Meghan Markle i książę Harry
East News

Jak Meghan powiedziała Harry'emu o ciąży? To była scena jak z filmu!

Meghan Markle i książę Harry
East News

O Meghan i Harrym cały czas jest głośno w brytyjskich i światowych mediach. Co jakiś czas na światło dzienne wychodzą nowe fakty dotyczące ich wspólnego życia. Teraz wypłynęła reakcja księcia Harry'ego na wiadomość, że zostanie ojcem! Jak zareagował?

Jak książę Harry dowiedział się, że zostanie ojcem?

Do tej pory informacja o ciąży Meghan była największą sensacją. Jednak nikt nie interesował się tym, jak sam książę dowiedział się o tym fakcie. Okazuje się, że informatorzy z dworu brytyjskiego zdradzili te informację na potrzeby filmu "Książę Harry i Meghan: Miłość wbrew regułom".

Okazuje się, że księżna Sussex wcale nie musiała mówić mężowi o ciąży, wystarczyło jedno spojrzenie. W ten sposób Harry dowiedział się, że zostanie tatą. Zaskakujące jest to, że książę miał przygotowany dla żony prezent – małego szczeniaka, podarunek zgrał się w czasie ze szczęśliwą nowiną o dziecku. Archie Harrison przyszedł na świat 6 maja 2019 roku, a jego chrzest odbył się równo dwa miesiące później. 

Co się dzieje obecnie w małżeństwie Meghan i Harry'ego?

Meghan i Harry wydawali się małżeństwem idealnym. Zakochani, wpatrzeni w siebie i okazujący sobie mnóstwo czułości – tak zachowywali się jeszcze niedawno przy każdym wspólnym wyjściu. Jednak ostatnio coś się zmieniło w ich relacji. Podczas charytatywnego meczu polo, Meghan kibicowała mężowi razem z synkiem, ale ten nie wydawał się zachwycony tym faktem! Z pewności nie pomagają plotki na temat ich kryzysu małżeńskiego i terapii, na którą chodzą od narodzin Archiego. Harry ma niełatwe zadanie, bowiem musi pogodzić tradycje królewskie z decyzjami Meghan, które często są dosyć kontrowersyjne. W końcu to ona naciskała, aby chrzciny ich syna były uroczystością prywatną, a nie jak dotychczas złożoną z dwóch części: jawnej, oficjalnej oraz prywatnej. Ostatnio Harry miał dosyć i zniknął z pałacu! Uda im się zażegnać kryzys!?

Zobacz także: Meghan i Kate razem na Wimbledonie! Księżna Kate miała pilnować żony księcia Harry'ego po jej ostatniej wpadce!

Minął rok od ślubu Meghan i Harry'ego

Meghan Markle i książę Harry wyszli z kaplicy po ślubie
East News

Para przechodzi teraz kryzys? Tak twierdzą brytyjskie media.

Meghan Markle z synem Archiem i księciem Harrym wracają z meczu
East News

 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08