Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Magdalena Schejbal o karierze po aferze z Polsatem
ONS
Newsy

Schejbal po skandalu z Polsatem żyła nadzieją. Codziennie powtarzała te same formułki

Gwiazda czekała na nową pracę

Wokół Magdaleny Schejbal było bardzo głośno ze względu na skandal jaki wybuchł po jej odejściu z serialu "Szpilki na Giewoncie". Aktorka wytoczyła proces stacji za wykorzystywanie jej osoby i niedotrzymywanie warunków umowy. Sprawę tę przegrała. Zobacz: Schejbal przerywa milczenie. Zabrała głos w sprawie przegranego procesu, fochów i straconej roli

Aktorka musiała rozpocząć swoje życie na nowo i czekać na kolejne propozycje współpracy. Jak nie trudno się domyślić nie pojawiały się one błyskawicznie i lawinowo. Schejbal musiała się trochę naczekać, a w międzyczasie prowadziła między innymi audycje radiowe i zdała egzamin na kartę radiową. Podkreśla jednak, że nie żałuje tego, co się stało:

Nigdy nie żałuję tego, co robię. Staram się żyć w zgodzie ze sobą. Nawet jeśli są to decyzje nie do końca oczywiste. Trudno, trzeba je brać na kark i iść przez życie dalej. (...) W tym zawodzie człowiek zawsze czeka na telefon. I nie ma co udawać, że jest inaczej. Czeka się, aż zadzwoni i powiedzą "czekamy na ciebie", albo "niebawem kręcimy" albo "jeszcze chwila, ale pamiętamy o tobie" - powiedziała w rozmowie z "Show". 

Teraz aktorka pojawiła się w nowej produkcji "Mąż czy nie mąż". Oglądacie?

Zobacz: Magiel Towarzyski: Schejbal opowiedziała o sesjach ciążowych w magazynach: Jest parę koleżanek, które...
 Gwiazdy świętuję koniec zdjęć do serialu "Mąż czy nie mąż":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Proces sądowy Magdy Schejbal
ONS
Newsy
Schejbal definitywnie przegrała sprawę. Ostre słowa sędziego zapamięta na zawsze
Musi sporo zapłacić

Przez kilkanaście miesięcy toczył się proces sądowy pomiędzy Magdaleną Schejbal a producentami serialu "Szpilki na Giewoncie". Aktorka zarzucała twórcom telenoweli wykorzystywanie jej w trakcie ciąży oraz niegodziwe warunki na planie. Sprawa musiała więc trafić do sądu. Przypomnijmy: Jest wyrok w głośnej sprawie Schejbal vs Polsat. Kto wygrał? Pierwszy wyrok nie był korzystny dla gwiazdy. Schejbal przegrała proces i w ramach wyroku musiała opublikować przeprosiny i wpłacić 10 tys. złotych na rzecz Fundacji Artystów Weteranów Scen Polskich. Magdalena odwołała się od tego wyroku, jednak Sąd Apelacyjny w Warszawie podtrzymał go . Tym samym aktorka musi zapłacić wspomniane wcześniej 10 tysięcy, a także 3900 złotych kosztów sądowych: Każdy człowiek ma obowiązek zachowania pewnej rozwagi w życiu. Pani jej nie zachowała - powiedział sędzia. Na pocieszenie aktorka zagra już niedługo w nowym serialu TVN pt. "Mąż czy nie mąż". Mamy nadzieję, że nie będzie tak samo jak z ostatnią rolą w teatrze. Zobacz: Schejbal traci kolejną rolę przez swoje fochy. Produkcja jest oburzona: Zabrakło klasy Magda Schejbal na rowerze:

Magdalena Schejbal o wychowaniu dzieci
ONS
Newsy
Magda Schejbal ma wizerunek chłodnej osoby. A jaką jest matką? Opowiedziała o relacjach z dziećmi
Aktorka rzadko zdradza kulisy życia prywatnego

Ostatnio Magdalena Schejbal była gościem w "Maglu Towarzyskim". Tam Karolina Korwin Piotrowska postanowiła ją zapytać o ciążowe sesje i promowanie różnych produktów dla dzieci. Aktorka opowiedziała dlaczego się nigdy na coś takiego nie zgodziła i ile można zarobić za taki kontrakt. Zobacz:  Magiel Towarzyski: Schejbal opowiedziała o sesjach ciążowych w magazynach: Jest parę koleżanek, które... Gwiazda rzadko opowiada o swoich dzieciach i o tym jak je wychowuje. Schejbal bardzo chroni swoją prywatność i dobro pociech jest dla niej najważniejsze, co podkreśla na każdym kroku. W najnowszym wywiadzie dla "Show" postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy i zdradziła co nieco o synie i córce. Zdradziła, czy wychowuje ich w różny sposób: Między nimi jest nieduża różnica wieku, więc nie odczuwam tej różnicy. Trzeba na pewno uważać, żeby ich ze sobą nie porównywać. Wiadomo, że życie 6-latka rządzi się swoimi prawami, tak jak życie 3-latki. Kontroluję się, by nie traktować jej tak dojrzale, jak jego by już wypadało i na odwrót - żeby jego nie ciągnąć w dół i nie przyrównywać do niej. Lubię momenty zaskoczenia. One napawają mnie olbrzymią radością. W rutynie dnia, zmęczeniu codziennością, przemęczeniu pracą, taki błysk w oczach najmłodszych bardzo mnie cieszy i bawi.  Dobre metody? Zobacz:  Zmiany w ramówce TVN. Wszystko przez słabą oglądalność serialu z Schejbal   Gwiazdy świętują koniec zdjęć do serialu "Mąż czy nie mąż":

Ilona Łepkowska o porażce serialu "Mąż czy nie mąż" z Magdaleną Schejbal i "Nie rób scen" z Joanną Brodzik
ONS
Newsy
Królowa polskich seriali o porażce produkcji z Brodzik i Schejbal: Widzowie szukają głębszych emocji
Ilona Łepkowska wie czego oczekują widzowie

Główna rola w serialu  "Mąż czy nie mąż"  miała zapewnić  Magdalenie Schejbal  spektakularny powrót na ekrany. Niestety wyniki oglądalności mówią same za siebie, a najlepiej nie jest. Stąd wprowadzono pewne zmiany, które mają poprawić sytuację.  Zobacz:  Zmiany w ramówce TVN. Wszystko przez słabą oglądalność serialu z Schejbal Nowy serial z  Joanną Brodzik   - "Nie rób scen" -  ma się nieco lepiej, aczkolwiek w porównaniu do innej produkcji wypada naprawdę kiepsko.  Obie nowości ogląda łącznie 3,5 miliona widzów, a samo "M jak miłość" przyciąga przed telewizory 7 milionów. Scenarzystka serialu emitowanego na TVP,  Ilona Łepkowska , która uznawana jest za królową polskich seriali, usprawiedliwia aktorki.  Twierdzi, że nie jest to absolutnie ich wina: To nie ich wina. Widzowie nie chcą seriali, których akcja dzieje się w sztucznie wykreowanym, ucukrowanym świecie. Szukają głębszych, prawdziwych emocji  - powiedziała "Twojemu Imperium". Oglądacie którąś z produkcji? Zobacz:  Magdalena Schejbal - Życie jak film   Aktorzy świętują koniec zdjęć do serialu "Mąż czy nie mąż":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner