Weronika Rosati i Mariusz Max Kolonko Weronika Rosati pozuje uśmiechnieta z Mariuszem Max Kolonko Thomas Jane, Weronika Rosati pozują do zdjęć Weronika Rosati i Piotr Adamczyk na meczu Polska-Szkocja. Pierwsze wspólne wyjście Rosati i Adamczyka Weronika Rosati i Piotr Adamczyk wracają ze szpitala
Weronika Rosati i Mariusz Max Kolonko
EastNews
1/6
Weronika Rosati i Mariusz Max Kolonko
EastNews

Weronika Rosati jest w ciąży! Gwiazda spodziewa się pierwszego dziecka! Szczęśliwym tatą zostanie Robert Śmigielski, znany i ceniony ortopeda, z którym aktorka spotyka się już od jakiegoś czasu.To podobno 5 miesiąc. Gwiazda ma urodzić późną jesienią. 

Zobacz: Kim jest ukochany Weroniki Rosati? To z Robertem Śmigielskim aktorka będzie mieć dziecko! Co o nim wiemy?

 

Zanim jednak Weronika odnalazła spokój i szczęście u boku Roberta, była w kilku poważnych związkach. Można do nich zaliczyć relację z Mariuszem Max-Kolonko. Weronika zaczęła się spotykać z Mariuszem, kiedy ona miała zaledwie 21 lat, a on był już doświadczonym dziennikarzem - miał 42 lata. Weronika przeprowadziła się dla niego nawet do Stanów Zjednoczonych. Para udzieliła wywiadu dla "Gali", w którym Kolonko wyznał, że:

(...) nie znalazł dotąd jednej rzeczy, która by ich dzieliła.

Coś jednak musiało ich podzielić, bo para w 2006 roku zerwała znajomość...

Z kim jeszcze się związała Rosati? Sprawdźcie w naszej galerii!

 

2/6
Weronika Rosati pozuje uśmiechnieta z Mariuszem Max Kolonko

Mariusz Max Kolonko i Weronika Rosati, mimo różnicy wieku, dogadywali się świetnie, jednak tylko do pewnego momentu... Ich związek nie przetrwał. Para nie zdradziła powodu rozstania. Z kim potem spotykała się Weronika Rosati? Zobaczcie więcej zdjęć w naszej galerii.

 

3/6
Thomas Jane, Weronika Rosati pozują do zdjęć
Eastnews

Weronika Rosati i Thomas Jane spotykali się w 2012 roku. Poznali się, gdy Weronika zaczęła regularnie wyjeżdżać do Los Angeles, gdzie próbowała swoich sił w Hollywood i to ze świetnym rezultatem. Thomas Jane ma na swoim koncie role w kilku znanych filmach: "Mgła",  "Podejrzany", "Grzeszna miłość".  Z Weroniką łączyła go przyjaźń, a później miłość. Aktor pokazał nawet na Twittera zdjęcie z polską aktorką, które podpisał: "Moja ukochana Weronika Rosati". Weronika nie opowiadała jednak w polskich mediach o związku z tym hollywoodzkim aktorem, dlatego nieznane są powody ich rozstania.

4/6
Weronika Rosati i Piotr Adamczyk na meczu Polska-Szkocja. Pierwsze wspólne wyjście Rosati i Adamczyka
ONS

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk zaczęli się spotykać w pierwszej połowie 2013 roku. Nieoczekiwany romans Piotra Adamczyka i Weroniki Rosati szybko stał się jednym z najgorętszych tematów w polskim show-biznesie.

Poznali się na planie serialu "Piąty stadion" i choć grali tam szefa i podwładną w nie najlepszych układach, szybko zapałali do siebie sympatią. Już na początku wakacji zamieszkali razem, a kilka tygodni temu na ich facebookowych profilach pojawiła się informacja, że "są w związkach" - tak pisała Viva! w 2013 roku.

5/6
Weronika Rosati i Piotr Adamczyk wracają ze szpitala

Ponoć Rosati namawiała Adamczyka, by wyjechał z nią do Stanów Zjednoczonych, jednak Adamczyk nie chciał zamieszkać w Los Angeles.

6/6
Weronika Rosati i Robert Śmigielski są parą?
ONS, EastNews

Po rozstaniu z Adamczykiem wydawało się, że Rosati nie chce już wiązać się z nikim na dłużej. Okazało się jednak, że w jej życiu pojawił się ktoś nowy! Nowy wybranek Weroniki Rosati to Robert Śmigielski. Z zawodu jest ortopedą. Pojawia się w "Dzień dobry TVN" w roli eksperta.

 

My życzymy Rosati i jej partnerowi przede wszystkim szczęścia w miłości i założenia rodziny!