Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta
Newsy

Zaprzysiężenie prezydenta Andrzeja Dudy. Tak prezentowały się Agata i Kinga Duda

Agata Duda i Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta. Zaprzysiężenie Andrzeja Dudy 2020.

6 sierpnia, punktualnie o godzinie 10:00 rozpoczęła się uroczystość zaprzysiężenia prezydenta przed Zgromadzeniem Narodowym. Andrzej Duda wygłosił orędzie oraz przedstawił plan swojej prezydentury na najbliższe 5 lat. Oczywiście w tym dniu nie zabrakło obok niego małżonki, Agaty Dudy i córki Kingi. Jakie stylizacje wybrały na ten dzień panie? Zobaczcie. 

Zobacz także: Ważny apel Kingi Dudy na wieczorze wyborczym ojca! "Wszyscy zasługujemy na szacunek"

Agata Duda o krok od małej wpadki. Niewiele osób umiałoby wybrnąć z tej sytuacji!

Zaprzysiężenie prezydenta Andrzeja Dudy. Tak prezentowały się Agata i Kinga Duda!

To były wybory inne niż wszystkie. Pandemia koronawirusa opóźniła głosowanie o prawie dwa miesiące. Jednak 12 lipca Polacy zadecydowali, że to Andrzej Duda po raz kolejny będzie naszym prezydentem. Różnica pomiędzy Andrzejem Dudą, a Rafałem Trzaskowskim była naprawdę niewielka, a naród podzielił się na dwa obozy. 

6 sierpnia o godzinie 10:00 w budynku Sejmu rozpoczęło się zaprzysiężenie prezydenta Andrzeja Dudy.  Prezydent w swoim orędziu mówił między innymi o tym, że chce być prezydentem wszystkich Polaków. Wspomniał również, że "dziś demokracja w Polsce jest naprawdę silna".

Dzisiaj demokracja w Polsce jest silniejsza niż kiedykolwiek. Obywatele wiedzą, że od ich głosu zależy przyszłość Polski. [...] Chcę być prezydentem polskich spraw, ważnych dla wszystkich Polaków. Jestem otwarty na współpracę i do niej zachęcam. Drzwi Pałacu Prezydenckiego były przez pięć lat otwarte i nadal będą.

Część polityków zdecydowała się nie wziąć udziału w uroczystości, mówiło się również o bojkocie. Wśród osób, które nie pojawiły się na zaprzysiężeniu znalazł się kontrkandydat Andrzeja Dudy, Rafał Trzaskowski. 

Po pierwsze nie jestem członkiem Zgromadzenia Narodowego. Nie ma mnie po prostu w Warszawie dlatego, że obiecałem dzieciom, że się nimi zajmę, po chyba 18 weekendach pracy bez przerwy - powiedział Rafał Trzaskowski w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim dla Polsat News. 

Ale z pewnością dla prezydenta Andrzeja Dudy najbardziej liczyła się obecność jego najbliższych, nie polityków. Jego małżonka oraz córka oczywiście wzięły udział w uroczystości. Agata Duda, podobnie jak na wieczorze wyborczym, zdecydowała się ubrać biel. Założyła sukienkę oraz marynarkę z długim rękawem, do której dopasowała małą, czerwoną torebkę.

Zaprzysiężenie Andrzeja Dudy na prezydenta. Agata Duda w białym kostiumie
EastNews

Kinga Duda postawiła zaś na czerń. Córka prezydenta założyła sukienkę z rękawem 3/4. Wyróżniającym elementem jej kreacji jest duża, biała kokarda, zawiązana przy szyi. 

Zaprzysiężenie Andrzeja Dudy na prezydenta. Agata Duda w białym kostiumie
EastNews

Andrzej Duda złożył przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym.

Agata Duda na zaprzysiężeniu prezydenta Dudy

Kinga Duda towarzyszyła ojcu podczas zaprzysiężenia. 

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski
East News
Newsy
Andrzej Duda z rodziną i Rafał Trzaskowski z żoną głosują w wyborach. Zobaczcie jak wyglądali!
Andrzej Duda z rodziną i Rafał Trzaskowski z żoną głosują w wyborach. Zobaczcie jak wyglądali!

Trwa II tura wyborów prezydenckich w Polsce. 12 lipca punktualnie o godzinie 7:00 zostały otwarte lokale wyborcze, w których można głosować do godziny 21:00. Wśród głosujących pojawili się już kandydaci ubiegający się o najwyższy urząd w państwie - Andrzej Duda oraz Rafał Trzaskowski . Jak wyglądali? Kto im towarzyszył? Zobaczcie, mamy dużo zdjęć!  Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski zagłosowali w wyborach Polacy tłumnie ruszyli na wybory - jak podała Państwowa Komisja Wyborcza do godziny 12:00 swój głos oddało 24,73 procent osób uprawnionych do głosowania. To oznacza, że frekwencja na tą godzinę jest wyższa niż w pierwszej turze. Media społecznościowe zalała zaś fala zdjęć, na których możemy zobaczyć jak gwiazdy, sportowcy, politycy i inni, spełniają swój obywatelski obowiązek.  Oczywiście wśród głosujących w lokalach wyborczych nie zabrakło samych kandydatów na prezydenta - Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego. Ubiegający się o reelekcję prezydent głosował w Krakowie wraz z żoną Agatą i córką Kingą. Rafał Trzaskowski razem z żoną oddali głos w Rybniku, czyli rodzinnym mieście Małgorzaty Trzaskowskiej.  Córka Andrzeja Dudy kilka dni temu przyleciała do Polski z Londynu, aby towarzyszyć tacie w tym ważnym dniu.  Zarówno Agata Duda jak i jej córka Kinga wybrały bardzo eleganckie stylizacje.  Andrzej i Agata Duda cierpliwie pozowali dla fotoreporterów! Para prezydencka była w wyśmienitych nastrojach!  Swoje głosy oddali w Krakowie.  Rafałowi Trzaskowskiemu w tym ważnym dniu, towarzyszyła oczywiście żona Małgorzata.  Rafał Trzaskowski głosował w Rybniku, rodzinnym mieście swojej żony.  Chociaż na twarzach kandydata na...

Kinga Duda
East News
Newsy
Kinga Duda dostała pracę w kancelarii prezydenckiej. Wiadomo ile zarabia córka Andrzeja Dudy 
Kinga Duda dostała pracę w kancelarii prezydenckiej. Wiadomo ile zarabia córka Andrzeja Dudy 

Kinga Duda została doradczynią społeczną w kancelarii Prezydenta. Została powołana na tę funkcję w sierpniu 2020 roku. Ile będzie zarabiała córka Andrzeja Dudy ? Ta kwestia wywołała lawinę komentarzy w sieci. Głos w sprawie zabrał sam prezydent. Jaki charakter będzie miało nowe stanowisko jego córki?  Kinga Duda ma dopiero 25 lat i jest świeżo po studiach prawniczych. O takim starcie kariery wielu jej rówieśników może tylko pomarzyć.  Zobacz także:  Ważny apel Kingi Dudy na wieczorze wyborczym ojca! "Wszyscy zasługujemy na szacunek" Kinga Duda doradczynią społeczną prezydenta  Kinga Duda dołączyła do grona doradców prezydenta. Na stronie kancelarii została wymieniona jako jedna z trzynastu doradców społecznych. Ile będzie zarabiała z tytułu swojej funkcji? Tę sprawę, odpowiadając na pytania internautów, skomentował Andrzej Duda na swoim Twitterze:  "Doradca społeczny" to wolontariusz. Nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia z tytułu tej funkcji Kinga Duda ma 25 lat i jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa amerykańskiego na CUA Columbus School of Law (Washington, DC).  Jak czytamy na stronie kancelarii prezydenckiej jest: Uczestniczką licznych międzynarodowych konkursów z zakresu alternatywnych metod rozwiązywania sporów (ADR). W czasie studiów pełniła funkcję przewodniczącej Koła Naukowego Postępowania Cywilnego TBSP UJ. Doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych krajowych oraz międzynarodowych kancelariach prawnych, a także Parlamencie Europejskim. Jako wolontariuszka uczestniczyła w pracach Biura Pomocy Prawnej Kancelarii Prezydenta RP, gdzie wspierała również prace legislacyjne. Żródło...

Kinga Duda nie przeprowadzi się do Pałacu Prezydenckiego
ONS
Newsy
Kinga Duda nie chce mieszkać w Pałacu Prezydenckim
Decyzję córki skomentował Andrzej Duda

Dzięki wygranym wyborom prezydenckim zrobiło się głośno nie tylko o samym Andrzeju Dudzie , ale także o jego rodzinie. Zwłaszcza córka prezydenta elekta wzbudziła ogromne zainteresowanie w mediach. W prasie zaledwie kilka dni po wyborach pojawiły się informacje o życiu uczuciowym Kingi Dudy . Dowiedzieliśmy się wówczas, że 20-latka spotyka się ze studentem medycyny, Karolem . chłopak córki Dudy jest ponoć synem znanej krakowskiej dziennikarki. Zobacz: Kinga Duda spotyka się ze studentem. Tabloid ujawnił kilka szczegółów z jego życia Zaprzysiężenie Andrzeja Dudę odbędzie się już 6 sierpnia. Od tej chwili Duda zamieszka w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Okazuje się jednak, że zabraknie w nim Kingi Dudy, która dalej będzie mieszkać w Krakowie. O decyzji swojej córki poinformował sam Andrzej Duda w rozmowie z TVP . - Mam nadzieję, że będę w Krakowie bywał, zwłaszcza, że córka nie planuje przeprowadzki do Warszawy. Chce zostać, chce dalej studiować na uniwersytecie . Nie chce żadnych zmian w swoim życiu osobistym, więc z całą pewnością rodzice będą ją tutaj odwiedzać. Ma 20 lat, więc jest w takim wieku, że rodzice nie są jej niezbędnie potrzebni. Zresztą przecież wielu młodych ludzi opuszcza dom rodzinny po to, żeby jechać gdzieś na studia, więc zostanie sama i będzie radziła sobie na pewno znakomicie . Czyżby Kinga Duda chciała uniknąć sytuacji o jakich kilka lat temu wspominała Aleksandra Kwaśniewska ? Córka byłego prezydenta przyznała wówczas, że podczas kiedy mieszkała w Pałacu Prezydenckim dostawała pogróżki i była nachodzona przez psychofanów . Zobacz: Jaki styl ma Kinga Duda? Zobaczcie wszystkie kreacje córki prezydenta!

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner