Kuba Wojewódzki oblany kwasem i Kinga Rusin z kasem w ręku razem na zdjęciu do kalendarza dżentelmeni
Instagram
Newsy

Finał wojny Kuby Wojewódzkiego i Kingi Rusin... Oblała go kwasem!

Finał wojny Kuby Wojewódzkiego i Kingi Rusin... Oblała go kwasem!

Kinga Rusin i Kuba Wojewódzki przez lata toczyli wojnę. Ale to już chyba koniec... Wojnę zakończyli w spektakularny sposób.

Zapozowali razem do charytatywnego kalendarza Dżentelmeni. I trzeba przyznać, że z przymrużeniem oka! Rusin oblała Wojewódzkiego kwasem!

TYLKO U NAS! Kinga Rusin skomentowała słynne wejście Wojewódzkiego i występ Małgorzaty Rozenek na ramówce TVN!

Koniec wojny Wojewódzkiego i Rusin

Tym zdjęciem chyba zakończyli trwającą przez lata wojnę między sobą. A było ostro. Pyskówki w wywiadach, felietonach, przytyki słowne na wizji. Było wiadomo, że jeśli na ramówce TVN pojawi się Kuba, to Kinga Rusin nie przyjdzie. A jeśli zobaczymy Kingę Rusin, to nie będzie Kuby.

Zdarzały się też sytuacje jak ta, gdy Kuba ostentacyjnie zabrał krzesło i usiadł w innym rzędzie tylko po to, by nie siedzieć obok Kingi.

Niedawno jednak na Charytatywnym Balu TVN pokazali, że w szczytnym celu są w stanie połączyć siły i zrobili sobie selfie.

 

 

#porozumienie#ponad#podzialami#kinga#rusin#kubawojewodzki#all#we#need#is#love

A photo posted by Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) on

 

 

Teraz poszli o krok dalej i oboje pokazali dystans do siebie w sesji dla kalendarza Oliviera Janiaka. Kinga odgrywa się na Kubie i oblewa go kwasem, czyli nawiązuje do słynnej sprawy sprzed dwóch lat, kiedy dziennikarz został oblany "kwasem" pod radiem. 

Co kiedyś mówili o sobie Rusin i Wojewódzki?

Wojewódzki nazwał Rusin "arogantką z poczuciem wyższości", a ona Kubę "zadufanym w sobie bucem".

Wojewódzki zarzuca mi arogancję. Komiczne, że robi to najbardziej arogancki facet, jaki chodzi po ulicach Warszawy! - napisała na swoim blogu Rusin. - Czy błaznom naprawdę można więcej? Jemu można, inni to zwykli "szmaciarze". Jest totalnie bezkarny, śmieje się w twarz sądom, nie dotyka go krytyka pracodawcy, miękną wobec słupków oglądalności i słuchalności. Hipokryta, wyśmiewający hipokryzję show-biznesu - mówiła Kinga o Kubie.

Kuba wyśmiewał Kingę w swoich felietonach

Kinga Rusin znów na okładce "Gali" i znowu usiłuje przekonać czytelników oraz swego byłego męża, że jest szczęśliwa. Cieszymy się z tego nadmiaru radości. Jedyne, co nas martwi, to obawa, czy go jeszcze starczy na okładkę "Vivy!" - napisał Kuba w tygodniku "Polityka".

czy

Oto nowy rekord świata. Kinga R. - prezenterka, literat, twórca kremów i niezmordowany biograf swego byłego małżonka - została przypadkowo złapana na tajnej randce w Paryżu. Przypadkowa sesja do obejrzenia w "Show" albo "Party". W przyszłym tygodniu przypadek przeniesie się do Mediolanu." - pisał Kuba.

Ale wygląda na to, że to już przeszłość. I więcej nie wróci. Oby :).

 

Podoba Wam się zdjęcie z kalendarza? Na nasze oko to ilustracja do lutego bądź stycznia :).

Zobacz: Kinga Rusin na spotkaniu ze znanym dziennikarzem ZDJĘCIA

 

Kinga Rusin i Kuba Wojewódzki w sesji do kalendarza Dżentelmeni 2016:

Kuba Wojewódzki oblany kwasem i Kinga Rusin z kasem w ręku razem na zdjęciu do kalendarza dżentelmeni
Instagram

Kinga Rusin na pokazie mody:

Kinga Rusin w niebieskim garniturze w printy, ze złotą małą torebką
ons.pl

 

Kuba Wojewódzki w trakcie prowadzenia programu:

Kuba Wojewódzki w okularach
East News

Marta Żmuda-Trzebiatowska w złotej spódnicy
Newsy
Marta Żmuda-Trzebiatowska, Sonia Bohosiewicz i inne gwiazdy w teatrze Michała Żebrowskiego ZDJĘCIA
Marta Żmuda-Trzebiatowska, Sonia Bohosiewicz i inne gwiazdy w teatrze Michała Żebrowskiego ZDJĘCIA
Kuba Wojewódzki oblany kwasem i Kinga Rusin z kasem w ręku razem na zdjęciu do kalendarza dżentelmeni
Instagram
Newsy
Kuby Wojewódzki oblany kwasem przez Kingę Rusin - czy wiecie, że to pierwsza akcja charytatywna Kuby?
Kuby Wojewódzki oblany kwasem przez Kingę Rusin - czy wiecie, że to pierwsza akcja charytatywna Kuby?

Kingi Rusin oblała Kuby Wojewódzkiego kwasem - to zdjęcie gwiazd zaskoczyło wszystkich. Jego cel był szczytny - to zdjęcie do charytatywnego Kalendarza Dżentelmeni 2016 . Fotografia była też symboliczna - miała oznaczać koniec konfliktu między dziennikarzami. Pomysł wzbudził jednak kontrowersje.   Gwiazdy o zdjęciu Kingi Rusin i Kuby Wojewódzkiego do Kalendarza Dżentelmeni 2016 Choć skonfliktowani niegdyś dziennikarze wykazali się dużym dystansem, decydując się na takie zdjęcie, to najwyraźniej taka koncepcja nie przypadła do gustu Dorocie Zawadzkiej . SuperNiania nie zostawiła na fotografii suchej nitki. Na swoim Facebooku napisała: Czy jest ktoś, kto może mi wyjaśnić TĘ kreację artystyczną? Dodam, że zdjęcie podobno do kalendarza charytatywnego... Nie ogarniam... (w kontekście kobiet oblewanych kwasem...) Podobne zdanie na ten temat ma także dziennikarka Paulina Młynarska : Koledzy i koleżanki. Co trzeba mieć w głowach, żeby żartować w ten sposób? Co jest z wami? - napisała w Internecie. Zdjęcie nie spodobało się również również wielu internautom, którzy skrytykowali "żart" twórców projektu charytatywnego. W sieci nie brakuje negatywnych komentarzy na temat tej koncepcji artystycznej. Wiele osób jest oburzonych: Też zwróciłam uwagę na to. O krok za daleko. Mało śmieszne. Nie rozumiem przesłania tego zdjęcia... idea kalendarza słuszna i może zdjęcie miałoby jakiś sens gdyby miny bohaterów były inne, a jak dla mnie oni kpią z problemu. Pierwsza akcja charytatywna Kuby Wojewódzkiego Osoby, które posądzają Kingę Rusin i Kubę Wojewódzkiego o to, że kpią z problemu kobiet oblewanych kwasem, nie pamiętają chyba jednak, skąd się wziął pomysł na zdjęcie. Dwa lata temu Kuba Wojewódzki został oblany pod budynkiem radia Eska Rock nieznaną substancją przez zamaskowanego...

Kuba Wojewódzki oblany kwasem i Kinga Rusin z kasem w ręku razem na zdjęciu do kalendarza dżentelmeni
Instagram
Newsy
Zgoda czy... marketingowy chwyt? Wiemy kto naprawdę pogodził Kingę Rusin i Kubę Wojewódzkiego!
Zgoda czy... marketingowy chwyt? Wiemy kto naprawdę pogodził Kingę Rusin i Kubę Wojewódzkiego!

Koniec wojny Kuby Wojewódzkiego i Kingi Rusin. Wreszcie pogodzili się! Kto pierwszy wyciągnął rękę na zgodę? Wojewódzki i Rusin pogodzili się To był jeden z najostrzejszych konfliktów w polskim show-biznesie! Przez ostatnich pięć lat Kinga Rusin i Kuba Wojewódzki toczyli otwartą wojnę, publicznie się poniżali i manifestowali wzajemną niechęć. Kuba w swoim show i felietonach dla magazynu "Polityka" kpił z wywiadów, jakich Rusin udzielała prasie i nie szczędził przykrych uwag. Nazywał ją m.in. "literatem" i "niezmordowanym biografem byłego małżonka". Dziennikarka nie pozostawała mu dłużna, określając Kubę mianem "hipokryty" czy "aroganckiego buca". Ale to już przeszłość, bo wszystko wskazuje na to, że tych dwoje naprawdę się pogodziło ! Ich relacje poprawiły się na tyle, że zdecydowali się wystąpić razem na zdjęciu, które znalazło się w kalendarzu "Dżentelmeni 2016". I choć pojawiły się plotki, że ich zgoda to tylko marketingowy chwyt, to prawda jest inna! Pomogła Renata Kaczoruk Jak donosi najnowsze "Party", pojednanie Kuby i Kingi to w dużej mierze zasługa partnerki Wojewódzkiego , Renaty Kaczoruk ! Modelka zaprzyjaźniła się bowiem z Kingą Rusin i jej serdeczną przyjaciółką Karoliną Ferenstein-Kraśko. Panie szybko znalazły wspólny język, a ich spotkania – z początku tylko zawodowe - szybko przeniosły się na grunt prywatny! Podobno to właśnie Kaczoruk miała wpływ na swojego ukochanego i to ona namawiała Wojewódzkiego na zawieszenie broni! Jak widać skutecznie, bo to właśnie Kuba pierwszy wyciągnął rękę na zgodę i... zaproponował wspólne zdjęcie do kalendarza "Dżentelmeni".   Chcesz wiedzieć, w jakich okolicznościach poznały się Kinga Rusin...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner