ONS

Gwiazdy coraz częściej reklamują konkretne produkty, które zapewniają im ocieplanie wizerunku w środowisku nabywców docelowych marek, a przy okazji mogą na tym zarobić "dodatkowe" pieniądze. Ostatnio w reklamie drogiej pościeli dziecięcej udział wzięła Anna Dereszowska. Zobacz: Dereszowska reklamuje pościel dla dzieci

Format kampanii promocyjnej nie spodobał się Kubie Wojewódzkiemu, który na łamach tygodnika "Polityka" wyśmiał całą sprawę.

- Anna Dereszowska ma wszelkie predyspozycje, by być gwiazdą. Ma też predyspozycje, by gwiazdą nie być. I niestety często z nich korzysta. Aktorka została ostatnio twarzą pościeli dla dzieci Feretti. Oczywiście. Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Ale jak się obudzisz, to może być już za późno.

Chyba Wojewódzkiego znowu poniosło. Udział w reklamie produktów dla niemowląt nie jest chyba niczym gorszym od kontraktu z siecią telefonii komórkowej. Warto też podkreślić, że Dereszowska w spocie nie biega po lesie jak opętana. Bierzecie na poważnie słowa człowieka, który ostatnio stwierdził, że "Górniak i Kozidrak mogą Honey czyścić buty"?

Przypomnijmy reklamę Kuby: