Dorota z "Rolnik szuka żony" ma już całkiem spory brzuszek. Ukochana Waldemara rzadko pokazuje w sieci ciążowe kadry, ale teraz niepublikowane wcześniej zdjęcia Doroty opublikowała na Instagramie Elżbieta z ósmej edycji programu TVP. Tylko spójrzcie, jak prezentuje się partnerka Waldemara!

Reklama

Dorota z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Dwa tygodnie temu okazało się, że Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony" spodziewają się dziecka. Zakochani wzięli udział w dziesiątej edycji hitu TVP, a o tym, że są parą widzowie dowiedzieli się w finałowym odcinku programu. I chociaż niektórzy twierdzili, że ich relacja nie przetrwa to oni udowodnili, że połączyło ich prawdziwe uczucie. Para już wkrótce zamieszka razem, a za kilka miesięcy na świecie pojawi się ich pierwsze wspólne dziecko.

Jesteśmy przeszczęśliwi ponieważ spodziewamy się wymarzonej córeczki
mówiła Dorota.
Waldemar i Dorota z Rolnik szuka żony
archiwum prywatne

Waldemar w rozmowie z nami zdradził, że jego ukochana dobrze znosi ciążę. Sama Dorota z "Rolnik szuka żony" ostatnio pozowała nad basenem, a fani zgodnie ocenili, że ciąża jej służy. Teraz niepublikowane wcześniej zdjęcia Doroty pokazała Elżbieta z ósmej edycji programu o poszukujących miłości rolnikach. Elżbieta w najnowszym poście na Instagramie zwróciła się do Doroty i Waldemara.

To był wzruszający czas. Dziękujemy za zaufanie, że byliśmy pierwszymi ,którzy dowiedzieliśmy się o tej cudownej nowinie. Życzymy miłości i radości z cudu jakim was los obdarzył
napisała Elżbieta.

Na tych fotkach widać wyraźnie zaokrąglony brzuszek ukochanej Waldemara.

Dorocie i Waldemarowi z "Rolnik szuka żony" jeszcze raz serdecznie gratulujemy! Myślicie, że wkrótce zakochani ogłoszą, jakie imię wybrali dla córeczki?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" zdradziła wzruszającą tajemnicę. Chodzi o imię dziecka

Waldemar i Dorota z Rolnik szuka żony
Party.pl
Reklama
Reklama
Reklama