Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Zanim przyszła do X-Factor doradzała się Alicji Janosz

Pisała do niej na Facebooku czy warto brać udział

Joanna Kwaśnik to najbardziej obyta ze sceną finalistka 2. edycji "X-Factor". Wrocławianka ma za sobą sporą ilość koncertów z zespołem The Crackers Band, który swego czasu grał podczas odcinków na żywo w popularnym programie reality-show "Bar". Kwaśnik do grupy dołączyła później, ale zdążyła wydać z grupą płytę "The Funky State Of Mind", która pozytywnie została przyjęta przez krytyków. Co ciekawe, w tym samym zespole okazyjnie na perkusji grywa Bartosz Niebielecki, mąż Alicji Janosz.

Zwyciężczyni pierwszego historycznego w Polsce talent-show "Idol" nie ma dobrych wspomnień związanych ze zwycięstwem. Nie dość, że wydała płytę z materiałem który ani trochę nie przypadł jej do gustu to na lata związana była niekorzystnym kontraktem uniemożliwiającym jej jakąkolwiek działalność zawodową. W rozmowie z AfterParty.pl, Joanna zdradziła, że w obawie przed powtórzeniem losów Alicji doradzała się na Facebooku, co powinna zrobić.

- Gadałam z Alicją na Facebooku, jak to wygląda, czy jest ciężko, a przede wszystkim jak wygląda umowa. I trochę mnie to przeraziło, ale mam nadzieję, że uda się coś ciekawego wynegocjować.

Na szczęście, Alicja dzisiaj jest niezależną artystką, która o swojej karierze decyduje sama. Na wakacje jej grafik koncertowy pęka w szwach, a płyta "Vintage" sprzedaje się bardzo dobrze, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Janosz nie miała wsparcia dużego koncernu fonograficznego, a wszystkie sprawy promocyjne pokrywała z własnej kieszeni. Zobacz: "Miałam być wokalistką dla mas"

Myślicie, że Joanna Kwaśnik, ukształtowana muzycznie wokalistka, ma szansę wygrać "X-Factor"?

Poznaj pozostałych finalistów 2. edycji "X-Factor":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
X-Factor: Joanna Kwaśnik za słaba na finał
Artystka z doświadczeniem przegrała z tworem programu

Za nami kolejny odcinek programu TVN "X-Factor". Tym razem okazał się on pechowy dla Joanny Kwaśnik z Wrocławia , która była najbardziej obytą ze sceną i doświadczoną medialnie uczestniczką 2. edycji programu. W skrócie przypomnijmy, że razem ze swoim zespołem The Crackers Band, Kwaśnik wydała płytę "The Funky State Of Mind", koncertowała w kilku krajach Europy, a prywatnie od przyjaźni się ze zwyciężczynią pierwszego polskiego talent show w Polsce - "Idol", Alicją Janosz . Zobacz: Radziła się Janosz zanim przyszła do "X-Factor" Kwaśnik wczoraj wykonała utwór "Another Way To Die" Alicii Keys, najmniej komercyjny z pośród wszystkich pozostałych uczestników. Czesław Mozil pozazdrościł Joannie talentu i tego, że trafiła do grupy Kuby. Innego zdania była Tatiana Okupnik. To ona ostatecznie zdecydowała, że Wrocławianka nie zaśpiewa już za tydzień. - To jest okropny moment, jeżeli trzeba wybierać między fantastycznie śpiewającą dziewczyna, a zespołem, który w każdym odcinku pokazuje nową odsłonę. Aśka, coś takiego jest, że twój talent nie przechodzi przez ekran telewizyjny. Dlatego oddaję głos na Soul City . Soul City trafiło do dogrywki z Joanną Kwaśnik za sprawą przeboju "I'll Be There For You" z serialu "Przyjaciele". Niskie noty zdobyła także ulubienica internautów, Ewelina Lisowska , która wykonała "Bring Me To Life" Evanescence. Stworzone na potrzeby programu trio  The Chance zaśpiewało hit Cher "The Shoop Shoop Song (It's in His Kiss)", a jedyni panowie, Marcin Spenner i Dawid Podsiadło zdecydowali się tradycyjnie na ckliwe ballady: "She's Like The Wind" i "Girl, You'll Be A Women Soon". Świadomość artystyczna i autentyczność przegrała z elastycznością szukających swojego kierunku finalistów. Zastanawiający jest jednak fakt, jak Tatiana, będąc w studio na żywo, oceniła wykonanie Joanny z "ekranu...

Joanna Kwaśnik na planie teledysku
Newsy
Joanna Kwaśnik z X-Factor nagrywa teledysk
Ona też podpisała kontrakt na wydanie płyty

Kolejna uczestniczka programu "X Factor" walczy o swoją karierę na polskiej scenie muzycznej. Tym razem swój pierwszy teledysk nagrywa Joanna Kwaśnik . Artystka, która przez wiele lat koncertowała i nagrywała z zespołem The Crackers Band, właśnie teraz ma szansę stać się prawdziwa gwiazdą. Okazuje się bowiem, że singiel Asi spodobał się przedstawicielom największych stacji radiowych o to właśnie do niego kilka dni temu został nakręcony klip. Joanna Kwaśnik przygotowuje się także do wydania solowej płyty, którą będziemy mogli wysłuchać już po wakacjach. Premiera krążka piosenkarki zapowiadana jest na 20 września . Zobaczcie zdjęcia z planu teledysku byłej uczestniczki programu "X Factor". Zapowiada się ciekawie?

Anna Powierża (facebook.com/alicjajanosz)
Newsy
Alicja Janosz wraca po 9 latach!
Zobacz jak się zmieniła i co szykuje!

Alicję Janosz wszyscy pamiętamy jako zwyciężczynię I edycji polskiego "Idola". na początku odnosiła sporo sukcesów, ale później próżno było szukać jej w rodzimym show-biznesie. Piosenkarka na kilka lat wycofała się z życia publicznego. Ten czas poświęciła na studia i komponowanie nowego, bardziej osobistego materiału na płytę. Dziś możemy się przekonać o efektach tej pracy. Alicja właśnie nagrała teledysk do singla "Jest jak jest", który zapowiada jej drugą solową płytę "Vintage". - Ta piosenka swoją premierę miała w czerwcu i jest ulubioną mojego męża, natomiast drugi singiel zatytułowany "I Woke Up So Happy" to już mój wybór. Teledysk do niego ukaże się we wrześniu. Mogę zdradzić, że będzie utrzymany w konwencji filmów Quentina Tarantino. Chciałam podejść do tego z dystansem i stworzyć nieco przerysowaną historię, która w przewrotny sposób traktuje to o czym śpiewam - zdradza AfterParty.pl Alicja Janosz. Wygląda na to, że piosenkarka przez lata nieobecności bardzo dojrzała i wie czego chce. Najbliższy okres w jej życiu zapowiada się wyjątkowo pracowicie. Jesienią premiera płyty. Myślicie, że koniec tego roku będzie należeć do Alicji? chimera

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner