Meghan Markle i książę Harry - zdjęcia z zaręczyn
Instagram
To będzie ślub roku!
1/7
Meghan Markle i książę Harry - zdjęcia z zaręczyn
Instagram

Już 19 maja książę Harry i Meghan Markle wezmą ślub! Para powie sakramentalne "tak" o godzinie 12 w kaplicy św. Jerzego w Windsorze. Po uroczystości młoda para i ich 600 zaproszonych gości uda się na uroczystość do zamku królowej w Windsorze.

 

"Ślub odbędzie się zgodnie z tradycją, pozwalając wszystkim świętować w szczególny dla królewskich zaślubin sposób oddający jednocześnie osobowość księcia Harry'ego oraz pani Markle"- czytamy w oświadczeniu rodziny królewskiej.

 

Przed ceremonią Meghan i Harry spotkają się z rodziną królewską - w tym z królową Elżbietą, jej mężem księciem Filipem oraz księżną Kate i księciem Williamem. Na pewno w uroczystości będą uczestniczyć też rodzice Meghan - Thomas Markle i Doria Ragland. Mówi się nawet, że Meghan chciałaby, żeby to mama zaprowadziła ją do ołtarza. Czy tak się stanie? Tego dowiemy się dopiero 19 maja. 

Co wiadomo o świadkach pary młodej? W jakiej sukni ślubnej pojawi się Meghan? Sprawdźcie szczegóły w naszej galerii!

ZOBACZ: Brat Meghan Markle napisał list do Harry'ego! "Wystawi Ciebie i Twoją rodzinę na pośmiewisko"

2/7
Książę William będzie świadkiem na ślubie księcia Harry'ego

Książę Harry służył jako świadek podczas ślubu księcia Cambridge z panią Catherine Middleton w 2011 roku. Książę Cambridge został poproszony i nie może się doczekać, by wspierać swojego brata w kaplicy św. Jerzego w Windsorze 19 maja, ogłosił Pałac Kensington na Twitterze.

 

Wiadomo już, że to książę William będzie świadkiem Harry'ego, a co z Meghan? Kto będzie jej towarzyszył przy ołtarzu? Już od kilku tygodni mówi się, że świadkową Meghan będzie jej wieloletnia przyjaciółka - Jessica Mulroney.

 

Jessica jest dla Meghan nie tylko najlepszą przyjaciółką, ale też wyrocznią stylu, służącą jej za nieustanną inspirację - zdradza informator brytyjskiego The Sun.

 

Kim jest przyjaciółka Meghan? Jessica zajmuje się public relations, a nawet organizacją ślubów. To bardzo popularna postać w Kanadzie. Teraz jednak okazuje się, że nie tylko ona stanie obok Meghan w kościele. Jak poinformował Jason Knauf, sekretarz rodziny królewskiej do spraw komunikacji, Markle nie będzie miała jednej świadkowej. Pałac Kensington poinformował, że narzeczona księcia "ma grupę bardzo bliskich przyjaciół i nie chce wybierać jednej osoby".

- Wszyscy będą w Windsorze razem z nią. Meghan bardzo się cieszy, że będzie mieć ich wsparcie w ten szczególny dzień - zdradził Jason Knauf.

 

Zobacz: Kim jest druhna Meghan Markle? Ta 37-letnia piękność może przyćmić samą pannę młodą!

3/7
Książę Harry i Meghan Markle - pamiątki ślubne
East News

Meghan Markle i książę Harry zdecydowali już do jakiej piosenki zatańczą pierwszy taniec. Okazuje się, że nie będzie to wcale romantyczny i liryczny utwór, a bardzo znany, taneczny hit! Para zatańczy do piosenki "I Wanna Dance With Somebody" Whitney Houston. 

Zobacz: Meghan Markle złoży hołd księżnej Dianie podczas ślubu z księciem Harrym. Zrobi to w wyjątkowy sposób!

4/7
Księżna Diana
Internet

W tym wyjątkowym dniu książę Harry chce, żeby byli przy nim bliscy z rodziny księżnej Diany. W uroczystości będą uczestniczyć: brat Diany Charles Spencer oraz dwie siostry: Jane Fellowes oraz Sarah McCorquodale. Siostra księżnej Diany ma wygłosić specjalne przemówienie.

 „Trójka rodzeństwa Księżnej Walii będzie obecna na uroczystości, a lady Jane Fellowes zaprezentuje czytanie w trakcie liturgii. Książę Harry i panna Markle czują się zaszczyceni, że lady Jane będzie reprezentować rodzinę Spencerów i pomoże uczcić pamięć zmarłej Księżnej w dniu ślubu” – czytamy w specjalnym oświadczeniu. 

5/7
Spice Girls 2012

Wśród zaproszonych na ślub gości znalazły się m.in. gwiazdy zespołu Spice Girls. Legendarny zespół nawet zaśpiewa na weselu książęcej pary, o czym w jednym z wywiadów poinformowała Mel B.

6/7
Książę Harry i Meghan Markle - zdjęcia z zaręczyn
Instagram

Meghan Markle, podobnie jak księżna Kate, będzie miała dwie suknie ślubne - jedną na uroczystość w kościele, drugą na wesele. Od miesięcy mówi się o tym, kto zaprojektuje suknię Meghan. Media obstawiały brytyjskie marki Burberry i Erdem, ale wszystko wskazuje na to, że Meghan pojawi się w kościele w sukni zaprojektowanej przez duet Ralph & Russo. Wybór nie powinien dziwić, bowiem Meghan wybrała suknię tego duetu na sesję zaręczynową z Harrym.

ZOBACZ: Doda komentuje wybór sukni Meghan! Kreację tego duetu nosiła juz rok temu

7/7
Książę Harry i Meghan Markle - pamiątki ślubne
East News

Brytyjczycy już nie mogą doczekać się ślubu Meghan i księcia Harry'ego. W Londynie nie brakuje gadżetów z książęcą parą :) 

ZOBACZ: Meghan Markle złamie królewską tradycję?! Nie uwierzycie, co planuje zrobić podczas ślubu!

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle