczyć, jak aktor wyprowadza się od żony. Szybko okazało się, że para podjęła decyzję o rozstaniu, ale chyba nikt nie spodziewał się tego, że będzie to definitywny koniec małżeństwa Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. W ostatnim wywiadzie Monika Zamachowska opowiedziała o rozstaniu z mężem i wyznała, że została zdradzona. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy - ze zdradą męża włącznie - to były kłopoty jak w innych związkach. (...) oczywiście szukam winy w sobie, szukam uzasadnienia, jak mogło do tego dojść, że za chwilę będę potrójną rozwódką- powiedziała w magazynie "Wprost". Dziennikarka nie ukrywa, że pomimo rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim wciąż ma nadzieję, że znów się zakocha. Co wiecej, Monika Zamachowska nie ukrywa, że marzy o kolejnej ciąży na którą nie chciała się zdecydować będąc w związku z aktorem. (...) ja bardzo chciałabym się jeszcze zakochać. Ba! (...) Bardzo chciałabym jeszcze mieć dziecko- wyznała w wywiadzie dla "Wprost". Po 42. roku życia płodność kobiety spada drastycznie. Ale kto zabroni marzyć? To dla mnie samej trochę dziwne, bo jednocześnie nigdy nie chciałam mieć dzieci ze Zbyszkiem- dodała.  Monika Zamachowska bardzo szczerze...

Monika Zamachowska zachwyca się córką Zbigniewa Zamachowskiego
ONS
Newsy
Zamachowscy kupili nowe mieszkanie w Warszawie? Monika to dementuje!
Zamachowscy kupili nowe mieszkanie w Warszawie? Monika to dementuje!

Monika Zamachowska wyjaśniła czy razem z mężem Zbigniewem Zamachowskim  kupiła nowe mieszkanie w Warszawie. Okazuje się, że Zamachowscy przeprowadzili się z segmentu w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornej do centrum miasta, ale nie kupili luksusowego mieszkania na Żoliborzu. Przeprowadziliśmy się z Konstancina do mieszkanie z 1937 roku, które od dawna było w rodzinie – mówi Monika Zamachowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. To już trzecia przeprowadzka pary w przeciągu czterech lat. Mieszkanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich ma ponad 80 lat. Para zamieszkała tam z dziećmi dziennikarki z drugiego małżeństwa,  Tomaszem i Zofią . Monika Zamachowska zdradza czy jej córka interesuje się modą Zosia często towarzyszy mamie w wyjściach publicznych. Niedawno była z nią na pokazie Dagmary Michalik. Czy mała interesuje się modą tak jak mama? Zośka się w ogóle modą nie interesuje i nie znosi nigdzie ze mną chodzić, ale ją przekabaciłam, bo powiedziałam, że kupimy hulajnogę – mówi Monika Zamachowska. - Ale chyba nie uda nam się tej hulajnogi kupić, bo weszłyśmy do dwóch sklepów i nam powiedzieli, że w listopadzie nie dają hulajnóg – śmieje się dziennikarka. W mieszkaniu Zamachowskich odwiedzają ich też dzieci Zbigniewa, w tym  Bronisława Zamachowska, która gra teraz jedną z ról u Andrzeja Wajdy.   Zobacz:  Monika Zamachowska zachwyca się córką męża: "Jest bardzo utalentowaną dziewczyną"   Monika Zamachowska w wywiadzie dla  Newseria Lifestyle:   Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski i jego syn Antoni: Monika Zamachowska z córką Zosią: Monika Zamachowska na Polacy z Werwą : Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski z dziećmi na jednym z ewentów:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner