Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Zaskakujące przemówienie Kingi Dudy podczas wieczoru wyborczego po drugiej turze wyborów prezydenckich
East News
Newsy

Ważny apel Kingi Dudy na wieczorze wyborczym ojca! "Wszyscy zasługujemy na szacunek"

Ważny apel Kingi Dudy na wieczorze wyborczym ojca! "Wszyscy zasługujemy na szacunek"

Kinga Duda zabrała głos podczas wieczoru wyborczego swojego ojca. Jej przemówienie zaskoczyło wszystkich. Po pełnej skrajnych emocji, szczególnie w ostatnich tygodniach kampanii córka Andrzeja Dudy mówiła o tolerancji i wzajemnym szacunku. Do zebranych na wiecu i przed telewizorami wystosowała też apel.

Kinga Duda zabrała głos podczas wieczoru wyborczego, chwilę po ogłoszeniu wyników sondażowych exit poll według pracowni IPSOS. Według nich przewaga Andrzeja Dudy nad Rafałem Trzaskowskim była niewielka.

Zobacz także: Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska na wieczorach wyborczych swoich mężów! Zobaczcie jak wyglądały!

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

Przemówienie córki Andrzeja Dudy podczas wieczoru wyborczego 

Postanowiłam wykorzystać tę okazję by powiedzieć kilka słów. Po pierwsze bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali głos na mojego tatę, którzy wpierali go w trakcie tej kampanii dobrym słowem, uśmiechem, uściskiem dłoni - zaczęła.

Kinga Duda prawie nigdy nie zabiera głosu publicznie, nie wypowiedziała się również podczas całego okresu trwania kampanii ojca. Wczoraj podziękowała wyborcom głosującym na Andrzeja Dudę, jednocześnie podkreślając, że nie są to ostateczne wyniki. 

Oczywiście musimy poczekać na oficjalne wyniki wyborów, ale jeśli okaże się, że wygrał, to będzie dobrze wykonywał swoje obowiązki. Kocha ludzi, kocha ten kraj. Zrobi wszystko, żeby dla Polski było jak najlepiej.

Kinga Duda zaapelowała również do wszystkich o wzajemną tolerancję oraz szacunek:

Chciałabym zaapelować do państwa o to, żeby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Ponieważ niezależnie od tego w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakiego kandydata popieramy i kogo kochamy. Wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługujemy na szacunek.

Zgadzacie się z jej słowami? 

Według ogłoszonych w poniedziałek rano przez Państwową Komisję Wyborczą danych z 99,97 proc. obwodów wyborczych, Andrzeja Dudę poparło 51,21 proc. osób biorących udział w głosowaniu, a Rafała Trzaskowskiego 48,79 proc.Zobacz także: Andrzej Duda z rodziną i Rafał Trzaskowski z żoną głosują w wyborach. Zobaczcie jak wyglądali!

Kinga Duda podczas wieczoru wyborczego zaapelowała do Polaków o wzajemny szacunek i tolerancję bez względu na to, który kandydat wygra wybory prezydenckie. 

Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska
East News

Przemówienie Kingi Dudy odbiło się szerokim echem w mediach. 

Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kinga Duda z tatą, Andrzejem Dudą
East News
Newsy
Kinga Duda wejdzie do polityki na stałe? "To osobista decyzja prezydenta i jego żony Agaty"
Kinga Duda wejdzie do polityki na stałe? "To osobista decyzja prezydenta i jego żony Agaty"

Czy powołanie  Kingi Dudy  na doradczynię prezydenta Andrzeja Dudy to wstęp do jej kariery politycznej?  Spośród 13 doradców powołanych przez prezydenta Andrzeja Dudę jego córka Kinga Duda (24) jest najmłodsza. Na stronie internetowej Kancelarii Prezydenta RP nie ma informacji, w czym konkretnie będzie doradzać, można tam jednak przeczytać, że córka głowy państwa specjalizuje się „w międzynarodowym arbitrażu handlowym i inwestycyjnym oraz prawie prywatnym międzynarodowym”. Zobacz także:  Kinga Duda dostała pracę w kancelarii prezydenckiej. Wiadomo ile zarabia córka Andrzeja Dudy  Powołanie Kingi na to stanowisko spotkało się z ogromnym zainteresowaniem mediów i ludzi ze świata polityki. „To niepojęte, żeby młoda osoba uwikłana w rodzinny kontekst, a zarazem absolwentka rozmaitych studiów, gdzie zapewne uczyli ją o różnicy między tym, co prywatne i publiczne, dała się wciągnąć w polityczną grę (…). I w jakiej to sprawie posłuszna i nijaka pani Kinga może doradzać tatusiowi”, grzmiała na Facebooku etyczka Magdalena Środa. Czy córka prezydenta sprawdzi się w nowej funkcji i dlaczego się na nią zdecydowała? WAŻNY PUNKT W CV? W zeszłym roku ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim, zgłębiała tajniki prawa w Waszyngtonie, a po powrocie do Polski wzięła udział w międzynarodowym konkursie dla studentów prawa. Ukończyła go na podium i w ramach nagrody wyjechała do Londynu na półroczny staż w prestiżowej kancelarii. Miesięczne wynagrodzenie stażysty wynosi tam ok. 1,5 tys. funtów. Prezydentowi Kinga doradzać będzie za darmo. Nowe stanowisko nie będzie się też wiązać z jakimikolwiek przywilejami. „Kindze Dudzie (…) nie przysługują żadne dodatkowe profity, jak np. gabinet, ochrona,...

Kinga Duda, Andrzej Duda
East News
Newsy
Internet kpi z Kingi Dudy! Dlaczego? Wszystko przez jej ojca prezydenta!
Internet kpi z Kingi Dudy! Dlaczego? Wszystko przez jej ojca prezydenta!

Kinga Duda stała się obiektem kpin i szyderstw z powodu decyzji swojego ojca,  Andrzeja Dudy w sprawie Trybunału Konstytucyjnego. Dlaczego? Kinga jest studentką prawa na Uniwersytecie Jagielońskim i czeka ją egzamin z... prawa konstytucyjnego. Internauci śmieją się, że jeśli przed profesorami z uczelni przedstawi wizję prawa swojego ojca, może mieć problem ze zdaniem egzaminów.      Ten mem to nie tylko żart internautów, ale też swego rodzaju apel przeciwników prezydenta do profesorów z UJ... Podoba Wam się? Choć wielu profesorów publicznie krytykowało już Andrzeja Dudę za decyzję w sprawie Trybunału, wątpliwe, żeby odbiło się to na ocenie Kingi. Zwłaszcza, że na uczeni ma bardzo dobrą opinię!    ZOBACZ:  Andrzej Duda zorganizował dla córki wyjątkowe urodziny! Nie zgadniecie, co robili!   Kinga Duda z ojcem Andrzejem Dudą podczas wieczoru wyborczego   0Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta Andrzeja Dudy   Kinga Duda, Andrzej Duda, Agata Duda w Bazylice św. Piotra    

Kinga Duda
East News
Newsy
Kinga Duda w seksownej mini tańczy i śpiewa na scenie! W sieci pojawiło się nagranie sprzed lat
Takiej Kingi Dudy z pewnością nie znacie! W sieci już jakiś czas temu pojawiło się zaskaujące nagranie z udziałem córki prezydenta, ale teraz zrobiło się o nim naprawdę głośno

Takiej Kingi Dudy z pewnością nie znacie! W sieci już jakiś czas temu pojawiło się zaskaujące nagranie z udziałem córki prezydenta, ale teraz zrobiło się o nim naprawdę głośno. Na filmie widać, jak Kinga Duda ubrana w seksowną sukienkę występuje w "Szopce Nowodworskiej". Musicie zobaczyć to nagranie!  Kinga Duda na nagraniu sprzed lat Kinga Duda rzadko pokazuje się publicznie i chroni swoje życie prywatne, jednak ostatnio nie mogło zabraknąć jej u boku swojego taty, który wygrał wybory prezydenckie. Kinga Duda podczas wieczoru wyborczego nie tylko pojawiła się na scenie, ale również apelowała o tolerancję o wzajemny szacunek.  Chciałabym zaapelować do państwa o to, żeby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Ponieważ niezależnie od tego w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakiego kandydata popieramy i kogo kochamy. Wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługujemy na szacunek- mówiła Kinga Duda. O wystąpieniu Kingi Dudy zrobiło się głośno, a w sieci znów stało się popularne nagranie z udziałem córki prezydenta sprzed lat. Na filmie opublikowanym na youtube.com możemy zobaczyć, jak śpiewa i tańczy Kinga Duda! Według informacji portalu onet.pl nagranie pochodzi z "Szopki Nowodworskiej", która jest organizowana przez uczniów liceum I Liceum Ogólnokształcącym im. Bartłomieja Nowodworskiego. Zobaczcie sami, jak na scenie prezentowała się Kinga Duda!  Zobacz także:  Kinga Duda ma chłopaka? Prezydent sam zdradził status związku swojej córki Kinga Duda na nagraniu sprzed lat.   Jak widać, córka prezydenta ma zdolności aktorskie! :)  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner