Pippa Middleton

Pippa Middleton bardzo rzadko udziela się w mediach, nie mówi też zbyt wiele o swoim życiu prywatnym. W trakcie ważnych okazji jest często fotografowana ze względu na swoje ciekawe stylizacje. Wielu zwraca uwagę na jej wysportowaną, zgrabną sylwetkę.

Imię: Philippa Charlotte

Nazwisko: Middleton

Pseudonim: Pippa Middleton

Wzrost: 1,66 m

Data urodzenia: 06.09.1983 r.

Znak zodiaku: Panna

Zawód: autorka i felietonistka

Osoby - związki:
 • Philippa w 2017 roku wzięła ślub z byłym kierowcą wyścigowym, który zarządza funduszem hedgingowym, miliarderem Jamesem Matthewsem. Ślub odbył się 20 maja w St Mark's Church w Englefield w hrabstwie Berkshire, kilkanaście kilometrów od rodzinnego domu Middleton. W tym samym kościele pobrali się rodzice panny młodej. Pippa oraz James doczekali się dwójki dzieci.


 • Rodzice: Carole Middleton, Michael Middleton

  Dzieci: Arthur Michael William Matthews, Grace Elizabeth Jane Matthews

  Rodzeństwo: Kate Middleton (księżna Cambridge), James Middleton

  BIO: Pippa Middleton urodziła się w Berkshire w Wielkiej Brytanii. Jej ojciec ma powiązania z brytyjską arystokracją, natomiast matka pochodzi z rodziny górniczej. W latach 1984-1986 Pippa wraz z resztą rodziny przeprowadziła się do Jordanii, ze względu na sprawy biznesowe ojca. Kształciła się w prywatnych szkołach, a później dostała się na studia na kierunku literatura angielska.Pippa Middleton stała się rozpoznawalna po ślubie jej starszej siostry Catherine z brytyjskim księciem Williamem. Była pierwszą (honorową) druhną Cate, która obecnie jest księżną Cambridge, a jej mąż drugą osobą w kolejce do tronu Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Piękna siostra księżnej zrobiła na uroczystości prawdziwą furorę i choć w kwestii formalnej nie należy do rodziny królewskiej, fani "royalsów" od razu zwrócili na nią uwagę. Obecnie Pippa jest celebrytką, nie brakuje osób gorąco zainteresowanych jej osobą. W kwietniu 2012 roku tygodnik Time umieścił siostry Middleton na liście stu najbardziej wpływowych osób świata.Pippa Middleton ukończyła studia z literatury angielskiej na Uniwersytecie w Edynburgu, pracowała w public relations, promując luksusowe produkty. Zajmowała się także organizacją przyjęć i wesel, a praktyczne rady spisała w książce "Celebrate. A year of British festivities for families and friends". Często bywała na bankietach, przez co została okrzyknięta przez prasę mianem "lwa salonowego". Pippa pracowała też dla firmy Party Pieces, którą prowadzą jej rodzice. Od 2013 roku publikuje felietony i różne artykuły dla magazynu "The Spectator", prowadzi także rubrykę o jedzeniu dla "Waitrose Kitchen". W 2013 roku zaczęła współpracę z magazynem "Vanity Fair", dzięki czemu mogła pisać felietony dla tej uznanej i poczytnej gazety. Obecnie dwa razy w tygodniu zajmuje się stroną internetową magazynu "Party Times". Pippa została przedstawiona w serialu "The Windsors", który ma charakter komediowy, odtwórczynią postaci celebrytki była Morgana Robinson. Philippa uwielbia biegać i nie rezygnuje ze sportu, stara się aktywnie spędzać czas z dziećmi. Nie udziela się w mediach społecznościowych, dlatego każde jej publiczne wyjście jest komentowane i zauważane.

  Znana z: pokrewieństwa z Kate Middleton.

  Funkcja w filmie (wybrana filmografia):"Meghan Markle: An American Princess" (2018)"Diana to Meghan: Royal Wedding Secrets" (2018)

  Płyty: brak

  Książki: - "Celebrate: A year of British festivities for families and friends" (2012)

  Nagrody: brak

  LINK Instagram: brak

  LINK Facebook: brak
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index