Krystyna Janda, Maciej Stuhr
ONS
Newsy

Widownia "wyklaskała" Macieja Stuhra? Krystyna Janda pokazała nagranie z teatru! WIDEO

Widownia "wyklaskała" Macieja Stuhra? Krystyna Janda pokazała nagranie z teatru! WIDEO

Krystyna Janda pokazała nagranie ze spektaklu "Boska"! Na krótkim filmiku, jaki zamieściła na swoim profilu na Facebooku dokładnie widać, jak doszło do incydentu z "wyklaskaniem" Macieja Stuhra. Tym samym aktorka zaprzeczyła informacjom portalu Niezależna, który kilka dni temu donosił, że widownia klaskała, gdy na scenie pojawił się Stuhr. Okazuje się, że widownia rzeczywiście klaskała - jednak była to reakcja na jednego z widzów, który postanowił zakłócić przedstawienie. Na nagraniu słychać, jak mężczyzna proszony jest o wyjście z teatru. Krystyna Janda przerywa występ i zwraca się do kolegi ze sceny: "Poczekamy aż pan wyjdzie".

Oto przebieg incydentu podczas spektaklu "Boska" w dniu 29 marca 2016 r. Film nagrany przypadkowo przez jednego z widzów. Wyklaskuje, według naszych ustaleń, pan Wojciech, autor plakatu "Achtung Russia!" i współzałożyciel Ruchu Higieny Moralnej- napisała Krystyna Janda.

Przypomnijmy, że do incydentu w Teatrze Polonia doszło 29 marca. Sprawę opisał portal niezależna.pl, który sugerował, że widownia "wyklaskała" Macieja Stuhra za jego żarty ze Smoleńska, podczas rozdania Orłów 2016. Na Facebooku Krystyny Jandy ukazał się wówczas wpis, w którym zaprzeczyła tym rewelacjom. Niestety, broniąca aktora Krystyna Janda stała się obiektem hejtu. Gwiazda kina i teatru pokazała nawet wiadomość od jednego z internautów, który jej groził.

dlaczego KLAMIESZ ???STUHRA WYKLASKIWALA GRUPA LUDZI W WIEKU TWOJEJ CORKI A NIE JEDEN STARSZY PAN !!!! NA STAROSC TAK SIE NIE KLAMIE !!!!!!!!!!BEZCZELNIE BO WIDZIALO TO WIELE OSOB . PONIZASZ SIE MIERNOTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LEB TRZEBA BY CI OGOLIC !! A KLASKANIE BEDZIE JUZ ZAWSZE . DOSC TAKICH SZMAT JAK TY WTYK KOMUMISTYCZNYCH- cytowała wiadomość Krystyna Janda.

Zobaczcie jak rzeczywiście wyglądał incydent, do którego doszło w Teatrze Polonia.

 

Zobacz także: Stuhr ostro do Pawłowicz: "Mój żart był wymierzony w tych, którzy tupolewami wycierają sobie gębę!"

 

Krystyna Janda pokazała nagranie z teatru.

BOSKA, 29.03.2016

Oto przebieg incydentu podczas spektaklu "Boska" w dniu 29 marca 2016 r. Film nagrany przypadkowo przez jednego z widzów. Wyklaskuje, według naszych ustaleń, pan Wojciech, autor plakatu "Achtung Russia!" i współzałożyciel Ruchu Higieny Moralnej.

Opublikowany przez Krystyna Janda na 1 kwietnia 2016

Krystyna Janda broni Macieja Stuhra.

Nowi bohaterowie i duża dawka humoru. Czym jeszcze zaskoczy nas "Planeta Singli 3"?

Krystyna Janda, Maciej Stuhr
ONS
Newsy
Maciej Stuhr "wyklaskany" w teatrze za żarty ze Smoleńska?! Jest komentarz Krystyny Jandy!
Maciej Stuhr "wyklaskany" w teatrze za żarty ze Smoleńska?! Jest komentarz Krystyny Jandy!

Maciej Stuhr został "wyklaskany" w teatrze Polonia Krystyny Jandy! Do incydentu doszło podczas spektaklu "Boska", gdy na scenie pojawił się aktor. Kilka osób wstało i zaczęło głośno klaskać i krzyczeć "brawo", przeszkadzając w kontynuowaniu sztuki - taką informację podała "Niezależna". Reakcja ludzi miała być formą protestu przeciwko żartom Macieja Stuhr z gali rozdania "Orłów". Wystąpienie aktora odbiło się w mediach szerokim echem, i jak widać, nie wszyscy zdążyli już o nim zapomnieć. Przykry incydent z teatru skomentowała sama Krystyna Janda, która również grała w tej sztuce. Na Facebooku gwiazdy pojawiło się specjalne oświadczenie. Czytamy w nim, że klaskać miała zaledwie jedna osoba, która została "wygoniona" z sali przez innych widzów. Sztuka był kontynuowana bez dalszych problemów. Szanowni Państwo chcieliśmy sprostować tendencyjne doniesienia w sprawie rzekomego wyklaskania, pana Macieja Stuhra w Teatrze Polonia, podczas spektaklu „Boska”. Zaczął klaskać jeden, bardzo starszy pan, pani Janda, która była także na scenie, zapytała tego pana czy zamierza dalej przeszkadzać, po czym publiczność wyklaskała tego pana i wygoniła go z sali. Do pana podeszli bileterzy z prośbą o opuszczenie sali, a nie ochrona, potem spektakl kontynuowano bez przeszkód. Pozdrawiamy. Fundacja KJ Na Rzecz Kultury - czytamy na oficjalnym profilu Krystyny Jandy. Sam Maciej Struhr nie zabrał jeszcze głosu w tej sprawie. Myślicie, że skomentuje to kolejnym żartem?   Zobacz też: Stuhr ostro do Pawłowicz: "Mój żart był wymierzony w tych, którzy tupolewami wycierają sobie gębę!".   Komentarz Krystyny Jandy na Facebooku. Maciej Stuhr został "wyklaskany" w teatrze Polonia.  

Krystyna Janda dostaje pogróżki od internautów
ONS
Newsy
Krystyna Janda stanęła w obronie Maćka Stuhra, a w sieci hejt: "PONIŻASZ SIĘ MIERNOTO"
Krystyna Janda stanęła w obronie Maćka Stuhra, a w sieci hejt: "PONIŻASZ SIĘ MIERNOTO"

Krystyna Janda dostaje pogróżki na Facebooku! Okazuje się, że hejterzy wysyłają do aktorki obraźliwe listy, w których krytykują ją za obronę Macieja Stuhra. Krystyna Janda opublikowała na swoim profilu jedną z wiadomości, jakie otrzymała od internautów. Padają bardzo mocne słowa i groźby. dlaczego KLAMIESZ ???STUHRA WYKLASKIWALA GRUPA LUDZI W WIEKU TWOJEJ CORKI A NIE JEDEN STARSZY PAN !!!! NA STAROSC TAK SIE NIE KLAMIE !!!!!!!!!!BEZCZELNIE BO WIDZIALO TO WIELE OSOB . P ONIZASZ SIE MIERNOTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LEB TRZEBA BY CI OGOLIC !! A KLASKANIE BEDZIE JUZ ZAWSZE . DOSC TAKICH SZMAT JAK TY WTYK KOMUMISTYCZNYCH - cytuje treść wiadomości. Przypomnijmy, że zaledwie wczoraj aktorka wystosowała oświadczenie, w którym dementowała doniesienia "Niezależnej", według której Maciej Stuhr miał zostać "wyklaskany" w teatrze Polonia. Do incydentu doszło ponoć w trakcie trwania spektaklu "Boska" - kilka osób z widowni miało krzyczeć i klaskać. Była to forma protestu przeciwko aktorowi, który kilka tygodni wcześniej podczas rozdania Orłów 2016 żartował m.in. z tupolewa czy słynnych już słów Jarosława Kaczyńskiego o "gorszym sorcie Polaków". Zaczął klaskać jeden, bardzo starszy pan, pani Janda, która była także na scenie, zapytała tego pana czy zamierza dalej przeszkadzać, po czym publiczność wyklaskała tego pana i wygoniła go z sali. Do pana podeszli bileterzy z prośbą o opuszczenie sali, a nie ochrona, potem spektakl kontynuowano bez przeszkód - napisała wówczas Krystyna Janda . Zobacz także: Posłanka Pawłowicz komentuje słowa Krystyny Jandy o klimakterium: " Nie rozmawiam o jakiejś emerytowanej aktorce"   Krystyna Janda dostaje pogróżki na Facebooku. Internauci wysyłają aktorce obraźliwe wiadomości.

Krystyna Janda, Monika Olejnik
ONS/Facebook
Newsy
Krystyna Janda ostro o aborcji w programie Olejnik: "Przypisuje mi się jakieś skrobanki, co jest kompletną bzdurą"
Krystyna Janda ostro o aborcji w programie Olejnik: "Przypisuje mi się jakieś skrobanki, co jest kompletną bzdurą"

Krystyna Janda stanowczo zaprzeczyła doniesieniom, że poddała się aborcji. Aktorka udzieliła wywiadu Monice Olejnik w programie "Kropka nad i", w którym po raz kolejny zabrała głos przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Gwiazda mimowolnie stała się prowodyrką, będącego częścią "Czarnego protestu", poniedziałkowego Strajku Kobiet, który zaplanowany jest na najbliższy poniedziałek. A wszystko za sprawą udostępnieniu posta o podobnym strajku, którego podjęły się kobiety w Islandii 41 lat temu, domagają się swoich praw. Pomysł natychmiast chwycił, a sprawa nabrała rozgłosu. Zamieściłam jedynie artykuł o strajku islandzkich kobiet 41 lat temu, który zachwycił mnie do tego stopnia, że go zwyczajnie udostępniłam. Pół godziny później dostałam pierwszy telefon, że jest to świetny pomysł. Byłam tym wstrząśnięta, że to tak szybko zadziałało. Sytuacja z jednej strony wyglądała tak, jakby oszalały zaniepokojone tysiące kobiet, przerażony naród szukał przywódcy. I jakaś aktorka coś zamieszcza. Okazuje się, że nagle wystarczy jakaś iskra, jakieś jedno słowo. Ten płomień rośnie, rozprzestrzenia się. Minęło do tej pory cztery dni i jestem zbudowana tym, co się stało dookoła - powiedziała Krystyna Janda w TVN24. Krystyna Janda zaprzecza informacjom o aborcji Jednocześnie aktorka zdementowała doniesienia o tym, jakby ona sama dokonała zabiegu aborcji. Takie informacje pojawiły się w mediach po wywiadzie, którego Krystyna Janda udzieliła w Radiu ZET. Powiedziała wówczas, że dwa razy w życiu była w sytuacji, kiedy ciąża zagrażała jej życiu. Dwa razy w życiu byłam w takiej sytuacji, że gdyby lekarze nie pomogli mi z ciążą, tobym nie żyła - powiedziała w wywiadzie w Radiu ZET. - To lekarze uratowali mi życie. A według tej ustawy ktoś by mi może jakoś po cichu pomógł – mam nadzieję – ale gdybym chciała...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak