W piątek rozpoczął się 61. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Tym razem w roli prowadzących możemy zobaczyć Kayah oraz Andrzeja Piasecznego. Niestety, wokalistce nieźle się dostało. W sieci pojawia się coraz więcej ostrych komentarzy pod jej adresem, a poszło o jej zachowanie! "Nie wiem co sobą próbuje zaprezentować" - czytamy.

Reklama

Widzowie oburzeni zachowaniem Kayah na festiwalu w Opolu

31 maja ruszył 61. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. To dopiero pierwszy z trzech dni, zatem nie ma wątpliwości, że emocji nie zabraknie. Dziś w konkursie "Premier" zwyciężyli Józefina i Skubas! Od początku jednak najwięcej w sieci dyskutuje się na temat Kayah, która już na wstępie ledwo opanowała wzruszenie.

Artystka i Andrzej Piaseczny zostali bowiem prowadzącymi tego wieczora. Co więcej, ostatni raz ich duet w tej roli mogliśmy oglądać 26 lat temu, zatem jest to dla nich niezwykle ekscytujący moment. Wyraźnie widać do szczególnie u Kayah, która drobnymi żarcikami stara się wypaść jak najlepiej. Czy jednak wyszło wręcz odwrotnie?

Kayah i Andrzej Piaseczny na Festiwalu w Opolu
Kayah i Andrzej Piaseczny na Festiwalu w Opolu Lukasz Kalinowski/East News

Okazuje się, że sposób prowadzenia przez wokalistkę festiwalu w Opolu nie przypadł do gustu widzom. Ci prędko dali upust negatywnym emocjom na oficjalnym profilu instagramowym TVP, wytykając gwieździe m.in. nieśmieszne żarty czy przejęzyczenia. Nie zostawili na niej suchej nitki.

Piosenki są świetne. Prowadzący jednak nie dają rady w moim odczuciu
Z całym szacunkiem, ale nie da się słuchać prowadzącej Kayah. Zawsze na scenę wychodziła z klasą i głosem, a tu nie wiem co sobą próbuje zaprezentować
Pani prowadząca do wymiany, tragedia i porażka
Prowadzący co chwilę się mylili, totalnie niezgrani.. to już nie to, co kiedyś. Niestety
Coś się niedobrego dzieje dzisiaj z Kayah

W komentarzach co poniektórzy przywoływali również Tomasza Kammela, twierdząc, że ten lepiej sprawdzał się jako prowadzący festiwalu w Opolu. Warto jednak mieć na uwadze, że tego typu wydarzenia, podobnie jak inne programy na żywo, rządzą się własnymi prawami i organizatorzy oraz uczestnicy czy prowadzący często nie są w stanie przewidzieć różnych wpadek czy zapanować nad tremą.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Natasza Urbańska z 28-letnim przystojniakiem karmią się wiśniami. Co na to Józefowicz?

Kayah na Festiwalu w Opolu
Kayah na Festiwalu w Opolu AKPA/Piętka Mieszko
Reklama
Reklama
Reklama