Książę Harry i jego wszystkie dziewczyny
East News
Lista jest długa...
1/12
Książę Harry i jego wszystkie dziewczyny
East News

Książę Harry dopiero niedawno się ustatkował i oświadczył się Meghan Markle. 19 maja książę i jego ukochana pobrali się! Ale Harry nie zawsze był wierny jednej kobiecie. Z kim spotykał się wcześniej? Z którą z kobiet był najdłużej? I dlaczego dopiero teraz zdecydował się na ślub?

 

Wszystkie kobiety księcia Harry'ego i historie z nimi związane znajdziecie w naszej galerii.

 

Zobacz: Z niego można brać przykład! Książę Harry zgubił przed ślubem 5 kilogramów! Jak wygląda teraz?

 

Więcej: Suknia ślubna, świadkowie, pierwszy taniec - 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

2/12
Książę Harry i Natalie Pinkham, 2002 rok
East News

Znana prezenterka telewizyjna Natalie Pinkham zawróciła w głowie księcia Harry'ego w 2002 roku. Harry ponoć naprawdę się w niej zakochał na zabój. Romans nie trwał jednak długo.

 

Kto był po Natalie?

3/12
Książę Harry i Lauren Pope, 2004 rok
Instagram

Lauren Pope w 2004 roku zaczęła spotykać się z księciem Harrym w 2004 roku. Pracowała w mediach, ale szybko rzuciła swoją karierę aby zacząć spotykać się ze znanymi sportowcami. Na chwilę zostawiła sportowe środowisko, żeby związać się z Harrym. Ale nie na długo. Pope zerwała relację z księciem po kilku miesiącach.

4/12
Książę Harry i Catherine Ommanney, lata 2006-2007
Instagram

Catherine Ommanney i młodszy o 13 lat książę Harry - czy taki związek mógł się udać? Oczywiście, że nie. Gwiazda "The Real Housewives of DC" spotykała się z księciem przez niecałe dwa lata. 

5/12
Chelsy Davy, Książę Harry
ONS

Książę Harry i Chelsy Davy - to był długi i naprawdę wspaniały związek. W latach 2004-2011 Harry i Chelsy byli nierozłączni, choć momentami Harry nie był jej wierny...

6/12
Valerian Cara Delevingne
Mat. prasowe

Ten związek musiał być szalony i na pewno kontrowersyjny! Cara Delevingne i książę Harry spotykali się ze sobą w 2011 roku. 

7/12
Jessica Donaldson i książę Harry, 2011 rok
East News

Książę Harry na jakiś czas rzucił modelki i gwiazdy telewizji. Przez chwilę spotykał się z kelnerką Jessicą Donaldson, choć sama zainteresowana powiedziała wprost:

Nie sypiam z księciem Harrym.

Ale jaka była prawda?

8/12
Florence Brudenell-Bruce
East News

Piękna modelka Florence Brudenell-Bruce spotykała się z Harrym przez kilka miesięcy. Jak widać, pozowanie w bieliźnie i strojach kąpielowych, nie pasowało do wizerunku przyszłej żony Harry'ego! ;)

9/12
Pippa Middleton i książę Harry

Książę Harry spotykał się również z... Pippą Middleton! Tak, tak. Siostra księżnej Kate mogła nawet zostać żoną księcia Harry'ego!

10/12
Mollie King i książę Harry

Mollie King, piękna długonoga modelka zawróciła w głowie księcia Harry'ego w 2012 roku. Mollie twierdziła, że z Harrym nigdy nie będzie na stałe. Dlaczego?

Jest spoza mojej ligi - odpowiedziała krótko.

11/12
Cressida Bonas i książę Harry

Młodsza o 6 lat od księcia Harry'ego modelka Cressida Bonas, spotykała się z nim przez prawie dwa lata. I kiedy brytyjski dwór spodziewał się nawet zaręczyn, Harry niespodziewanie skończył znajomość z Cressidą.

12/12
Książę Harry i Meghan Markle - sesja zaręczynowa
Instagram

Te wszystkie dziewczyny już dawno zniknęły z życia księcia Harry'ego. Teraz w jego sercu jest miejsce tylko dla Meghan Markle. Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle odbył się 19 maja 2018 roku. 

 

Przypomnijmy, że Meghan już raz była mężatką. 10 września 2011 powiedziała "tak" Trevorowi Engelsonowi.

 

Więcej tutaj: Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle lista gości

 

Sprawdź koniecznie: Ślub księsia Harry'ego i Meghan Markle: ojciec aktorki miał zawał!