Para przyłapana przez paparazzi w Trójmieście
WIDEO…
Plotkowano o kryzysie Włodarczyk i Krawczyka. Ich czułe gesty w Sopocie mówią co innego

ONS
Para przyłapana przez paparazzi w Trójmieście
WIDEO…

ONS
W ostatni weekend do Sopotu zjechała cała plejada polskich gwiazd. Okazja była wyjątkowa, bo w Operze Leśnej odbywała się kolejna edycja festiwalu Top Trendy. Wśród gości i artystów znaleźli się Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk. Para przyjechała do Trójmiasta nie tylko po to, aby podziwiać popisy innych, ale sama również zaprezentowała się na scenie. Przypomnijmy: Top Trendy 2014: Włodarczyk porwała publiczność. Wróci na szczyt?
Ostatnio tabloidy donosiły o domniemanym kryzysie w związku Agnieszki i Mikołaja. Artykuły publikowane w prasie sugerowały, że zakochani od jakiegoś czasu mają tzw. "ciche dni". A jak jest w rzeczywistości? Zdjęcia paparazzi zrobione w Sopocie sugerują coś zupełnie innego. Włodarczyk i Krawczyk czas wolny spędzali na spacerach, odwiedzili też kawiarnię i skusili się nawet na słodki deser. Nie brakowało też czułych gestów.
Zobacz: Zając i Włodarczyk z Mikołajem Krawczykiem w Sopocie. Mamy wideo z ich niezręcznego spotkania
Tak Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk spędzali czas w Sopocie:

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.