Meghan Markle z synem Archiem i księżną Kate na meczu polo
East News

Meghan Markle i księżna Kate pojawiły się z dziećmi na charytatywnym meczu polo, w którym udział wzięli ich mężowie - książę Harry i książę William. I nie byłoby nic zaskakującego w tych zdjęciach, gdyby nie fakt, że księżne pojawiły się na meczu razem i świetnie bawiły, a przecież brytyjska prasa twierdzi, że mają od wielu tygodni konflikt, który doprowadził nawet do spięć między Harrym, a Williamem. Dziennikarze pisali, że Meghan i Harry wyprowadzili się z pałacu Kensington, bo nie chcieli mieszkać pod jednym dachem z Williamem i Kate, a do tego założyli swój profil na Instagramie i nową fundację, bo sami chcą zajmować się działalnością charytatywną i nie kojarzyć się z Williamem i Kate. Tego rzekomego konfliktu nie widać jednak na zdjęciach, które pojawiły się właśnie w sieci. Meghan i Kate wspólnie zajmują się swoimi dziećmi i nie wyglądają na skonfliktowane. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

Zobacz także: Meghan Markle i księżna Kate postawiły na biel na chrzcinach swoich dzieci! Która wyglądała lepiej?

1/4
Meghan Markle z synem Archiem i księciem Georgem na meczu polo
East News

Meghan Markle jest bardzo aktywna na urlopie macierzyńskim. Żona księcia Harry'ego zamiast zamknąć się w pałacu z synem, woli wychodzić do ludzi i towarzyszyć mężowi na najważniejszych wydarzeniach. Ostatnio pojawiła się z nim na urodzinach królowej Elżbiety II, potem zjawiła się z przyjaciółkami na Wimbledonie, żeby kibicować Serenie Williams, a ostatnio wraz z rodziną królewską świętowała chrzest syna Archiego. I choć w mediach jest głośno o konflikcie Meghan i księżnej Kate, żona księcia Harry'ego po raz kolejny zaskoczyła wszystkich, ponieważ pojawiła się wraz z Kate na meczu polo. Zobaczcie więcej zdjęć w naszej galerii!

2/4
Meghan Markle z synem Archiem na meczu polo
East News

Ostatnio w mediach było głośno o tym, że Meghan cierpi na depresję poporodową, a stres zajada słodyczami. Pisano, że przytyła już 16 kg i nie chce w ogóle wychodzić z pałacu. Z kolei inna gazeta pisała, że jej związek z Harrym przechodzi kryzys, ponieważ para nie dogaduje się ze sobą od narodzin syna. Ponoć Harry zaproponował nawet terapię dla par!

Nie mają jeszcze niani, więc sami radzą sobie ze wszystkim i nie zawsze są zgodni. Zaczęli spotykać się z profesjonalistą, który pomoże im przejść przez ten trudny okres i zapobiegnie oddaleniu się od siebie – donosi informator OK! Magazine.

Ciężko uwierzyć w te publikacje patrząc na najnowsze zdjęcia Meghan, która wygląda na bardzo szczęśliwą młodą mamę. 

 

3/4
Księżna Kate z dziećmi na meczu polo
East News

Księżna Kate na meczu polo zjawiła się ze swoimi dziećmi - księciem Georgem, księżniczką Charlotte oraz najmłodszym synem, księciem Louisem, który już stawia pierwsze kroki. 

4/4
Meghan Markle z synem Archiem i księciem Harrym wracają z meczu
East News

Meghan wspierała męża podczas charytatywnego meczu polo w Londynie. Myślicie, że te zdjęcia zakończą plotki o kryzysie w związku tej pary?

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle