Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS

Kochanka Darka K. pierwszy raz o wypadku: Jest w złym stanie. On bardzo chce...

Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS

Nie milkną echa tragicznego wypadku sprzed dwóch tygodni, kiedy to Dariusz K., były mąż Edyty Górniak, śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę na warszawskim Ursynowie. Muzyk przebywa obecnie w areszcie, a jego prawnicy wybrali już linię obrony dla oskarżonego. Przypomnijmy: Dariusz K. nadal przebywa w areszcie. Wybrał żenującą linię obrony

O los Darka K. najbardziej martwią się jego rodzice oraz ukochana, Izabela Adamczyk, która najbardziej przeżywa to, że znajduje się obecnie w areszcie. Z partnerką muzyka skontaktował się "Show". W rozmowie z dwutygodnikiem Adamczyk zdradza również, że Darek ma zamiar przeprosić rodzinę zmarłej kobiety:

Ja i nasze córki przeżywamy to, co się stało i jak Darek opisywany jest teraz w mediach. On jest w bardzo złym stanie psychicznym. Darek przede wszystkim chce mieć możliwość przeproszenia i zadośćuczynienia rodzinie - mówi w rozmowie z "Show" Adamczyk


Były mąż Edyty tuż przed wypadkiem odwiedził swoją ciocię, Krystynę. Jej zeznania w procesie mogą okazać się bardzo ważne:

Był u mnie tego dnia około godziny 16:30. Obiecał, że pomoże mi w zakupach. Niedawno miałam operację i Darek starał mi się pomóc. Tego dnia był taki, jak zwykle. Czysty, pachnący. Nie zauważyłam, aby był zdenerwowany czy niewyspany. Jedyną rzeczą, na którą zwróciłam uwagę był fakt, że tuż przed wyjściem odwrócił się do mnie i powiedział: Jak dobrze, że ciebie mam". Teraz zastanawiam się, czy nie chciał mi przypadkiem czegoś powiedzieć - mówi ciocia Dariusza K.


Co sądzicie o całej historii?

Zobacz: Babcia Darka K. załamana zatrzymaniem wnuka. Wspomina jego związek z Górniak
 


Tak mieszkał Dariusz K:

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08