Sezon festiwalowy czas zacząć! Za kilka dni rusza jubileuszowy Polsat Super Hit Festiwal, a tuż po nim, uchodzący za największe święto polskiej piosenki - Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Konferencja zapowiadająca to drugie wydarzenie odbyła się w czwartek, 18 maja i ściągnęła tłum gwiazd, które w pierwszym tygodniu czerwca zaprezentują się na deskach słynnego amfiteatru. Wśród nich była przedstawicielka najmłodszego śpiewającego pokolenia, Viki Gabor, która ściągnęła na siebie uwagę stylizacją. Fani twierdzą, że w tym wydaniu wygląda niemal jak jej starsza koleżanka z branży, Kayah. Zobaczcie, jak wyszło!

Reklama

Viki Gabor na konferencji prasowej Opole 2023

Viki Gabor od początku kariery zwraca uwagę swoimi stylizacjami i makijażami, które często w opinii części fanów były "zbyt dorosłe" jak na wiek piosenkarki, przez co wokalistka wyglądała na znacznie starszą, niż jest w rzeczywistości. Podczas konferencji prasowej zorganizowanej w Warszawie przed startem opolskiego festiwalu, finalistka "The Voice Kids" również zaskoczyła stylizacją. Zobaczcie sami.

East News/Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także: Viki Gabor zaczynała w "The Voice Kids", dziś spełnia marzenia innych dzieci

Viki Gabor wybrała na ten event młodzieżowy zestaw - spodnie-bojówki, prosty t-shirt, kremową kurteczkę oraz sportowe buty. Większe zainteresowanie budzi jednak efekt pracy jej wizażysty i stylisty fryzur. Młoda gwiazda miała mocno przyciemnione, niemal czarne włosy, ułożone w fale - całość przypominała uczesanie, z jakiego swego czasu słynęła Kayah. Podobieństwo do starszej koleżanki z branży podkreślił też makijaż oraz dodatki w stylu etno.

- Totalnie Kayah ???? Ale to komplement, obie zjawiskowe

- Sobowtór Kayah ????

- Kayah???? - komentują najnowsze fotki Viki Gabor fani.

East News/Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także: Viki Gabor upokorzona przez nauczyciela? Zabrała głos: "Chcielibyśmy potępić..."

Przypomnijmy, że Viki Gabor ma już na swoim koncie owocną współpracę muzyczną z Kayah - panie nagrały dobrze przyjęty i chętnie grany przez stacje radiowe utwór "Ramię w ramię", który znalazł się na debiutanckiej płycie nastolatki, "Getaway".

A jak wam się podoba stylizacja Viki Gabor z konferencyjnej ścianki? Waszym zdaniem wypadła korzystnie?

East News/Artur Zawadzki/REPORTER
EastNews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama