Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS
Newsy

Narzeczona Darka K. straciła luksusowe mieszkanie. Podjęła desperackie kroki

Jak utrzyma rodzinę?

Nie milkną echa afery z Dariuszem K. w roli głównej. Kilka tygodni temu były mąż Edyty Górniak śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę będąc pod wpływem narkotyków. Obecnie muzyk nadal przebywa w areszcie. Może jednak liczyć na wsparcie swojej ukochanej, Izabeli Adamczyk, która stara się o jak najczęstsze widzenia. Przypomnijmy: Darek K. może liczyć na widzenia intymne w areszcie. Ale tylko pod jednym warunkiem 

Narzeczona Darka K. ma na głowie poważny problem. Kobieta z chwilą aresztowania ukochanego, została pozbawiona środków do życia. Jak donosi  "Super Express" pogarszająca się sytuacja finansowa Adamczyk zmusiła ją do opuszczenia luksusowego apartamentu w Wilanowie, który ma zamiar wynająć. Izabela rozpoczęła poszukiwania mniejszego lokum, najlepiej takiego, które nie będzie kosztowało majątku - podobno wystarczy jej nawet kawalerka. Tabloid zauważył, że w drodze do aresztu narzeczona artysty rozwiesiła kilka ogłoszeń po drodze. 

Tymczasem, Dariusz K. oczekuje na rozprawę. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Zobacz: Kochanka Darka K. pierwszy raz o wypadku: Jest w złym stanie. On bardzo chce...

Tak mieszkał Dariusz K.:

Partnerka Dariusz K. u fryzjera
Instagram
Newsy
Narzeczona Dariusza K. ma podobno problemy finansowe? Nowe zdjęcie mówi co innego
Wciąż opływa w luksusach

Śmiertelny wypadek spowodowany przez Dariusza K. odbił się nie tylko na rodzinie poszkodowanej, ale również sytuacji materialnej jego najbliższych. Celebryta i jego narzeczona Izabela Adamczyk opływali dotąd w luksusy i żyli ponad stan, mimo ogromnych długów muzyka, o których rozpisywały się tabloidy tuż po jego aresztowaniu. Przypomnijmy: Narzeczona Darka K. straciła luksusowe mieszkanie. Podjęła desperackie kroki Okazuje się jednak, że ukochana celebryty nie chce rezygnować ze wszystkiego, co dotąd sprawiało jej ogromną przyjemność. Tyczy się to m.in. dbania o wygląd. Jak zauważył "Fakt", Izabela pochwaliła się ostatnio zdjęciem z wizyty u fryzjera i to nie byle jakiego, bo miała ona miejsce w jednym z najdroższych salonów w Warszawie. Tabloid sugeruje, że taktyką kobiety było dotąd publikowanie zdjęć Darka z córką, co miało ocieplić wizerunek, teraz zaś możemy obserwować powrót do starych nawyków. Swoją drogą, czy Izabela Adamczyk kogoś wam nie przypomina? Zobacz: Darek K. może liczyć na widzenia intymne w areszcie. Ale tylko pod jednym warunkiem   Izabela Adamczyk pod prokuraturą:

Dariusz K. pozostanie w areszcie
Akpa
Newsy
Jest już pierwsza decyzja sądu w sprawie Darka K. Celebryta nie będzie zadowolony
Jak spisał się jego nowy adwokat?

Dariusz K. od kilku tygodni przebywa w areszcie, gdzie oczekuje na start sprawy, w której prokurator postawił mu zarzut umyślnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem narkotyków. Podejrzany może liczyć na wizyty swojej ukochanej, choć ich przebieg zdaje się być daleki od idealnego. Przypomnijmy: Narzeczona odwiedziła Darka K. w areszcie. Nie wszystko poszło po ich myśli Celebryta ma spędzić w areszcie trzy miesiące, choć jakiś czas temu zatrudnił nowego adwokata, którego zadaniem było odwrócić tę sytuację - Darkowi K. mocno zależało na tym, aby na wolności oczekiwać kolejnych kroków podjętych przez prokuraturę. Mecenas Marek Kondracki podkreślał, że jego klient nie będzie utrudniał śledztwa, a dozór policji i zakaz opuszczania kraju będzie wystarczającym zabezpieczeniem. Sąd jest jednak zupełnie innego zdania. Sąd nie uwzględnił tego zażalenia. Nic się nie zmieniło, jeżeli chodzi o długość aresztu K. Jesteśmy na etapie postępowania przygotowawczego. Czekamy na szczegółową informację na temat zawartości narkotyków we krwi podejrzanego oraz na wyniki postępowania dowodowego - tłumaczy w rozmowie z TVN Warszawa Przemysław Nowak , rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Przed podejrzanym jeszcze dwa miesiące pobytu w areszcie. Zobacz: Darek K. może liczyć na widzenia intymne w areszcie. Ale tylko pod jednym warunkiem Dariusz K. w kajdankach wyprowadzany z prokuratury:

Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS
Newsy
Darek K. zniszczył plany ślubne swojej ukochanej. Nie wszystko jednak stracone
To może być nietypowa uroczystość

Wciąż głośno jest o tragicznym wypadku sprzed dwóch tygodni, który spowodował Dariusz K. , były mąż Edyty Górniak. Mężczyzna jadąc po jednej z warszawskich dzielnic, śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę na przejściu dla pieszych. Muzyk aktualnie przebywa w areszcie, a jego prawnicy wybrali już dla niego linię obrony. Przypomnijmy: Dariusz K. nadal przebywa w areszcie. Wybrał żenującą linię obrony Wydarzenia sprzed kilkunastu dni to tragedia nie tylko dla rodziny zmarłej, ale również dla ukochanej Darka, Izabeli Adamczyk . Kobiecie ciężko pogodzić się z tym, że jej partner z którym ma dziecko jest w areszcie. Poznali się ponad dwa lata temu i dziś nie wyobrażają sobie bez siebie życia. Jak podaje Super Express, w sierpniu miał się odbyć ich ślub. Para planowała, że będzie to romantyczne wydarzenie, choć jak już wiemy - takie z pewnością nie będzie. Być może zdecydują się na ślub w areszcie, ponieważ  prawo dopuszcza taką ewentualność.   Oczywiście można wziąć ślub w areszcie. Nie ma ku temu przeciwskazań. Ślubu cywilnego udziela urzędnik z USC, który stawia się w tym celu w areszcie. - mówi tabloidowi rzecznik dyrektora generalnego Służby Więziennej ppłk Jarosław Góra.   Para po całej uroczystości może liczyć na godzinę intymności.  Zobacz: Kochanka Darka K. pierwszy raz o wypadku. Jak czuje się jej ukochany?   Dramat ukochanej Darka K. Pod sąd przyjechało pogotowie:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner